Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eski zamanlara yolculuk..

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Selamlar arkadaşlar, küçük bir etkinlik başlatalım.
Herkes aklındaki en iyi yer eden ve en eski keyif aldığı sunucudan 5 taneyi geçmeyecek içerik veya resim paylaşsın. Csdurağında'ki gerçek CS cileri tekrardan meydanda görmüş oluruz. Hem de güzel zamanlara kısada olsa bir yolculuk yapmış oluruz.

İlk ben başlıyorum...

Bir zamanların kısa süreli asıl aklımda yer edecek olan efsanenin habercisi Dm efsanesi..
Yaşam süresi 1 yıl bile olmasada asıl efsaneyi yeniden ayağa kaldırmayı başarmış bir topluluk ve ekip olmuştur benim için.
12017599_1476095289362816_4756669975317968950_o.png
Ve.. Buda bir kesmin Dm diyince direkt aklına gelen, bir kesminde Adını duyunca küfür ettiği Red Army Deathmatch.. Tam tamına düşe kalka 5 sene tam kapasite son zamanlarında 3 sunucu tam kapasite 3 farklı içerik olmak üzere iyi ve kötü ama csnin en iyi dönemlerinin benim için incisi olan, sunuculardan biri...
20643480_1713390945633248_5812785547390878937_o.jpg
27798161_1780756935563315_9149553898452830914_o.jpg
Bilerek fazla resim eklemedim, eskiler zaten bilir.

Sıra katılmak isteyen arkadaşlarda, yalnız bırakmazsınız umarım ?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

Sw Benden Hoşlanmadı.jpg
World War'Z Zombie Escape
atix.jpg
7 senemi bu sunucuda geçirmiştim, bu sunucunun en zevkli en renkli dönemleri 2016-2017 dönemiydi. Sunucunun en prime dönemi bu yıllardaydı.
20180306185055_1.jpg
2. sunucu da Holigan Clanın açtığı Zombie The Hero sunucularıydı, en zevkli oynanışı olan sunucuları 2018deki dias altyapısını kullanarak yaptıkları moddu. Çok güzel zamanlardı gerçekten keşke o zamanlar bir daha geri gelse...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Snake.

Mesaj gönderen Snake. »

burakxd383 yazdı: Çrş Eki 11, 2023 9:44 pm Sw Benden Hoşlanmadı.jpg

atix.jpg

7 senemi bu sunucuda geçirmiştim, bu sunucunun en zevkli en renkli dönemleri 2016-2017 dönemiydi. Sunucunun en prime dönemi bu yıllardaydı.

20180306185055_1.jpg

2. sunucu da Holigan Clanın açtığı Zombie The Hero sunucularıydı, en zevkli oynanışı olan sunucuları 2018deki dias altyapısını kullanarak yaptıkları moddu. Çok güzel zamanlardı gerçekten keşke o zamanlar bir daha geri gelse...
World War Z ortamı güzeldi, ondan önce de Resident Evil Ze vardı 2014-15 zombie escapenin en güzel yılları. Bunlardan sonra da modun ırzına geçirdiler zaten, ne tadı kaldı ne zevki

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

Snake. yazdı: Çrş Eki 11, 2023 10:23 pm

atix.jpg

20180306185055_1.jpg

World War Z ortamı güzeldi, ondan önce de Resident Evil Ze vardı 2014-15 zombie escapenin en güzel yılları. Bunlardan sonra da modun ırzına geçirdiler zaten, ne tadı kaldı ne zevki
ben 2015 zamanına yetişemesem de modu geç keşfettik maalesef ancak yine tam zamanında keşfettiğimi düşünüyorum. Tam en güzel zamanlarında oynadım, 2018 ve sonrasında bu moda sahip tüm sunucularda genel bir bozulma oldu. Bizim yaptığımız paylaşımlardan sonra daha da bozuldu. Şu an açık olan sunucuların oynanabilir seviyede olmadığını düşünüyorum, videolardan da izlediğim kadarıyla. Bu oyun benden gelip geçti ben bu oyunu çok oynadım artık oynamıyorum. Kendimce açabileceğim kadar sunucu açtım bende bazı sunucularda oynadık bazı sunucuları ben açtım falan filan güzel zaman geçirdik.

Şu an ise açık olan sunucularda ise özellikle farkettiğim bir şey bulunuyor, bir monotonluk var. Yabancı sunuculara girip oynamadığım sürece tüm sunucularda her şey bir birinin aynısı oluyor. Aynı zamanda oyunun hiç o heyecanlığı aksiyonluğu kalmamış sunuculardaki bazı düzenlemeler yüzünden, FreeVIP adı altında bütün oyunculara çift zıplama ve armor bedava dağıtıldığından ve zombi aşırı güçsüzleştirildiğinden oyun zombiden kaçma değil bir koşma simülasyonuna dönüşmüş durumda benim gözümde. Bazı insanlar hatta geride defans yapıp zombileri insanlar kaçış noktasına bile varamadan öldürüyor oyun zombie plague mi zombiden kaçış mı belli değil.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

c9685243

Mesaj gönderen c9685243 »

bu posta aga be demek düşer

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Emrullah AKTAŞ
Clan İsmi: We Are Gamer

Mesaj gönderen Emrullah AKTAŞ »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Snake.

Mesaj gönderen Snake. »

burakxd383 yazdı: Cum Eki 13, 2023 8:54 pm
Snake. yazdı: Çrş Eki 11, 2023 10:23 pm

atix.jpg

20180306185055_1.jpg

ben 2015 zamanına yetişemesem de modu geç keşfettik maalesef ancak yine tam zamanında keşfettiğimi düşünüyorum. Tam en güzel zamanlarında oynadım, 2018 ve sonrasında bu moda sahip tüm sunucularda genel bir bozulma oldu. Bizim yaptığımız paylaşımlardan sonra daha da bozuldu. Şu an açık olan sunucuların oynanabilir seviyede olmadığını düşünüyorum, videolardan da izlediğim kadarıyla. Bu oyun benden gelip geçti ben bu oyunu çok oynadım artık oynamıyorum. Kendimce açabileceğim kadar sunucu açtım bende bazı sunucularda oynadık bazı sunucuları ben açtım falan filan güzel zaman geçirdik.

Şu an ise açık olan sunucularda ise özellikle farkettiğim bir şey bulunuyor, bir monotonluk var. Yabancı sunuculara girip oynamadığım sürece tüm sunucularda her şey bir birinin aynısı oluyor. Aynı zamanda oyunun hiç o heyecanlığı aksiyonluğu kalmamış sunuculardaki bazı düzenlemeler yüzünden, FreeVIP adı altında bütün oyunculara çift zıplama ve armor bedava dağıtıldığından ve zombi aşırı güçsüzleştirildiğinden oyun zombiden kaçma değil bir koşma simülasyonuna dönüşmüş durumda benim gözümde. Bazı insanlar hatta geride defans yapıp zombileri insanlar kaçış noktasına bile varamadan öldürüyor oyun zombie plague mi zombiden kaçış mı belli değil.
Aynen dediğin gibi, mod kaçış olmaktan çıkıp defans moduna döndü. Geri tepme vs... gibi ayarlar hiç iyi ayarlanmadı, abuk subuk modeller, haddinden fazla özel silahlar vs.. 1 adam özel silah alıp 15 zombiye karşı tek başına defans yapabiliyor. Ha, birde 1000 fps açıp saniyede 10 strafe atıp 10 saniyede mapı bitiriyorlar, zombiler daha kaçış noktasına ulaşamadan bomba patlamış oluyor 😃. Tr sunucuları eklenti ve oyun düzeni anlamında çoğunlukla kalitesiz zaten. Sunucuların hepsi (özellikle csd sunucuları) birbirinin kopyası. Yabancı sunucularda sadece o sunucuya ait çok güzel eklentiler ve modlar oluyor. Biz her alanda olduğu gibi bunda da kalitesizliğimizi gösteriyoruz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala