Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Fiyatlarda İndirim-Düzenleme

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Sunucuların ilk ay ve ikinci ay fiyatlarında indirim yapılmasını talep ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Konu altında tartışmaya giren herkes süresiz uzaklaştırılacaktır.

Kısa dönemli kampanyalar vs yapabiliriz,ancak ikinci ay fiyatlarında bir indirim düşünmüyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CivilEngineer
Server Ip/DNS: 213.238.173.204
Clan İsmi: CivilGaming
İletişim:

Mesaj gönderen CivilEngineer »

Ömer TELLİ yazdı: Çrş Eki 30, 2019 12:03 am Konu altında tartışmaya giren herkes süresiz uzaklaştırılacaktır.

Kısa dönemli kampanyalar vs yapabiliriz,ancak ikinci ay fiyatlarında bir indirim düşünmüyoruz.
Ömer bey toplu ödeme sistemi gibi bir sistemle sonraki ay fiyatlarında düzenleme yapılabilir mi? Böylece hem sunucuların devamlılığı da sağlanmış olabilir diye düşünüyorum.

Örnek vermem gerekirse: 1 Aylık: 125TL | 3 Aylık: 325TL | 6 Aylık 600 TL vb. şeklinde bir ödeme sistemi olabilir mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Sonraki ay fiyatları gayet normal gözüküyor. Sadece ilk ay biraz düşürülürse iyi olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dejaristan
Server Ip/DNS: 213.238.173.24
Clan İsmi: ` HanedanPro

Mesaj gönderen Dejaristan »

CivilEngineer yazdı: Çrş Eki 30, 2019 12:06 am
Ömer TELLİ yazdı: Çrş Eki 30, 2019 12:03 am Konu altında tartışmaya giren herkes süresiz uzaklaştırılacaktır.

Ömer bey toplu ödeme sistemi gibi bir sistemle sonraki ay fiyatlarında düzenleme yapılabilir mi? Böylece hem sunucuların devamlılığı da sağlanmış olabilir diye düşünüyorum.

Örnek vermem gerekirse: 1 Aylık: 125TL | 3 Aylık: 325TL | 6 Aylık 600 TL vb. şeklinde bir ödeme sistemi olabilir mi?
Katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Mesaj gönderen ByPassage »

CivilEngineer yazdı: Çrş Eki 30, 2019 12:06 am

Güzel olabilir asılda sunucusunda bazı zaman elinde parası oluyor toplu uzatmak istiyor ama olmuyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Xau
Server Ip/DNS: 213.238.173.12
Clan İsmi: Nostalji Gamers
İletişim:

Mesaj gönderen Xau »

İlk ay fiyatların pahalı olması bu dönemde ciddi bir server kiralama kaybına neden oluyor bu nedenle serverler boşta olmakla beraber user kaybına neden oluyor. Ilk ay ödemelerinde indirim yapılması gerekiyor. Tabi ki bu benim şahsi düşüncem ömer telli ve diğerleri ne düşünür bilemem.
Kolay gelsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

ilk ay ücretlerinde indirim yapılması herkesin açısından Birer Kan gibi olacaktır eminim.
şöyle olabılır .
sadece belirli ip adreslerinde ilk ay ücretlerinde İndirim saglanabilir diye düşünmekteyim.
belirlenmiş olan sunucuyu kiralayan kişi ödeme bildiriminden indirim için yazıp Belirlenen indirim ücretini panel hesabına Eklenmesi hem yeni sunucu açaçaklar için hemde Yakın zamanda Sunucuyu açanlar için süper olacaktır..
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Gördüğüm kadarıyla şuanda indirimler yapılmış durumda. Bundan fazlasını beklemek haksızlık olur diye düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omar
Server Ip/DNS: ImparatorCS:GO FUN
Clan İsmi: ImparatorCS

Mesaj gönderen omar »

Yanlış yorum.

Link:
Linklerini gizle