Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

csduragi model sorunu

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
satknun1997

csduragi model sorunu

Mesaj gönderen satknun1997 »

Merhaba,sıkça karşılaştığım bir sorun artık gına geldi ve paylaşmak istedim,zp mod kullanıyorum ve zombi sınıfı ekliyorum,zombi sınıf eklediğimde değişik zombi modelleri ekleyim diyorum ama bazı zombi sınıflarında panele yüklediğim modelin aksine başka bir model gözülüyor,örnek ben panele a modeli yüklüyorum map değiştiriyorum zombi sınıfı b modeli olmuş,cs 1.6 mın dosyalarına giriyorum panelden inen model de b modeli,sonra a modelinin ismini değiştirip c modeli yapıyorum yüklüyorum tekrar b modeli gözüküyor bir türlü istediğim modeli yükleyemiyorum,bu sorun csduraginda var neden kaynaklı olabilir ? ne oluyor bu csduraginda ? :|

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
satknun1997

csduragi model sorunu

Mesaj gönderen satknun1997 »

Sorun çözüldü burayada yazıyorum başka sorun yaşayan arkadaşlara çözüm olur csduragi oyuncu dosya kontrol güvenlik sisteminden dolayı oluyormuş kapatınca düzeldi. iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

batuhanagaOfliical

csduragi model sorunu

Mesaj gönderen batuhanagaOfliical »

satknun1997 yazdı: Cmt Eyl 08, 2018 11:26 pm Sorun çözüldü burayada yazıyorum başka sorun yaşayan arkadaşlara çözüm olur csduragi oyuncu dosya kontrol güvenlik sisteminden dolayı oluyormuş kapatınca düzeldi. iyi forumlar
nerden giriyoruz o menuye kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala