Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

bio unammo knockback

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
xpxqx1

bio unammo knockback

Mesaj gönderen xpxqx1 »

Arkadaşlar sv de zm leri geri tepmesini düşüremedim ve unammo bi türlü olmuyor. Bunlara yardımcı olabilir misiniz acaba.Zombi modelleri bende sma oalrak yüklü nasıl bi kod eklemem gerekiyor içerisine.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

bio unammo knockback

Mesaj gönderen Mr.Persians »

eklenti içerisinde knockback ayarı olması lazım onunla oynaman lazım unammo derken nasıl olmuyor onuda biomodun ayarları içerisinden yapabilirsin farklı bir eklentiye ihtiyacın yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
xpxqx1

bio unammo knockback

Mesaj gönderen xpxqx1 »

Mr.Persians yazdı: Cum Tem 30, 2021 9:37 pm eklenti içerisinde knockback ayarı olması lazım onunla oynaman lazım unammo derken nasıl olmuyor onuda biomodun ayarları içerisinden yapabilirsin farklı bir eklentiye ihtiyacın yok.
Yapıyorum fakat değişen birşey olmuyor.Sadece normal zombi değişiyor diğerleri değişmiyor.Diğer zm modelleri hep sma eklentisi olduğu için sanırım etkilemiyor./class menu dosyaları elimde olmadığı için kuramadım.Normalde bende diğer swlerdeki gibi class istiyorum ama olmadı.Sma olarak eklediğğm modellerde de knockback diye birşey yazmıyor.Unammo oalyıda dediğim gibi cfg.ini dosyalarına fln yazıyorum gerekli kodu yine olmuyor.Modda suan `1` olarak açık sınırsız mermi ama çalışmıyor.Bana yeni bir biomod lazım sanırım bu bozuk olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

bio unammo knockback

Mesaj gönderen Mr.Persians »

zombilerin *sma dosyalarını buraya atarsan ve modun ana sma sını atarsan yardımcı olabiliriz eklentinin içeriğini bilmediğimiz için birşey diyemeyiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
xpxqx1

bio unammo knockback

Mesaj gönderen xpxqx1 »

Ben modun sma dosyasını paylaşsam /class menu kurabilir miyiz ? İçerisinde classmenu aktif ancak .txt gibi dosyalar panelde yoktu.İnternetten yğkleyip kurunca se çöküyordu.Ben mod sma paylaşıyım bi bakalım hocam

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
xpxqx1

bio unammo knockback

Mesaj gönderen xpxqx1 »

Mr.Persians yazdı: Cmt Tem 31, 2021 7:55 pm zombilerin *sma dosyalarını buraya atarsan ve modun ana sma sını atarsan yardımcı olabiliriz eklentinin içeriğini bilmediğimiz için birşey diyemeyiz.
Buyur hocam
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
xpxqx1

bio unammo knockback

Mesaj gönderen xpxqx1 »

Mr.Persians yazdı: Cmt Tem 31, 2021 7:55 pm zombilerin *sma dosyalarını buraya atarsan ve modun ana sma sını atarsan yardımcı olabiliriz eklentinin içeriğini bilmediğimiz için birşey diyemeyiz.

sorunlar halledildi sagol yınede kral

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala