Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Csd MaçBotu [ TakımlarSwaplanınca c4 yok ] eklenti istek

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
eronkatt

Mesaj gönderen eronkatt »

Merhaba hocam herkeze iyi forumlar şuan csd maç botunda büyük bir sıkıntı var olayı şöyle anlatayim toplam round sayısı 15 oldugunda CT den T takımına swaplandıgımızda yani takımlar değiştiginde ilk el c4 verilmiyor 2.el c4 geliyor bu artık büyük bir sorun olmaya başladı uzun süredir forumda daha önce bu konuyla ilgili konular açılmış ama bir cözüme ulaşılmamıs diğer swlerin ts adresine gittigimde hepsi bizdede aynı sorun var diyorlar bu bir büyük sorun haline geldi maç atıyoruz uzun süredir sürekli ve bu sorun var bir kaç sw de bu sorun yok onlarda farklı maç botu kullanıyor bu sorunu çözelim hep birlikte hocam bu sorun sadece benim istegim değil bütün csduragının sorunu oldu

Herkeze iyi forumlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Öncelikle hangi eklentiler yüklü ona bakmamız lazım.
announces/sunucu-sorunlari-cozumleri-na ... ml#p285652

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
eronkatt

Yek'-ta yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:29 pm Öncelikle hangi eklentiler yüklü ona bakmamız lazım.
announces/sunucu-sorunlari-cozumleri-na ... ml#p285652
Yekta hocam forumdaki konularda sürekli ismin var bıraktı bırakmadı vb gibisinden emegin çok galiba csd nin yetkilisimisin bilmiyorum ama eklentilerini sen ayarlıyosun galiba kullandıgımız maç botuda senin yapımın hocam yaparsan cözümü yine sen yaparsın kurtar bizi bu dertten :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Beni övme, bana istediğimi ver :) Şuan başka bir iş için bilgisayar başındayım, senin konunu görünce login olup cevap yazdım. Sunucundaki eklenti listesini buraya atabilirsen sorunun nereden kaynaklı olduğunu anlayabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
eronkatt

Yek'-ta yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:45 pm Beni övme, bana istediğimi ver :) Şuan başka bir iş için bilgisayar başındayım, senin konunu görünce login olup cevap yazdım. Sunucundaki eklenti listesini buraya atabilirsen sorunun nereden kaynaklı olduğunu anlayabilirim.
] amx_plugins
----- Su anki yuklenen Plugin'ler -----

isim versiyon ureten dosya durum

CSD Guard v2017 Ömer TELLİ csd_guard.amxx running

CSD Yon Config vC 0.2 Ömer TELLI csd_yonconfig.a running

CSDuragi TeamSpea 1.0 Omer TELLI csd_ts3.amxx running

-kapali- 2020 Omer Telli ultimate_rslot. running

No See Vars 0.1.0 ConnorMcLeod no_see_vars.amx running

Multi Engel vCore 0.1 Ömer TELLİ csd_multiengel. running

Admin Base 1.10.0.539 AMXX Dev Team admin.amxx running

Admin Commands 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team admincmd.amxx running

Admin Help 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team adminhelp.amxx running

Multi-Lingual Sys 1.8.3-dev+ AMXX Dev Team multilingual.am running

10 plugin, 10 calisiyor

----- Girisler 1 - 10 of 58 -----

----- 'amx_plugins 97' kullanin gerisini gormek icin -----

] amx_plugins 97
----- Su anki yuklenen Plugin'ler -----

isim versiyon ureten dosya durum

-38 plugin, 0 calisiyor

----- Girisler 97 - 58 of 58 -----

----- Baslatmak icin 'amx_plugins 1' i kullanin -----

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Komutu panelden gönderiyorsunuz dimi? Oyun içerisinden değil..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
eronkatt

Yek'-ta yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:54 pm Komutu panelden gönderiyorsunuz dimi? Oyun içerisinden değil..
Hocam oyun içerisinden attım şuan panelde aktif değilim panel sahibi gelince tekrar konuya geri dönüş yapayim test bir serveriniz varsa oradada durum aynıdır oradanda bakabilirsiniz bütün csd maç botu kullananlarda var bu sorun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

eronkatt yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:57 pm
Yek'-ta yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:54 pm Komutu panelden gönderiyorsunuz dimi? Oyun içerisinden değil..
Hocam oyun içerisinden attım şuan panelde aktif değilim panel sahibi gelince tekrar konuya geri dönüş yapayim test bir serveriniz varsa oradada durum aynıdır oradanda bakabilirsiniz bütün csd maç botu kullananlarda var bu sorun
Bunu bana dile getiren şuan tek sizsiniz. Konuya eklenti listesini attığınız vakit devam ederiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
eronkatt

Yek'-ta yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:59 pm
eronkatt yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:57 pm
Bunu bana dile getiren şuan tek sizsiniz.
Hocam forumda konularda c4 kaybolması c4 bug diye bir sürü var cözüm olmamış herkez konu açmış
counter-strike-genel/csd-mac-botu-hakki ... 86-10.html konulardan biri
ve cözüm olmamış kaç aydır var bu sorun eklenti yazmayi bilenler kendisine maç botu yazıp hatayı düzeltiyor yada farklı maç botu kullanıyorlar ve ben kaçtane csduragı server ts adreslerinde yöneticilerle bu konuyu görüştüm sonuç bizdede aynı denildi kimileri weapon verip hallediyor ama biz weapon kullanmıyoruz serverda yasaklı o komut bizde ya bir test serverda deneyebilirsiniz swaplanınca c4 yok ilk el 2. round veriyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

eronkatt yazdı: Prş Tem 22, 2021 4:26 pm Merhaba hocam herkeze iyi forumlar şuan csd maç botunda büyük bir sıkıntı var olayı şöyle anlatayim toplam round sayısı 15 oldugunda CT den T takımına swaplandıgımızda yani takımlar değiştiginde ilk el c4 verilmiyor 2.el c4 geliyor bu artık büyük bir sorun olmaya başladı uzun süredir forumda daha önce bu konuyla ilgili konular açılmış ama bir cözüme ulaşılmamıs diğer swlerin ts adresine gittigimde hepsi bizdede aynı sorun var diyorlar bu bir büyük sorun haline geldi maç atıyoruz uzun süredir sürekli ve bu sorun var bir kaç sw de bu sorun yok onlarda farklı maç botu kullanıyor bu sorunu çözelim hep birlikte hocam bu sorun sadece benim istegim değil bütün csduragının sorunu oldu

Herkeze iyi forumlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Hayır kardeşim öyle bir sorun yok ki olsa bizde fark ederiz takımlar değiştiği vakit direk bomba geliyor bombayı kuruyoruz sizin farklı bir eklenti ile sorun yaratıyor olabilir mi?
Bu arada yekta benim şu clan tanıtım konusunu da günceller mısın sanırım görmedin😊

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala