Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Skora göre takım eşitleme eklentisi

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.

djismailzeyrek

Mesaj gönderen djismailzeyrek »

başarılı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tosunonur22

Mesaj gönderen tosunonur22 »

csdurağı için üretilmiş sanırım. başka sunucu için indirme linki ekleyecek misiniz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

tosunonur22 yazdı: Cmt May 29, 2021 7:23 pm csdurağı için üretilmiş sanırım. başka sunucu için indirme linki ekleyecek misiniz ?
paylaşılacağını sanmam. Panelde direk CSDuragi müşterilerine sunulmuş durumda. İleride belki....

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yekta şimdi mantıklı bir soru sorup mantıklı bir cevap istiyorum çünkü kafayı yemek üzereyim :D ya şimdi bu 30 elde bir restart atan eklenti kullanıyoruz ve senin eklentiyi de aireten kullanmak istedim 4 skor farkı olunca takımlar karışıyordu lakin oyun 30. round a gelince ve arada ki fark 4 ten fazla olunca 2 eklenti birbiriyle çakışıyor atıyorum 30. round eklentisinde oto takımlar karışıyor fraglar sıfırlanıyor ama skora göre takım eşitleme eklentisi de bu sırada devreye giriyor bu sefer ct de kiler t de t de kiler de ct de doğan oluyor ve kargaşa çıkıyor bunu nasıl önleyebilriim? :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Özcan Örs yazdı: Çrş Tem 07, 2021 3:17 pm Yekta şimdi mantıklı bir soru sorup mantıklı bir cevap istiyorum çünkü kafayı yemek üzereyim :D ya şimdi bu 30 elde bir restart atan eklenti kullanıyoruz ve senin eklentiyi de aireten kullanmak istedim 4 skor farkı olunca takımlar karışıyordu lakin oyun 30. round a gelince ve arada ki fark 4 ten fazla olunca 2 eklenti birbiriyle çakışıyor atıyorum 30. round eklentisinde oto takımlar karışıyor fraglar sıfırlanıyor ama skora göre takım eşitleme eklentisi de bu sırada devreye giriyor bu sefer ct de kiler t de t de kiler de ct de doğan oluyor ve kargaşa çıkıyor bunu nasıl önleyebilriim? :D
anlatılanı yanlış anlamış olabilirim anladığım sallıyorum mesela takım arasındaki fark 2 ct 14 t 16 restart atılıyor takımlar karışıyor 2 round sonra tekrarmı karışıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Mr.Persians yazdı: Prş Tem 08, 2021 4:36 pm
Özcan Örs yazdı: Çrş Tem 07, 2021 3:17 pm Yekta şimdi mantıklı bir soru sorup mantıklı bir cevap istiyorum çünkü kafayı yemek üzereyim :D ya şimdi bu 30 elde bir restart atan eklenti kullanıyoruz ve senin eklentiyi de aireten kullanmak istedim 4 skor farkı olunca takımlar karışıyordu lakin oyun 30. round a gelince ve arada ki fark 4 ten fazla olunca 2 eklenti birbiriyle çakışıyor atıyorum 30. round eklentisinde oto takımlar karışıyor fraglar sıfırlanıyor ama skora göre takım eşitleme eklentisi de bu sırada devreye giriyor bu sefer ct de kiler t de t de kiler de ct de doğan oluyor ve kargaşa çıkıyor bunu nasıl önleyebilriim? :D
anlatılanı yanlış anlamış olabilirim anladığım sallıyorum mesela takım arasındaki fark 2 ct 14 t 16 restart atılıyor takımlar karışıyor 2 round sonra tekrarmı karışıyor.
Hayır kanka bak şimdi atıyorum ben skora göre takım eşitleme eklentisinde 4 fark oldu mu takımlar karışsın diyorum tamam mı ama 30. rountta oto restart olayı ise 30. round olunca restart atıp takımları karışıyor 30. round a geldiğimiz vakit oyun atıyorum 18-12 gidiyor ise arada ki fark 6 oluyor ve her el skor değiştiği için 30. elde hem oyuna restart atılıyor hemde skora göre takım eşitleme ve oto takım eşitleme devreye giriyor ve çakışıyor birbiri ile ct de ki t de t de ki ise ct de doğuyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Mesaj gönderen Mr.Persians »

bana yine karışık geldi kafam hiç yerinde değil :D pekı 29.roundda aradaki fark 4 olunca restartı 0 lasak veya restart atılınca 0 lasak sorun çözülmezmi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Mr.Persians yazdı: Prş Tem 08, 2021 7:56 pm bana yine karışık geldi kafam hiç yerinde değil :D pekı 29.roundda aradaki fark 4 olunca restartı 0 lasak veya restart atılınca 0 lasak sorun çözülmezmi.
Ama şimdi asıl sıkıntı surda kanka takımların karışmasını nasıl engelleyebiliriz asıl sorun orda ya benim her zaman 30. Elde bir admin takip edip karıştığı gibi rr atacak yada ikisinden birisini kullanmak zorunda kalacağım, ama çok basit bir çözümü var yekta mesela bu eklentiyi bize atarsa biz kendi üzerinde geliştime yapabiliriz örnek olarak mesela bu eklentiye 30. Round da oto res ve oto takım karıştırma ekler isek çakışma da önlenmiş olacak ama iste oda yekta paylasacak mi o var 😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Paylaşmayacağım. Oto restart eklentinize delay ekleyin, kesin çözüm.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Kod: Tümünü seç

amx_cvar csd_tbws_score 0
amx_cvar csd_tbws_time 99999
Yekta ayarlarda böyle bir şey yaptım sadece biz komut ile değişelim takımları diye lakin

Kod: Tümünü seç

amx_takimlarikaristir
şu komudu yazarken takımlar oyunun ortasında karışıyor ama ben el sonu karışşın istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Çünkü oyunun ortasında karışması çok saçma bir durum ve böyle güzel bir eklentiyi bozuyor bu sorun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala