Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

2019'da Akn Kesin Kalkacakmı ?

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
BY FURKAN !
Server Ip/DNS: CSDuraği
Clan İsmi: CSDuraği

Mesaj gönderen BY FURKAN ! »

ShooTeR yazdı: Cum Oca 04, 2019 4:40 pm
BY FURKAN ! yazdı: Prş Oca 03, 2019 6:42 pm
ShooTeR yazdı: Prş Oca 03, 2019 1:23 pm Az önce tekrar baktim akilli sinirsiz tarife yaziyor onada katlanirsin artik :)
Katlanicam ortak Akn'den daha iyidir. 😂😂😂
Suanda turk telekoma cok pis sinir oldum interneti kapattırsaım var müşteri hizmetlerini arıyorum hem cep hem evden internet hizmetinizin oldugu ev tel yada hizmet no girin diyor bu numaraya ait hizmet bulunmuyor diye yanıtlanıyor kafayı yiyicem gerçekten...
Taahutun az ise iptal ettir. Fazla para ödemiyorsun. Çok ise online işlemler web sitesine girerek şkayet oluştur. Kafalarini agrit 😂😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

BY FURKAN ! yazdı: Cum Oca 04, 2019 5:00 pm

Suanda turk telekoma cok pis sinir oldum interneti kapattırsaım var müşteri hizmetlerini arıyorum hem cep hem evden internet hizmetinizin oldugu ev tel yada hizmet no girin diyor bu numaraya ait hizmet bulunmuyor diye yanıtlanıyor kafayı yiyicem gerçekten...
Taahutun az ise iptal ettir. Fazla para ödemiyorsun. Çok ise online işlemler web sitesine girerek şkayet oluştur. Kafalarini agrit 😂😂
1 yıl daha varda sorun orda ne online işlemlere girebiliyorum nede muşteri hizmetleriyle gorusebiliyorum.
Birazdan tekrar deniyicem ev telefonuyla ilgilenen birimle gorusup sistem hatası olabilir 1 saat sonra tekrar deneyin dediler birazdan tekrar denicem olmazsa paul reise ileticez konuyu ona iletince cozuyorlar...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

BY FURKAN ! yazdı: Cum Oca 04, 2019 5:00 pm

Artık gerçekten sabrımı taşırdılar ulaşılabilir hat değerini duzeltmiyorlarda inatla ve INATLA ! mevcut hat değerimi duşuruyorlar...
Paul dayıya yazdım olmazsa 200 ise 200 ödeyecem kapattıracam bıktım gerçekten bıktım !!
Diğer arkadaşlara söyluyorum TT kullanıckasanız önce iyice bir düşünün ondan sonra kullanmaya bakın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
BY FURKAN !

TT'un altyapisi ile Superonline altyapisi ayni veya ayri oluyor bazi yerde git krdsm superonline al TT alacagina. (Lafim Cemaatten dişari)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MarkWeLL
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx

Mesaj gönderen MarkWeLL »

bende vodafone gectm akksiz süperonlinedeki sorunlarım turknet ve vodafone de aynıydı turknetı kapattım vodafone gectım apartman dısındakı kutudan eve seyyar net cektırdım kafam rahat sımdı cok sukur 200 lıra gıttı ama yapcak bısı yok kablo uzunmus :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

yutzz
Clan İsmi: TEAM NOVA CLAN

Mesaj gönderen yutzz »

1 yıldır türknet kullanıyorum internet hizmeti { hız ve ping } olarak gayet iyi fakat hizmet merkezinde eksikler var cepten arama ile destek alamıyorsunuz internet sitesinden destek talebi açabiliyorsunuz ama gayet memnunum hızlı hizmet veriyolar akn yok istediğin kadar indirme yapabiliyorsun :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

BY FURKAN ! yazdı: Pzr Oca 06, 2019 3:43 pm TT'un altyapisi ile Superonline altyapisi ayni veya ayri oluyor bazi yerde git krdsm superonline al TT alacagina. (Lafim Cemaatten dişari)
tplink.png
Su lanet olası max değeri bir düzeltemediler paul dayıda yararlı olamadı özel müşteri yönetiminden arayan bayana ben sorunumu anlatıyorum hanımefendi bana başka birşey anlatıyor diyorum madem bana şuan böyle oluyor niye önceden 16k sabitti bu bunu açıklayın diyorum kadın itinayla aldığınız hız o diyor ben napabilirim diyor...
ÇILDIRICAAĞM!!!
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

Nerden aradım ben yeni yılda müşteri hizmetlerini ya :/ arayan kafama tüküreyim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
BY FURKAN !

ShooTeR yazdı: Çrş Oca 09, 2019 11:36 pm
BY FURKAN ! yazdı: Pzr Oca 06, 2019 3:43 pm TT'un altyapisi ile Superonline altyapisi ayni veya ayri oluyor bazi yerde git krdsm superonline al TT alacagina. (Lafim Cemaatten dişari)
tplink.png
Su lanet olası max değeri bir düzeltemediler paul dayıda yararlı olamadı özel müşteri yönetiminden arayan bayana ben sorunumu anlatıyorum hanımefendi bana başka birşey anlatıyor diyorum madem bana şuan böyle oluyor niye önceden 16k sabitti bu bunu açıklayın diyorum kadın itinayla aldığınız hız o diyor ben napabilirim diyor...
ÇILDIRICAAĞM!!!
Dostum, paul dayi bana bunu atti buna mail at.
İlgili direktörümüz enize beye konuyu anlatan bir mail atabilirsen konuyla ilgili seni bilgilendirecektir. akdag.eniz@turktelekom.com.tr

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

Paul reyizde ozelmusteriyonetimi@turktelekom.cok.tr ye at dedi ydi ora attim ben

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala