Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kaynak kodsuz eklenti satışı yapan kişiler hk.

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

1000DAYS yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:45 pm Açıkcası ben o kişilerden biriyle iş yaptım ama bana bir yamuk yapmadı gayet güzel eklenti yaptı ve gitti büyük ihtimalle amxx yükleme olmadığı için bu sorunlar oluyor ama yine de siz bilirsiniz
.amxx yüklense de yüklenmesede beni ilgilendirmez. Neden sunucunuzdaki oyuncuları çıkartıyor ? Neden sunucuyu çökertiyor ? Tek bir kod ile, eklentiyi kapatma yolları varken neden sunucunuza zarar veriyor ? Kimse boş boş hikaye okumasın kardeşim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Bu tavır ne kardeşim falan ?
Sadece öneri söyledim kendine gel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Tamamss
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Tamamss »

bestcore yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:09 pm
1000DAYS yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:45 pm Açıkcası ben o kişilerden biriyle iş yaptım ama bana bir yamuk yapmadı gayet güzel eklenti yaptı ve gitti büyük ihtimalle amxx yükleme olmadığı için bu sorunlar oluyor ama yine de siz bilirsiniz
.amxx yüklense de yüklenmesede beni ilgilendirmez. Neden sunucunuzdaki oyuncuları çıkartıyor ? Neden sunucuyu çökertiyor ? Tek bir kod ile, eklentiyi kapatma yolları varken neden sunucunuza zarar veriyor ? Kimse boş boş hikaye okumasın kardeşim.
Cahil cühela kardeşim, eklentinin içine eklentiyi kapatma kodu zaten var kapatması birşeyi değiştirmez sunucuyu çokertmesi gerekiyorki izinsiz kullanan kişi eklentiyi silmesini istediği için, burada amaç eklenti 1 servere ücretli olarak yapılıyor ve o eklenti başka serverlerde kullanılmasını istemediği için csdurağınada .amxx yüklenmediği için kaynak kodu verildiği için böyle yapılıyor güvenmediğin birisine kaynak kodu vermek sence mantıklımı biraz empati yap bu eklenti yüzünden bana 1 tane saldırı yiyen serverın kanıtını at senden özür dileyim, birazcık beynini kullan çok az düşünsen anlıcaksın ama işte senide anlıyorum, beynini kullanmak senin için zor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

Tamamss yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:49 pm
ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:45 pm
Tamamss yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:40 pm

Sana fikrini soran olmadı senin cahil cahil bilgisiz fikirlerine ihtiyacımız yok kod bilgin yok burda boş yapıyosun x firmasında yıllardır .amxx yükleniyor hiçbir sorun yok böyle durumlar yok alan memnun satan memnun 1 tane şikayet gösteremezsin, bu kadar kıskanma çalış öğren sende yap biraz empati yap, suboş.
şuan piyasada ki jbmenuler jailbreak ve csgo eklentileri bizim sayemizde ortaya çıkmış bana bir şeyler yap görelim diyor. :D istiyorsan geç sunucu tanıtım konuma bir göz at. :D
Millete sıvacılık yaparak eklenti yaptırıyorsun(Leeyé,BesCore'a) sonra çıkıp eklentileri ben yapıyorum diyosun ya senin nasıl bir cahil olduğunu anlıyorum dostum boşuna kendini yorma, %0 pawn bilgin var public in ne olduğu bilmiyosun burda başımıza coder kesildin cahil seni.
bestcore benim yazarım değil, oraya MoonDeveloperTeam yazma sebebimi bilmiyor olman komik. sadece ömer yazmıyor, ortaklaşa yazıyoruz. zor bölümü kendisi üstlendiği için onun ismini yazıyor.

üstelik diğer forumlarda ki satış konularını görüp bu yorumu yazdığına eminim. aramızda ki paylaşım buna dayanıyor. sunucu da satılan adminliklerin ücreti bana ait olurken, ömerin de para kazanmasını istediğim için ona sattırıyorum. ücretini de cebine koyuyor.
En son ENESIZM tarafından Cum Oca 14, 2022 8:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

1000DAYS yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:13 pm Bu tavır ne kardeşim falan ?
Sadece öneri söyledim kendine gel
Tavır yapmadım, yazışmalardan tavır yaptığımı nasıl çıkardın ? Sesli olarak söylesem anlarsın fakat yazışma ile anlaşılmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Tamamss yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:18 pm Cahil cühela kardeşim, eklentinin içine eklentiyi kapatma kodu zaten var kapatması birşeyi değiştirmez sunucuyu çokertmesi gerekiyorki izinsiz kullanan kişi eklentiyi silmesini istediği için, burada amaç eklenti 1 servere ücretli olarak yapılıyor ve o eklenti başka serverlerde kullanılmasını istemediği için csdurağınada .amxx yüklenmediği için kaynak kodu verildiği için böyle yapılıyor güvenmediğin birisine kaynak kodu vermek sence mantıklımı biraz empati yap bu eklenti yüzünden bana 1 tane saldırı yiyen serverın kanıtını at senden özür dileyim, birazcık beynini kullan çok az düşünsen anlıcaksın ama işte senide anlıyorum, beynini kullanmak senin için zor.
Sunucuyu çökertecek kod eklemişler hala bana savunma yapıyor ya :D Vallahi diyecek lafım yok, cahil ben değilim sensin; asıl ismin ile gelirdin cahil olmasan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Tamamss
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Tamamss »

ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:27 pm
ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:45 pm

şuan piyasada ki jbmenuler jailbreak ve csgo eklentileri bizim sayemizde ortaya çıkmış bana bir şeyler yap görelim diyor. :D istiyorsan geç sunucu tanıtım konuma bir göz at. :D
Millete sıvacılık yaparak eklenti yaptırıyorsun(Leeyé,BesCore'a) sonra çıkıp eklentileri ben yapıyorum diyosun ya senin nasıl bir cahil olduğunu anlıyorum dostum boşuna kendini yorma, %0 pawn bilgin var public in ne olduğu bilmiyosun burda başımıza coder kesildin cahil seni.
bestcore benim yazarım değil, oraya MoonDeveloperTeam yazma sebebimi bilmiyor olman komik. sadece ömer yazmıyor, ortaklaşa yazıyoruz. zor bölümü kendisi üstlendiği için onun ismini yazıyor.

üstelik diğer forumlarda ki satış konularını görüp bu yorumu yazdığına eminim. aramızda ki paylaşım buna dayanıyor. sunucu da satılan adminliklerin ücreti bana ait olurken, ömerin de para kazanmasını istediğim için ona sattırıyorum. ücretini de cebine koyuyor.
Sen daha değişkenin ne olduğunu bilmiyosun anca üst yazı editlersin eklenti edit yaparak kendini coder falanmı sanıyosun? beraber yazıyoruz diyosun bide beni güldürme lütfen MoonDeveloperTeam yazmış bide hahahaha editçi seni sen git üst yazı editle.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

Tamamss yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:33 pm
ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:27 pm

Sen daha değişkenin ne olduğunu bilmiyosun anca üst yazı editlersin eklenti edit yaparak kendini coder falanmı sanıyosun? beraber yazıyoruz diyosun bide beni güldürme lütfen MoonDeveloperTeam yazmış bide hahahaha editçi seni sen git üst yazı editle.
beraber yapıyoruz. (nokta)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

bir kere anlatacağım

baba maymuna vermek kapalı ve açılmayan 1 kasa muz ama içinde olmak bomba
baba maymun bunu sanmak muz, alıp koymak eve
baba maymun ölmek ve baba maynunun ailesi yok olmak

--
baba maymuna vermek açık 1 kasa muz
baba maymun güvenle koymak evine
afiyetle yemek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

vburakustunel

Mesaj gönderen vburakustunel »

ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 8:41 pm bir kere anlatacağım

baba maymuna vermek kapalı ve açılmayan 1 kasa muz ama içinde olmak bomba
baba maymun bunu sanmak muz, alıp koymak eve
baba maymun ölmek ve baba maynunun ailesi yok olmak

--
baba maymuna vermek açık 1 kasa muz
baba maymun güvenle koymak evine
afiyetle yemek
:D

Link:
Linklerini gizle