Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

(İstek) ~ Respawn Plugini

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
knaoz1903

Mesaj gönderen knaoz1903 »

Fatih ~ EjderYa yazdı: Prş Eyl 24, 2020 7:03 pm
knaoz1903 yazdı: Prş Eyl 24, 2020 5:16 pm
Fatih ~ EjderYa yazdı: Prş Eyl 24, 2020 4:05 pm Respawn_EjderYa.sma
Usta eklenti çalışan pluginler arasında aktif olarak gözüküyor ama çalışmıyor. Konsolda bu hataları veriyor;

L 09/24/2020 - 17:17:28: [ReAPI] ReGameDll: isn't available
L 09/24/2020 - 17:17:28: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "Respawn_EjderYa.amxx", version "1.0")
L 09/24/2020 - 17:17:28: [AMXX] Run time error 10: native error (native "get_member")
L 09/24/2020 - 17:17:28: [AMXX] [0] Respawn_EjderYa.sma::GirisKontrolu (line 37)
Eklentiyi nerede kullanıyorsun. Kendi HLDS sunucunda mı ?
Evet ,şuanlık herhangi bir sunucum yok. Eklentileri amxx'e çevirip addons dosyasına kaydediyorum. Çalışan eklentiler kısmında aktif olarak görünüyor ama oyuna etki etmiyor. Şimid farklı dosyalarda da denedim ama aynı, çalışmadı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
knaoz1903

Ya sizleri meşgul ediyorum kusura bakmayın ama sizden son bir şey rica etmek istiyorum. Verdiğim yeni eklenti bende çalışıyor.Yukarda söylediğim eklentileri ek olarak buna ekleme şansınız varsa bunu kullanırım ben.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Kusura bakarım kardeşim. Ben sanana ne yapman gerektiğini söylemişim orada.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
knaoz1903

Fatih ~ EjderYa yazdı: Cum Eyl 25, 2020 10:29 am Kusura bakarım kardeşim. Ben sanana ne yapman gerektiğini söylemişim orada.
Bizim de bir bildiğmiz var ki böyle söylüyoruz yine de teşekkürler, ben yardımcı olacak anlayışlı bir arkadaş bulurum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Counter-Strike'ı bir kenara bırakarak söylüyorum ki ; hayatta hangi alana girersen gir , o alanda mutlaka yol almış insanlar vardır. Bu insanların edindiği bilgi , birikim ve tecrübeyi elde etmek mümkündür. Ancak aklını kullanan birisi bu birikimi elde etmek için deneyerek öğrenmeyi tercih etmez. Hazır tecrübelerden istifade eder. Tecrübesinden faydalanacağı kişi o yolları çoktaan geçmiştir bile. Deneyerek öğrenmeyi tercih eden bir kimsede aynı bilgi , birikim ve tecrübeyi elde edebilir elbette. Ancak o zamana kadar çok fazla enerji ve zaman kaybeder.

Rahmetli babamın sürekli hatırlattığı bir söz vardı. "Gençlik bilebilse , ihtiyarlık yapabilse" diye.
Gencin gücü , kuvveti yerindedir ama doğru adımı atacak tecrübesi yoktur.
İhtiyarın yeterince tecrübesi vardır ancak artık ne gücü kalmıştır ne de kuvveti.
Genç , ihtiyarın tecrübesine ulaşabilmek için ya direk olarak ihtiyarın tecrübesinden yararlanır yada aynı tecrübeyi elde etmek için gücünü , kuvvetini , enerjisini , zamanını tüketir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala