Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

tovanja34 yazdı: Cum Ara 04, 2020 10:22 pm
Nejat Doğan yazdı: Cum Ara 04, 2020 9:04 pm
JB[EREN]JB yazdı: Cum Ara 04, 2020 8:23 pm
Ekmek paranı karıştırdığın için şu an bir sunucu sahibi değilsin ;(

O klanların 1-2 ipsi var gerisi birleşme adı altında oluyor. Arka planı herkes tahmin edebiliyordur umarım.
bilip bilmeden insanları yargılamayı çok seviyorsunuz başka sunucuda sunucum var aylık kirasi 200 tl ?
Başka sunucun varsa orda oyna ortalığı karıştırmana gerek yok yani ne işin var burda anlamadım git ordaki form varsa orda yaz burası farklı cs durağı inşallah dediğimi anlamışsındır.
ben sadece müşteriyim bir forumlarda yetkili değilim parayı yükler serverimi alır oynarım csdurağı ip beklemekteyim ortalığı asıl sizler karıştırıyorsunuz. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 11:08 am
bilip bilmeden insanları yargılamayı çok seviyorsunuz başka sunucuda sunucum var aylık kirasi 200 tl ?
Başka sunucun varsa orda oyna ortalığı karıştırmana gerek yok yani ne işin var burda anlamadım git ordaki form varsa orda yaz burası farklı cs durağı inşallah dediğimi anlamışsındır.
ben sadece müşteriyim bir forumlarda yetkili değilim parayı yükler serverimi alır oynarım csdurağı ip beklemekteyim ortalığı asıl sizler karıştırıyorsunuz. :D
Bizim yaptığımız bişey yokki dostum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
Öncelikle Kimsenin Kaç Tane İp Aldığı Kimseyi İlgilendirmez. Yada Nasıl Sistemle Yönettikleri Ben Birsürü Farklı Modum Olsun İstiyorum O Yüzden Alıyorum.Parasıyla Değilmi? Sizi Ne Alakadar Eder İstersem 1 tane alırım istersem 5 tane alırım ki öyle bi planımda var.Ben Kiramı Düzenli Olarak Ödedikten sonra oyuncularıma Farklı modların tadını yaşatamayacaksam ne anlamı kaldı koskoca Csdurağı'ndan server almanın ?Biz Ömer Bey'e Güvenip Farklı Bi Server Sağlayıcısından Buraya Geçiş Yapıyorsak Serverlimiz Elimizden Alınsın Veya oynayacağımız modlar sınırlı olsun(yada serverler) diye değil,Haksızlığa ;Uğramayacağımızı düşündüğümüz İçin Geliyoruzdur. Biz Hakkımızla Server Alıp Kirasını Ödeyip Yönetiyorsak İstediğimiz Kadar Server Alabilmeliyiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

Aynı Zamanda Madem 125 Lira Verebilecek Olan Kişi 200'de Verebilir,Kiralar 200'e Çıkartılırsa İyi Olur Böylece Server Satma,Kiralama veya devretmenin Birazda olsa önüne geçebiliriz Çünkü Fiyat artıyor.Fiyat Arttığı içinde İnsanlar Daha Soğuk bakabilir el altından satın alma veya devretme işlerine,onun yerine birleşmeler,yeni ortaklıklar olur ve cs birazda olsa canlanır Aynı Zamanda Csdurağıda Kazanır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

Ruless yazdı: Cmt Ara 05, 2020 3:25 pm Aynı Zamanda Madem 125 Lira Verebilecek Olan Kişi 200'de Verebilir,Kiralar 200'e Çıkartılırsa İyi Olur Böylece Server Satma,Kiralama veya devretmenin Birazda olsa önüne geçebiliriz Çünkü Fiyat artıyor.Fiyat Arttığı içinde İnsanlar Daha Soğuk bakabilir el altından satın alma veya devretme işlerine,onun yerine birleşmeler,yeni ortaklıklar olur ve cs birazda olsa canlanır Aynı Zamanda Csdurağıda Kazanır.
böyle birşeyin isteneceğini sanmıyorum x firması bu durumda sunucu sahiplerinin bir çoğu şikayetçi gördüğüm kadarı ile elinde sana ait 3 ip var şuan 375 tl ödüyorsun dediğin olursa 600 tl ödeyeceksin her ay

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yusufbtmz
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: Jamaika Gaming

Mesaj gönderen yusufbtmz »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:20 pm
CycL0Ne yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:13 pm
Ömer TELLİ yazdı: Prş Ara 03, 2020 10:51 pm Zaman dilimi belli kısıtlı olmayınca bu sefer insanlardan çok daha büyük tepkiler geliyor.
Ne bu kardeşim şu kadar saat pc başında f5 mi çekeceğiz tarzı ancak değerlendirilir.
Tüm önerilere açığız
Ömer bey iyi akşamlar. Gerçekten bu sistemden bende oldukça muzdaribim. 1 aydır her akşam deli gibi takip ediyorum sürekli akşam f5 yapa yapa bir hal oluyorum ama malesef şans benim yüzüme gülmüyor. Benim gibi bir-çok kişi bu sorundan yakınıyor. Her şeyimiz hazır ama server açamıyoruz. Eskiden daha adaletliydi diye Düşünüyorum ve eski sisteme geri dönülmesi konusunda benim fikrimde.
her akşam 21:00-21:30 arası f5 yapmaktan yorulduğunuzu söylüyorsunuz ancak eski sistemde gün boyu f5 yapmanız gerektiğini hatırlıyorsunuz dimi ?
Dediğim gibi önerilere açığız, gelecek taleplere göre değerlendiririz ancak sitem ettiğiniz şey ile eski sistem komple birbirine zıt
Bence en iyisi ilk 50 ipnin sıraya girerek almak. Parayı öder rahatımıza bakarız sıramız geldiğinde ipmizi alırız . Kimsenin f5le uğraşmasına gerek kalmaz , sıraya geçer , bekleriz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

yusufbtmz yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:23 pm
CycL0Ne yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:13 pm

Ömer bey iyi akşamlar. Gerçekten bu sistemden bende oldukça muzdaribim. 1 aydır her akşam deli gibi takip ediyorum sürekli akşam f5 yapa yapa bir hal oluyorum ama malesef şans benim yüzüme gülmüyor. Benim gibi bir-çok kişi bu sorundan yakınıyor. Her şeyimiz hazır ama server açamıyoruz. Eskiden daha adaletliydi diye Düşünüyorum ve eski sisteme geri dönülmesi konusunda benim fikrimde.
her akşam 21:00-21:30 arası f5 yapmaktan yorulduğunuzu söylüyorsunuz ancak eski sistemde gün boyu f5 yapmanız gerektiğini hatırlıyorsunuz dimi ?
Dediğim gibi önerilere açığız, gelecek taleplere göre değerlendiririz ancak sitem ettiğiniz şey ile eski sistem komple birbirine zıt
Bence en iyisi ilk 50 ipnin sıraya girerek almak. Parayı öder rahatımıza bakarız sıramız geldiğinde ipmizi alırız . Kimsenin f5le uğraşmasına gerek kalmaz , sıraya geçer , bekleriz.
1-2 senede sürebilir almak en iyi sistem şuanki bana göre tek sıkıntı google doğrulama

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yusufbtmz
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: Jamaika Gaming

Mesaj gönderen yusufbtmz »

Red yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:30 pm
yusufbtmz yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:23 pm

1-2 senede sürebilir almak en iyi sistem şuanki bana göre tek sıkıntı google doğrulama
1-2 sene sürceğini sanmıyorum . 30 kişi sırada mesela ipyi bir ayda 50nin altında 10 ip düşüyor desek maximum 3 ayda herkese sıra gelir. Tek 20 30 arası ipler zor düşer onlarda şuanki sistemdede düşmüyor zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Nejat Doğan yazdı: Cmt Ara 05, 2020 11:08 am
Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapmaya çalişan bir genç arkadaşsin ilk ay parasini zaten veremiceksin bide 2. ayin 200 tl olmasini istiyorsun buna gülmek istemiyorum ama kardeşim gülünç duruma düşüyorsun serverin olmadiği için burda laf yapman kolay dimi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

JB[EREN]JB yazdı: Cum Ara 04, 2020 8:23 pm
Nejat Doğan yazdı: Cum Ara 04, 2020 4:11 pm

Ekmek Parası Karıştırcaksan Oyuna Paranı Yatırma. Ben Zamanında Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapıp cs37 uzatıyordum.
çoluk cocuk klanlarda milleti dolandırdı vs. kelimelerle kendilerini avutuyorlardı :) ben 2 sene önce sw uzatcam diye okulda ekmek getirip su almazdım nediyorsun ?
Ekmek paranı karıştırdığın için şu an bir sunucu sahibi değilsin ;(
ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
O klanların 1-2 ipsi var gerisi birleşme adı altında oluyor. Arka planı herkes tahmin edebiliyordur umarım.
başka sunucuda ipsi var bide gelmiş burda bize ne diyor senin amacın anlaşildi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli