Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kaynak kodsuz eklenti satışı yapan kişiler hk.

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:41 pm bir kere anlatacağım

baba maymuna vermek kapalı ve açılmayan 1 kasa muz ama içinde olmak bomba
baba maymun bunu sanmak muz, alıp koymak eve
baba maymun ölmek ve baba maynunun ailesi yok olmak

--
baba maymuna vermek açık 1 kasa muz
baba maymun güvenle koymak evine
afiyetle yemek
sade ve öz :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Bu eklenti yüzünden jb sunucularımızdan biri sürekli saldırı yiyordu, defalarca uyardık saçma sapan insanlardan eklenti satın almayın diye. Bu kişiler ifşalanınca yalakları veya kendileri fake hesap ile foruma gelip "ama yol yabdı" dercesine bu kişileri savundu. Gerekli kişiler forumdan uzaklaştırılmıştır
aciklieklenti.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Oca 15, 2022 5:00 am Bu eklenti yüzünden jb sunucularımızdan biri sürekli saldırı yiyordu, defalarca uyardık saçma sapan insanlardan eklenti satın almayın diye. Bu kişiler ifşalanınca yalakları veya kendileri fake hesap ile foruma gelip "ama yol yabdı" dercesine bu kişileri savundu. Gerekli kişiler forumdan uzaklaştırılmıştır

aciklieklenti.jpg
"ama yol yabdı" :D güzelmiş

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Tamamss yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:18 pm Cahil cühela kardeşim, eklentinin içine eklentiyi kapatma kodu zaten var kapatması birşeyi değiştirmez sunucuyu çokertmesi gerekiyorki izinsiz kullanan kişi eklentiyi silmesini istediği için, burada amaç eklenti 1 servere ücretli olarak yapılıyor ve o eklenti başka serverlerde kullanılmasını istemediği için csdurağınada .amxx yüklenmediği için kaynak kodu verildiği için böyle yapılıyor güvenmediğin birisine kaynak kodu vermek sence mantıklımı biraz empati yap bu eklenti yüzünden bana 1 tane saldırı yiyen serverın kanıtını at senden özür dileyim, birazcık beynini kullan çok az düşünsen anlıcaksın ama işte senide anlıyorum, beynini kullanmak senin için zor.
"bu eklenti yüzünden bana 1 tane saldırı yiyen serverın kanıtını at senden özür dileyim" demişsin, Ömer abi kanıtı attı ne oldu? Özür dilesenize kardeşim ama sizde özür dileyecek karakter ne arar, yalan makineliği ile insanları kandırmaya devam ke.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Konuyu çok bilmiyorum ama tamamss adlı arkadaşın csdye amxx yükleme gelmeli dediği kısma katılıyorum çünkü herşey bu sebepten ötürü olduğuna inanıyorum belki de bu eklentiye o zaman açık konulmayackti
hatta bu yüzden de çoğu ücretli eklentinin kaynak kodu ücretsiz yayılmayacaktı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

1000DAYS yazdı: Pzr Oca 23, 2022 12:08 am Konuyu çok bilmiyorum ama tamamss adlı arkadaşın csdye amxx yükleme gelmeli dediği kısma katılıyorum çünkü herşey bu sebepten ötürü olduğuna inanıyorum belki de bu eklentiye o zaman açık konulmayackti
Arkadaşların amacının ne olduğunu bilmiyorum ama sunucuyu neden çökertiyor onu anlamıyorum. Eklentiyi sadece kapatsın yetmiyor mu? İllaha bir atak yapmak istiyorlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

1000DAYS yazdı: Pzr Oca 23, 2022 12:08 am Konuyu çok bilmiyorum ama tamamss adlı arkadaşın csdye amxx yükleme gelmeli dediği kısma katılıyorum çünkü herşey bu sebepten ötürü olduğuna inanıyorum belki de bu eklentiye o zaman açık konulmayackti
Amxx kurma gelirse bu olay bitmeyecekti. Kötü insan, her zaman kötüdür. Amxx yükleme diye bir şeyin gelmemesi her şey için daha iyi. Para verdiğin şeyin içeriğini bilmeden bütün rahatlığınla hiçbir zaman kuramazsın. Kursan bile içinde hep bir şüphe olur. Artık bu düşünceleri bırakın.

Açık kaynak kodlu eklentileri sunucunuza kurarken kontrol etmeyi unutmayın. Eğer eklenti bilmiyorsanız, ben bizzat yardımcı olurum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Colditz yazdı: Pzr Oca 23, 2022 2:15 am
Amxx kurma gelirse bu olay bitmeyecekti. Kötü insan, her zaman kötüdür. Amxx yükleme diye bir şeyin gelmemesi her şey için daha iyi. Para verdiğin şeyin içeriğini bilmeden bütün rahatlığınla hiçbir zaman kuramazsın. Kursan bile içinde hep bir şüphe olur. Artık bu düşünceleri bırakın.

Açık kaynak kodlu eklentileri sunucunuza kurarken kontrol etmeyi unutmayın. Eğer eklenti bilmiyorsanız, ben bizzat yardımcı olurum.
Mert arkadaşlar sana nasıl ulaşabilir? Herhangi bir iletişim adresi bıraksan iyi olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Özcan Örs yazdı: Cmt Şub 05, 2022 11:01 pm Mert arkadaşlar sana nasıl ulaşabilir? Herhangi bir iletişim adresi bıraksan iyi olur
Forum discordunda bulunuyorum. Oradan etiketleyebilirler mühim durum olursa arkadaş ekleyip özelden de yazabilir.

CSDurağı Discord Bağlantı Linki : https://discord.gg/43gGDQe6tS
Benim dc adresim: Schwarper †#1337

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala