Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Çok kötü bir hata yaptım...

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
whatatuyy

Mesaj gönderen whatatuyy »

Arkadaşlar öncelikle merhaba. CSDurağı'ndan indirdiğim CS 1.6'ya kendi isteğimle ve bir anlık hevesle hile indirdim, ancak şu an çok pişmanım ve nasıl sileceğimi bilmiyorum. Hileyi silmeyi biliyorum lakin silsem bile herhangi bir klanın TW yetkilileri kolayca hilenin kalıntılarını bulabiliyorlar. Hileyi ve hilenin tüm kalıntılarını tamamen nasıl silebilirim bilgisayarımdan? Ayrıca hileyle hakkını yediğim herkesten, bu mesajı görmeseler bile özür diliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Pc formatla en güzel çözüm bu :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
whatatuyy

OPC Line yazdı: Pzr Tem 17, 2022 8:46 pm Pc formatla en güzel çözüm bu :)
Başka bir yolu yok mu? Açıkçası bir oyun için PC formatlamak pek mantıklı gelmiyor bana. Gerçi, hile indirmek mantığın içinden geçiyor ama neyse... :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

whatatuyy yazdı: Pzr Tem 17, 2022 8:54 pm
Başka bir yolu yok mu? Açıkçası bir oyun için PC formatlamak pek mantıklı gelmiyor bana. Gerçi, hile indirmek mantığın içinden geçiyor ama neyse... :roll:
Yani var tabi temizlersin ama programla bakıp görebilirler sanırım. Gerçi formatlamak çare mi onu da bilmiyorum ama bence sen hileyi sil hilesiz oyna. Kimse gelipte sana geçmişte hile indirmişsin kullanmışsın demez. Bu cs 1.6 da herkes bir defa veya daha fazla hile indirmiştir. İndirmedim kullanmadım diyen yalan söyler. O yüzden sen hilesiz oynarsan kimse hilesin demez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
whatatuyy

OPC Line yazdı: Pzr Tem 17, 2022 9:08 pm
whatatuyy yazdı: Pzr Tem 17, 2022 8:54 pm
Yani var tabi temizlersin ama programla bakıp görebilirler sanırım. Gerçi formatlamak çare mi onu da bilmiyorum ama bence sen hileyi sil hilesiz oyna. Kimse gelipte sana geçmişte hile indirmişsin kullanmışsın demez. Bu cs 1.6 da herkes bir defa veya daha fazla hile indirmiştir. İndirmedim kullanmadım diyen yalan söyler. O yüzden sen hilesiz oynarsan kimse hilesin demez.
Valla hileyi sildim hilesiz oynuyorum ama çoğu klan yetkilileri paranoyaklaşmış 2 hsye hile kontrolü yapıyorlar :D Başka bir çözümü olan yazabilir teşekkür ederim yine de.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

hileyi o an kullanmadığını anlamayacak tw yetkilisi varsa mümkünse oyunu bıraksın ya da sen o sunucuda oyun oynama daha fazla.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

C.C.A | PRIVATE HOOK ACTIVATED v 1.1.1.1
oldların gözler baraj :(

Şaka maka herkes illaki hile kullanmıştır. ama tabi bu da geçerli bir neden değil çoğu klan için. Sen en iyisi cs kaldır bütün hile dosyalarını bilgisayarından temizle tekrardan sıfır cs kur. Yine de kalıntı yakalarsalar bir ara indirdim ama şimdi kullanmıyorum ben sildim kalıntıları onlar dersin. Kabul etmiyor ise orada pek takılmazsın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

Taha Demirbaş yazdı: Sal Tem 19, 2022 12:38 am C.C.A | PRIVATE HOOK ACTIVATED v 1.1.1.1

Şaka maka herkes illaki hile kullanmıştır. ama tabi bu da geçerli bir neden değil çoğu klan için. Sen en iyisi cs kaldır bütün hile dosyalarını bilgisayarından temizle tekrardan sıfır cs kur. Yine de kalıntı yakalarsalar bir ara indirdim ama şimdi kullanmıyorum ben sildim kalıntıları onlar dersin. Kabul etmiyor ise orada pek takılmazsın.
ecc 5.2

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
whatatuyy

Taha Demirbaş yazdı: Sal Tem 19, 2022 12:38 am C.C.A | PRIVATE HOOK ACTIVATED v 1.1.1.1

Üçünüze de teşekkür ederim, CS'yi ve Prefetch, Temp gibi klasörleri temizledim şu an bir sıkıntı yok ve umarım böyle devam eder. İyi akşamlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala