Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSD Tracker hkk.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Özcan Örs
Gönderilme zamanı: : Prş May 23, 2019 1:39 pm
Oylama: :
Status: : Yeni

MorningStar.jpg
Server Ip/DNS: CS3.CSDuragi.COM
Clan İsmi: SELECTED

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen MorningStar.jpg »

AlperYilmazOfficial yazdı: Pzr May 17, 2020 4:37 am
MorningStar.jpg yazdı: Pzr May 17, 2020 1:10 am
AlperYilmazOfficial yazdı: Pzr May 17, 2020 1:03 am

düzgün okursan seninle alakalı olmadığını anlarsın
Her zaman Alper'in böyle konularda üstüne gidildi. Bot dendi, egoist dendi. Banı açılırsa saldırı atar dendi onu yapar bunu yapar dendi ee be kardeşim. Adam kendini değiştirmiş bunu görüyorsunuz hala niye üstüne gidiyorsunuz? Hala niye Alper'e sallıyorsunuz anlamış değilim. Ben bu konuda Alper'e karşı önyargıların bırakılmasının taraftarındayım, kimseye laf atmayın. Kendi klanınızla ilgilenin bence, artık bırakın bu birilerine sallamayı. Kısacası Rekabetten korkmayın.
Boş koyalım :D bırakacağımı felan sanıyorlar en çok ona gülüyorum :D
Teamspeak3 aleminde +40 müşterim ve binlerce projem var, yakında 2-3 serveri kendi panelimle alarak farklı işlere girişeceğim.
siz pes etmeden ayakta durmayı öğrenin sonra tartışmamızı üslub bozmadan yaparız.
Gametracker konusunu bile bana çeviriyorsunuz, ve zaten benim GT projem var faceden takip ederseniz anlarsınız.
Facede En büyük 2 1.6 clanında yöneticiyim paylaştıklarıma bakarsınız, hayal ettiklerinizi 2 günde yapıp paylaşıyorum.
her konuyu bana çevirmeniz, ya kıskanıyorsunuz yada çekemiyorsunuz, 1.5 sene yasaklı kalmama rağmen hala 1-2 kişinin kuyruk acısını görmekteyim, böyle devam asla durmayın hakkımda konuşun :D
ben asla ve asla yanlış işlere girişmem beni çıldırtamaz kudurtamazsınız, küçücük akıl oyunlarınızı kendinize denk insanlara yapınız.
kimseye asla bulaşmadım yasağım kalktığı günden beri, ama ts3 sunucuma gelerek oyuncularıma sövüyorlar, arkadaşlarıma laflar ediyorlar, bu zamana kadar sustum lafını dahi etmedim, adım kadarda eminim forumda iyilik maskesini takıp, ts3 sunucularında arkamdan öyle sallayan insanlar varki, sadece beklemekteyim.
Neyse ben 5 ip fullerken 1 ip fulleyemeyen arkadaşlar hakkımda tabikide konuşabilir, sonuçta onlarında hakkı ip doldurup biz 1 numarayız demek değilmi furkan ?
HERKESE BAŞARILAR, BİZ TEAMTR OLARAK HİÇ KİMSEYLE KAVGALI DEĞİLİZ, ama lütfen kırmızı çizgileri aşmayalım.
Fazlasını yapamazlar maalesef, ha ama çok iyi yaptıkları birşey var; birilerine sallamak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ADOW »

bazi klanlarda 100 tane adam oluyo 70 80 afk ne işe yariyor bizim sunucuda afk atmak dahil yasak yakında afk kick koycaz zaten bi yartırsmaya gerek varmi sizce ? Bu jail kitlesini bundan hiç sevmiyorum dolunluk dedigin cok kolay al jailin ilk iplerinden bi ip dolar zaten oto yada birles 10 20 klan dolar .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

H I T L E R

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen H I T L E R »

Evet... Bügün sizlerle bitlikte nasıl 1. olunurdan basedecegim 1 tane dedicated aliyorsunuz 32 Tane windows sunucu kuruyorsunuz hop 1.siniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Daha sistem gelmeden boş muhabbetten laf çarptırmaktan ortalık KaoS alanına dönmüş :D

BU ARADA AFK OYUNCU BOT DEĞİLDİR.
Kanlı canlı senin benim gibi insandır. Hiçbir klanın afk atmayı zorunlu kıldığını düşünmüyorum. Mantık belli Süre kas yetkin artsın bu insanlarda güzel yetki için afk atıyor. Pro server değiliz user bi girdimi 1 2 saat kalmıyor. geceleri yakaladığımız doluluğun cogunluguda yetkililerimizle.

+Olarak Afk bıraktırmama konusunda csdtracker'ın gelmesiyle biz okeyiz. Ozaman Bakalım neler söylenicek jail klanlarıyla ilgili. :/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

AlperYilmazOfficial yazdı: Pzr May 17, 2020 12:56 am Hakkımızda shooter adlı arkadaş konuşmuş :D
Biz dünya 1. alırken bot diyen tüm clanlar bizlerle ban yemişti ve biz herkes adına üzülmüştük, ama tabi en azından shooter yani imparator clanı gibi 10-15 tane vds açıp bot atmadık, shooter imparator clanının sahibidir, tüm kanıtlarıylada buraya atarım.
İmparatorun yasağı varkende buralarda takılıyordu, ben yine sustum ve lafımı etmedim.
İMPARATOR BOTÇU bir clandır, ve benim için öylede anılacaktır, ben 5-6 kere dünya 1. alırken sen vdslerle bot atarak türkiyeyi ve csdurağını lekeledin bu ayıbını kendine sakla gelip burda haklı durumundaymış gibi ona buna asla laf edemezsin.
normalde bu tarz konulara yorum atmıyorum serverlerime bakıyorum fakat, hakkım yenilirse ve yalan yanlış şeyler anlatılırsa her halükarda konuşacağımı belirtmek isterim.
TeamTR 9 Senelik hayatı boyunca asla bot atmamıştır, edebiyle Gametrackerda barınmıştır.
43. İp biz geçmeden yasak yemiştir, o günden beride banı kalkmamıştır, kaldırsaydık ilk sıralarda zaten bizi görürdünüz ;)
Anlık olarak teamspeak3 sunucum +200 çekmekte, Shooter inşallah sen bana denk olabilecek bir sayıya ulaşırsın, o zaman detaylı bir şekilde tartışırız, ne yazarsan yaz asla cevap vermiyeceğim, yalan yanlış yazmadığın sürece.
DOST CLANLAR Toplantısında dahi sizin bot olduğunuzu OYT'deki clanlar belirtmiştir, siz lekenizi lütfen düzeltmeye bakın, allaha emanetsin kendine iyi bak.
TeamTR'ye veya sana attığım bir laf yok bu konu buradan bana nasıl geldi anlamıyorum ve shooter nickini aldığımdan beri bunu zaten birçok kişi biliyordu alper. Xander nickiyle yasaklı iken yanında takılırken, eklenti ayarlatırken birşey demiyordunya şimdimi demeye başladın ?
Kardeşler kalleş kalleşler kardeş olmuş kelimesini şimdi daha iyi net anlıyorum, o zamanlardada vds botları bizim atmadığımızı ve o nicklerle bot atıldığından haberimiz olmadığınıda defalarca söyledim ve tekrar söyluyorum zamanında atılan vds botlardan bizim bir ilgi ve alakamız yok zaten server ve ts kapatıldıktan sonra kaos gaming sahibi mustafa fb sayfası üzerinden itimali bir cevap vermişti ssi bile hala durur, ben onların yaptığını düşünmüyor değilirim ama olmuş bitmiş bir olay.
Botlaşma olayını zamanında anlatmıştım tekrarlamayada gerek yok o zamanlarda 3 klan aralarında botlaşıyordu, botlaşmıyor değildi o 3 klanda loftys bozkurt ve imparatordu bunuda anlattım ve tekrar anlatıyorum.
Botlaşma önceden herkesin yaptığı birşeydi maalesef, ts sunucunun +200 çekmesi beni ilgilendirmiyor maalesef ki alper ve artık impde zaten oynamıyorum bunu herkeste biliyor.
[Net hatırlamıyorum xfakeplayers ile bot atılıyorsada 3-4 tane atılıyordu sanırım, geri kalan herkes klan üyesi afk idi]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

CSD Tracker hkk.

ShooTeR yazdı: Pzr May 17, 2020 10:23 am TeamTR'ye veya sana attığım bir laf yok bu konu buradan bana nasıl geldi anlamıyorum ve shooter nickini aldığımdan beri bunu zaten birçok kişi biliyordu alper. Xander nickiyle yasaklı iken yanında takılırken, eklenti ayarlatırken birşey demiyordunya şimdimi demeye başladın ?
Kardeşler kalleş kalleşler kardeş olmuş kelimesini şimdi daha iyi net anlıyorum, o zamanlardada vds botları bizim atmadığımızı ve o nicklerle bot atıldığından haberimiz olmadığınıda defalarca söyledim ve tekrar söyluyorum zamanında atılan vds botlardan bizim bir ilgi ve alakamız yok zaten server ve ts kapatıldıktan sonra kaos gaming sahibi mustafa fb sayfası üzerinden itimali bir cevap vermişti ssi bile hala durur, ben onların yaptığını düşünmüyor değilirim ama olmuş bitmiş bir olay.
Botlaşma olayını zamanında anlatmıştım tekrarlamayada gerek yok o zamanlarda 3 klan aralarında botlaşıyordu, botlaşmıyor değildi o 3 klanda loftys bozkurt ve imparatordu bunuda anlattım ve tekrar anlatıyorum.
Botlaşma önceden herkesin yaptığı birşeydi maalesef, ts sunucunun +200 çekmesi beni ilgilendirmiyor maalesef ki alper ve artık impde zaten oynamıyorum bunu herkeste biliyor.
[Net hatırlamıyorum xfakeplayers ile bot atılıyorsada 3-4 tane atılıyordu sanırım, geri kalan herkes klan üyesi afk idi]
Bizi karıştırman ne kadar doğru? Polemik yaratmak için attığın ne kadar belli. Verdiğim cevap da sadece sizi kışkırtmak senmisin bilmiyorum ama yasaklandıktan sonra xander'in bize attığı göndermeli bir posta bir nebzede olsa cevap verir Kudurtmak içindi Ve birşey diyimmi başarmışım. Herneyse eski konuları kazmanın mantığı yok onun öncesinde Lofty's ile karşılıklı fake attığınızın da kanıtı vardı zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ENESIZM »

ben kavga olacağını sanmıyorum. en azından jailbreak klan yöneticisi olarak, ha yüzüme konusuldugu gibi arkamda ne muhabbet döner bilemem ama şuanda gtda zaten 3 tane jailbreak klanı var, yüksek sıralamaya sahip olan. bu 3 klanda gerçekten de birbirine oldukça saygılı ve dürüstler. buna ben de şaşırdım açıkçası. gerçekler bunlar. tabii ki düşünceleri birbirine uymayan klanlar var, benimle düzgünce konuşmaya gelen insanları hiç geri çevirmedim (sOsiS mAtAk aTaRiM diyenler dışında). bazı söylediklerim kişiseldi. teşekkür ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

Mustafa Kemal1 yazdı: Pzr May 17, 2020 1:48 pm
ShooTeR yazdı: Pzr May 17, 2020 10:23 am TeamTR'ye veya sana attığım bir laf yok bu konu buradan bana nasıl geldi anlamıyorum ve shooter nickini aldığımdan beri bunu zaten birçok kişi biliyordu alper. Xander nickiyle yasaklı iken yanında takılırken, eklenti ayarlatırken birşey demiyordunya şimdimi demeye başladın ?
Bizi karıştırman ne kadar doğru? Polemik yaratmak için attığın ne kadar belli. Verdiğim cevap da sadece sizi kışkırtmak senmisin bilmiyorum ama yasaklandıktan sonra xander'in bize attığı göndermeli bir posta bir nebzede olsa cevap verir Kudurtmak içindi Ve birşey diyimmi başarmışım. Herneyse eski konuları kazmanın mantığı yok onun öncesinde Lofty's ile karşılıklı fake attığınızın da kanıtı vardı zaten.
Polemik yaratmaya çalıştığım yok,attığımda yok.
Artık bilmiyorum eskiden o yaşanan olayda kesinlikle vds botları biz atmadık, fb sayfasına öyle bir cevap attığından senden şuphelenmemiz doğal çünkü eskiden imparator ile kaos arasında ciddi bir tartışma vardı.
Alpere bir lafta çarpıttıgım yok konuya cevap attığım yok benim adım geçmiş bende cevap vermek zorundayım alperenle ilgili konusan mucahit ama mevzi bana doğru çevrilmiş direkt yanlışmı gordu onuda bilmiyorum.
Eski konuları bende deşmek istemiyorum olmuş bitmiş olaylar ileriye bakmak gerek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

CSD Tracker hkk.

0'dan başlayıp attığım tanıtım konusundada eski yeni hiçbirkimseyle bizim açımızdan sorun olmadığını Ve herkesle iyi geçinmek istediğimizi belirtmiştim benim için hayla aynı şeyler geçerli. yok bot,mot vs çok istiyorsanız enesizm'e söyleyin (moonbotservisi.com)
konuyu biraz dağıtalım gerçekten mübarek ramazan ayında Polemiğe gerek yok hayırlı ramazanlar <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Mustafa Kemal1 yazdı: Pzr May 17, 2020 1:57 pm 0'dan başlayıp attığım tanıtım konusundada eski yeni hiçbirkimseyle bizim açımızdan sorun olmadığını Ve herkesle iyi geçinmek istediğimizi belirtmiştim benim için hayla aynı şeyler geçerli. yok bot,mot vs çok istiyorsanız enesizm'e söyleyin (moonbotservisi.com)
konuyu biraz dağıtalım gerçekten mübarek ramazan ayında Polemiğe gerek yok hayırlı ramazanlar <3
üstelik tamamen ücretsiz bot atabiliyorsunuz. bu hizmet kaçmaz beyler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli