Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

yusufbtmz yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:42 pm
Red yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:30 pm
yusufbtmz yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:23 pm

Bence en iyisi ilk 50 ipnin sıraya girerek almak. Parayı öder rahatımıza bakarız sıramız geldiğinde ipmizi alırız . Kimsenin f5le uğraşmasına gerek kalmaz , sıraya geçer , bekleriz.
1-2 senede sürebilir almak en iyi sistem şuanki bana göre tek sıkıntı google doğrulama
1-2 sene sürceğini sanmıyorum . 30 kişi sırada mesela ipyi bir ayda 50nin altında 10 ip düşüyor desek maximum 3 ayda herkese sıra gelir. Tek 20 30 arası ipler zor düşer onlarda şuanki sistemdede düşmüyor zaten.
30 40 arasıda kolay kolay alınmaz bu durumda ancak şimdi düştüğünde azda olsa şansımız oluyor almak için

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yusufbtmz
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: Jamaika Gaming

Mesaj gönderen yusufbtmz »

Red yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:51 pm
yusufbtmz yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:42 pm
Red yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:30 pm

1-2 senede sürebilir almak en iyi sistem şuanki bana göre tek sıkıntı google doğrulama
1-2 sene sürceğini sanmıyorum . 30 kişi sırada mesela ipyi bir ayda 50nin altında 10 ip düşüyor desek maximum 3 ayda herkese sıra gelir. Tek 20 30 arası ipler zor düşer onlarda şuanki sistemdede düşmüyor zaten.
30 40 arasıda kolay kolay alınmaz bu durumda ancak şimdi düştüğünde azda olsa şansımız oluyor almak için
az da olsa diyorsunuz fakat konudanda gördüğünüz üzere kimse çekemiyor Hep belirli kişiler çekiyor ipleri. Bence sıralı sistem daha haklı bir sistem olacaktır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

Mesaj gönderen ADOW »

Ruless yazdı: Cmt Ara 05, 2020 3:17 pm
ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
Öncelikle Kimsenin Kaç Tane İp Aldığı Kimseyi İlgilendirmez. Yada Nasıl Sistemle Yönettikleri Ben Birsürü Farklı Modum Olsun İstiyorum O Yüzden Alıyorum.Parasıyla Değilmi? Sizi Ne Alakadar Eder İstersem 1 tane alırım istersem 5 tane alırım ki öyle bi planımda var.Ben Kiramı Düzenli Olarak Ödedikten sonra oyuncularıma Farklı modların tadını yaşatamayacaksam ne anlamı kaldı koskoca Csdurağı'ndan server almanın ?Biz Ömer Bey'e Güvenip Farklı Bi Server Sağlayıcısından Buraya Geçiş Yapıyorsak Serverlimiz Elimizden Alınsın Veya oynayacağımız modlar sınırlı olsun(yada serverler) diye değil,Haksızlığa ;Uğramayacağımızı düşündüğümüz İçin Geliyoruzdur. Biz Hakkımızla Server Alıp Kirasını Ödeyip Yönetiyorsak İstediğimiz Kadar Server Alabilmeliyiz.
Talep çok olan bir üründe herkese belirli sayıda satıla bilir şu covid dönemi bitene kadar ne mod kurdugun csduragı ilgilendirmesi gerek sen 5 sunucu alıp tsne çekip suncularını dolduramayıp 1 2 sini doldurup kalanlarını boş bırakırsan bu csduragının zarına olur eyer alcak kişi varsa ayni tc üzerine limit getire bilir ve zaten benim umrumda degil ben almayı düşünmüyorum sadece öneri sundum boş horozlanmana gerek yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

yen1.^ yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:45 pm
Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 11:08 am
tovanja34 yazdı: Cum Ara 04, 2020 10:22 pm
Başka sunucun varsa orda oyna ortalığı karıştırmana gerek yok yani ne işin var burda anlamadım git ordaki form varsa orda yaz burası farklı cs durağı inşallah dediğimi anlamışsındır.
ben sadece müşteriyim bir forumlarda yetkili değilim parayı yükler serverimi alır oynarım csdurağı ip beklemekteyim ortalığı asıl sizler karıştırıyorsunuz. :D
Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapmaya çalişan bir genç arkadaşsin ilk ay parasini zaten veremiceksin bide 2. ayin 200 tl olmasini istiyorsun buna gülmek istemiyorum ama kardeşim gülünç duruma düşüyorsun serverin olmadiği için burda laf yapman kolay dimi :)
attığım yoruma göre yorum atarsan sevinirim. gene bilip bilmeden yorum atmayalım efendim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Arkadaşımız başka firmaya aylık 200 tl veriyor arkadaşlar üzerine gitmeyelim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tiestoloqan

Mesaj gönderen tiestoloqan »

özetle şunu söyleyim şu an csdurağı satışları güzel gidiyor ama mantıklı bir düzen kurulmazsa bu zirvelik bir anda çöküşe geçebilir çünkü insanları bezdirir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 5:45 pm
Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 11:08 am

ben sadece müşteriyim bir forumlarda yetkili değilim parayı yükler serverimi alır oynarım csdurağı ip beklemekteyim ortalığı asıl sizler karıştırıyorsunuz. :D
Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapmaya çalişan bir genç arkadaşsin ilk ay parasini zaten veremiceksin bide 2. ayin 200 tl olmasini istiyorsun buna gülmek istemiyorum ama kardeşim gülünç duruma düşüyorsun serverin olmadiği için burda laf yapman kolay dimi :)
attığım yoruma göre yorum atarsan sevinirim. gene bilip bilmeden yorum atmayalım efendim :)
Attigin yoruma göre yorum yapıyor kardeşim ne yani sen 29 gün boyunca 2.5 tl koyacaksın ama 30. Gün paran olmazsa ne olacak 2.5 tl için server elden gitti? Neye göre artsın diyorsun o zaman bu sefer günde 5 lira mı koyacaksın?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

Özcan Örs yazdı: Pzr Ara 06, 2020 2:13 am
Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 5:45 pm

Attigin yoruma göre yorum yapıyor kardeşim ne yani sen 29 gün boyunca 2.5 tl koyacaksın ama 30. Gün paran olmazsa ne olacak 2.5 tl için server elden gitti? Neye göre artsın diyorsun o zaman bu sefer günde 5 lira mı koyacaksın?
o durum 2 sene önce için öyleydi şimdi öyle konu söz konusu değil

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

ADOW yazdı: Cmt Ara 05, 2020 5:30 pm
Ruless yazdı: Cmt Ara 05, 2020 3:17 pm
ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
Öncelikle Kimsenin Kaç Tane İp Aldığı Kimseyi İlgilendirmez. Yada Nasıl Sistemle Yönettikleri Ben Birsürü Farklı Modum Olsun İstiyorum O Yüzden Alıyorum.Parasıyla Değilmi? Sizi Ne Alakadar Eder İstersem 1 tane alırım istersem 5 tane alırım ki öyle bi planımda var.Ben Kiramı Düzenli Olarak Ödedikten sonra oyuncularıma Farklı modların tadını yaşatamayacaksam ne anlamı kaldı koskoca Csdurağı'ndan server almanın ?Biz Ömer Bey'e Güvenip Farklı Bi Server Sağlayıcısından Buraya Geçiş Yapıyorsak Serverlimiz Elimizden Alınsın Veya oynayacağımız modlar sınırlı olsun(yada serverler) diye değil,Haksızlığa ;Uğramayacağımızı düşündüğümüz İçin Geliyoruzdur. Biz Hakkımızla Server Alıp Kirasını Ödeyip Yönetiyorsak İstediğimiz Kadar Server Alabilmeliyiz.
Talep çok olan bir üründe herkese belirli sayıda satıla bilir şu covid dönemi bitene kadar ne mod kurdugun csduragı ilgilendirmesi gerek sen 5 sunucu alıp tsne çekip suncularını dolduramayıp 1 2 sini doldurup kalanlarını boş bırakırsan bu csduragının zarına olur eyer alcak kişi varsa ayni tc üzerine limit getire bilir ve zaten benim umrumda degil ben almayı düşünmüyorum sadece öneri sundum boş horozlanmana gerek yok
Öncelikle Benim 3 Tane Serverim Var 3'üde Gayet iyi Doluyor.17com,20com,25com.Hepsi Ortalama 15-25 Oyuncu Arası Aktiflik Gösteriyor. Sonrasında İse Ben Parasını Ödedikten Sonra İplerimin Az kişi olmasının csdurağına ne gibi bi zararı olabilir ? maddi bi zarar söz konusu olucak ise İplerin Fiyatlarının Yükseltilmesi Benim İçin Sorun Değil Hatta bencede Yükseltilmeli. Birde ''Talep çok olan bir üründe herkese belirli sayıda satıla bilir'' Buna Sen Karar Vermiyorsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Arkadaşlar, ürünü olmayan veya ürün almayacak insanlar neden bu kadar öneri hastalığı yaşıyor? Örneğin : @Adow, benim umurumda değil diyorsun, değilse kısıtlayıcı önerileri bırak. Empati yap, ayıp denen bir şey var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli