Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

GameTracker H.K

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

GameTracker H.K

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Gametracker bence temizlik yapıyor gibi gözüküyor fakat aramalarda önümüze yine bir sürü 32/32 olan bütün oyuncuların aynı anda girip aynı anda çıktıkları bir görüntü karşımıza çıkıyor. Böyle bir işe kalkışıyorlar ise ayrım yapmadan derinlemesine girecekler Rank durumları hala düzelmiş değil bence.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

GameTracker H.K

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Taha Demirbaş yazdı: Çrş Ara 07, 2022 2:15 am Gametracker bence temizlik yapıyor gibi gözüküyor fakat aramalarda önümüze yine bir sürü 32/32 olan bütün oyuncuların aynı anda girip aynı anda çıktıkları bir görüntü karşımıza çıkıyor. Böyle bir işe kalkışıyorlar ise ayrım yapmadan derinlemesine girecekler Rank durumları hala düzelmiş değil bence.
katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

GameTracker H.K

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Taha Demirbaş yazdı: Çrş Ara 07, 2022 2:15 am Gametracker bence temizlik yapıyor gibi gözüküyor fakat aramalarda önümüze yine bir sürü 32/32 olan bütün oyuncuların aynı anda girip aynı anda çıktıkları bir görüntü karşımıza çıkıyor. Böyle bir işe kalkışıyorlar ise ayrım yapmadan derinlemesine girecekler Rank durumları hala düzelmiş değil bence.
https://www.gametracker.com/search/cs/? ... =50#search
Hala mevcut tam temizlik bitti sayılmaz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

multip0wer
Server Ip/DNS: 213.238.173.68
Clan İsmi: Dark Prof
İletişim:

GameTracker H.K

Mesaj gönderen multip0wer »

Temizlik falan yok, olmayacakta. GT işi artık yaş. Bu sefer her zamankinden daha çok bot sunucu basılmış 850 sayfa hem de. Sunucu eklemek için 2 adımlı doğrulama eklemek zor olmamalı, moderatörlerin yetkileri yok yöneticiler desen afk zaten. Bunu yapanlarda kimse artık hiç sıkılmadılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

GameTracker H.K

Bu sorunu seneler öncesinde gene yaşamıştık ama kadro değiştikten sonra düzelmişti bu sefer ki ciddi bir saldırı kan davası falan sanırım 😃 GT nin işi bitti herkes RS ye geçiyor ama onun da pek bir anlamı yok şuan gözüm de umarım en kısa sürede adam akıllı bir sıralama açılır da biz de rekabet ederiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

GameTracker H.K

AlperYilmazOfficial yazdı: Cum Ara 02, 2022 9:37 am Gametrackera girip bakınca bir ton bot server gördüm, en son biz yerli gametracker yapacaktık konusunu alta bırakıyorum.

counter-strike-genel/yerli-gametracker-t45393-10.html

bu sitenin a'dan b'ye tüm yedeğini almıştık hala eskisi gibi bu tarz şeyleri umursayan ve ciddiye alan var ise biz tekrar bu projeyi hayata geçirmeyi düşünüyoruz.
yorumlarınızı bekliyorum dostlar.
Alper sözde GT sitesi getiriyordun gene lafta kaldı sanırım 😀 bence sen veya birisi getirsin millet rekabet edebilecek bir yer arıyor fakat herhangi rekabet ortamı yok ancak Gametracker.rs var oda pek rekabet edilecek ortam gibi gelmiyor bana dönüşlerinizi bekliyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala