Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

ulyoS yazdı: Pzr Ara 06, 2020 1:52 pm Arkadaşlar, ürünü olmayan veya ürün almayacak insanlar neden bu kadar öneri hastalığı yaşıyor? Örneğin : @Adow, benim umurumda değil diyorsun, değilse kısıtlayıcı önerileri bırak. Empati yap, ayıp denen bir şey var.
Aynen Öyle.1 Tane Ürünü Olmayan Adamın 3 Ürünü Olan Adamın Yanında Öneri Vermeye Çalışması Saçma.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

en azından google doğrulama yerine kutucuk koyun ömer bey google doğrulama herkese farklı muamele yapıyor interneti yavaş olanlara 3 kutu gösteriyor hakıszlık oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

okanyurtkuran52

Mesaj gönderen okanyurtkuran52 »

Google doğrulama yerine kutu veya kalkma taraftariyi bazen resim olarak sorabiliyor birde çok deneme yaparsanız soruyor elimizi isindiriyoruz adamlar çok hızlı cekiyor çünkü iki kutu yada bu Google doğrulama yerine kutu olsa daha iyi olabilir dikkate alınırsa çok sevinirim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

Bencede Google Doğrulama Yerine Tik Atma Yada eski kod girme gelse iyi olabilir çünkü Kimisinde Resim sorarken kimisinde sormuyor,Resim sormasa bile interneti hızlı olanda tik çok daha hızlı tik oluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

ömer hocam google doğrulama kısmına bir şey yapamaz mısınız herkesin ortak görüşü var bu yönde

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

CycL0Ne
Server Ip/DNS: 213.238.173.144
Clan İsmi: BLacK MasK Bas

Mesaj gönderen CycL0Ne »

Bence komple sistem eski sisteme dönmeli. Eskiden şans eseri iken her şey artık şimdi teknik ve donanım gücüne dönmüş durumda. Eski sistem en adili idi bence. Bunun yanında gün boyu f5 mi çekecez diyen arkadaşlara da söylemek istediğim şey emek vermeden bir şey olmaz. Emek ver zaman ayır neden ip alamayasin ki. Ben geçmişte sans eseri siteye girdigim an ip düşüyordu alıyordum. Eğer alamiyorsam saatlerce f5 de çekiyordum ve gocunmuyordum bundan da. Ama şimdi herkesin server alması zorlaştı. Ben mesela aylardır 1 ip almaya çalışıyorum yok yani olmuyor. Salisede gidiyor.
Eski sistem candır 😊

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

CycL0Ne yazdı: Sal Ara 08, 2020 9:25 pm Bence komple sistem eski sisteme dönmeli. Eskiden şans eseri iken her şey artık şimdi teknik ve donanım gücüne dönmüş durumda. Eski sistem en adili idi bence. Bunun yanında gün boyu f5 mi çekecez diyen arkadaşlara da söylemek istediğim şey emek vermeden bir şey olmaz. Emek ver zaman ayır neden ip alamayasin ki. Ben geçmişte sans eseri siteye girdigim an ip düşüyordu alıyordum. Eğer alamiyorsam saatlerce f5 de çekiyordum ve gocunmuyordum bundan da. Ama şimdi herkesin server alması zorlaştı. Ben mesela aylardır 1 ip almaya çalışıyorum yok yani olmuyor. Salisede gidiyor.
Eski sistem candır 😊
bende sana katılıyorum valla yeni sistem de bilgisayar gücü düşük olan kişilerin ip aldığını çok da duymadım açıkcası, ne de olsa bu cs 1.6 yani güçlü bir bilgisayar istemezken ip düşürmek istiyor ise ne diyeyim biraz adaletsizlik var

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Arkadaşlar burdan demeyle olmuyor talep açın kabul edilirse zaten değişir herkes burda boşa kürek çekiyor ve konu ciddi şekilde uzadı çayını sigarasını alan geliyor buraya

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Özcan Örs yazdı: Çrş Ara 09, 2020 12:37 pm Arkadaşlar burdan demeyle olmuyor talep açın kabul edilirse zaten değişir herkes burda boşa kürek çekiyor ve konu ciddi şekilde uzadı çayını sigarasını alan geliyor buraya
Ne demek buradan demeyle olmuyor? Bu forum niye var o zaman? Forumun amacı zaten bu tarz konuları konuşmak, tartışmak ve fikir alışverişi yapmak.

Yoksa Sen böyle şeyler yaz falan diye mi açıldı?
En son Yusuf Can Avcı tarafından Cmt Ara 12, 2020 9:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Yusuf Can Avcı yazdı: Cmt Ara 12, 2020 9:17 pm
Özcan Örs yazdı: Çrş Ara 09, 2020 12:37 pm Arkadaşlar burdan demeyle olmuyor talep açın kabul edilirse zaten değişir herkes burda boşa kürek çekiyor ve konu ciddi şekilde uzadı çayını sigarasını alan geliyor buraya
Ne demek buradan demeyle olmuyor kardeşim? Bu forum niye var o zaman? Forumun amacı zaten bu tarz konuları konuşmak, tartışmak ve fikir alışverişi yapmak. Yoksa Sen böyle şeyler yaz falan diye mi açıldı?
Sürekli kavgacı konuşmaların bıktırdı artık, Bu açtığın konu yanlış kategoride daha bunu bilmiyorsun. Bu konuyu açacağın kategori app.php/ideas burası. Buradan talep et oy çoğunluğu ve duruma göre Ömer bey karar veriyor zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli