Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Skora göre takım eşitleme eklentisi

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Eklenti İsmi : Skora göre takım eşitleme eklentisi
Yapımcısı : Yek'-ta
Sürüm : 1.0
Açıklama :
Oyunun kendi takım eşitleme eklentisi çok olan takımdan az olan takımadır, fakat bu takım gücünü dengelemeyi sağlamaz. Bu eklenti belirlemiş olduğunuz skor farkı oluştuğu vakit her iki takımdan en iyi oyuncuları sırası ile takımlara dağıtır. Bu da takımların gücünü eşitlenmesini sağlar.

Ekran Görüntüleri :
Aradaki skor farkı belirlemiş olduğunuz skorun üstüne çıkar ise el başı takımların karıştırılması;
skoragore.jpg
takimaatilma.jpg
Skora göre takım değişmesi peş peşe olmaması için araya dakika bazlı bekleme süresi eklenmesi;
bellisure.jpg
Yönetici komutu ile takımların karıştırılması;
komutkullanimi.jpg
Komutlar :
amx_tbws - ADMIN_MAP(f harfi) yetkisi kişilerin komut kullanarak skor beklemeden takımları karıştırması
amx_takimlarikaristir - ADMIN_MAP(f harfi) yetkisi kişilerin komut kullanarak skor beklemeden takımları karıştırması
Cvar Ayarları :

Kod: Tümünü seç

amx_cvar csd_tbws_score 7 ; Eğer iki takım arasındaki skor farkı 7'yi geçer ise takımların el başı otomatik karışması. Değeri 0 yaparsanız otomatik takım dengeleme kapatılır.
amx_cvar csd_tbws_time 5 ; Skor farkına göre takımlar karıştırıldı ise bir sonraki skor farkına göre takımların karıştırılması için beklenilmesi gerekilen dakika bazında süre.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

Güzel eklenti olmuş teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

@Yek'-ta
Yazılar data/lang bölümüne eklenecek mi ya da eklendi mi? Yazı olarak /karistir şeklinde de eklenebilir. Daha hoş olacağını düşünüyorum. Genel olarak güzel gözüküyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Colditz yazdı: Cmt Şub 06, 2021 6:07 pm @Yek'-ta
Yazılar data/lang bölümüne eklenecek mi ya da eklendi mi? Yazı olarak /karistir şeklinde de eklenebilir. Daha hoş olacağını düşünüyorum. Genel olarak güzel gözüküyor.
Evet olabilir bizim karıştır eklentisi var karıştırınca kafasına göre atıyor bir işe yaramıyor yani, teşekkürler bu arada

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Mesaj gönderen seypa »

Yekta eklenti atmış :p

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Colditz yazdı: Cmt Şub 06, 2021 6:07 pm @Yek'-ta
Eklenmeyecek. Eklenmesini gerektiren bir husus yok. Yazı olarak zaten pubbot kullananlar /tbws yazarak karıştırabilirler.
Özcan Örs yazdı: Cmt Şub 06, 2021 7:08 pm Evet olabilir bizim karıştır eklentisi var karıştırınca kafasına göre atıyor bir işe yaramıyor yani, teşekkürler bu arada
Özcan eklentiyi test edebilme şansınız varsa çok iyi olur. Ben yazdım, bir kere test edip Ömer Beye gönderdim. Detaylı test etme durumum yok. Dönüşleriniz bu sebep ile önemli.
seypa yazdı: Cmt Şub 06, 2021 7:47 pm Yekta eklenti atmış :p
Bıraktım ben 1.6yı. Sadece kenarda kalan bir kaç eklentim vardı. O kadar yazdım, silsem kendime kötülük etmiş olurdum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Yek'-ta yazdı: Cmt Şub 06, 2021 7:53 pm Eklenmeyecek. Eklenmesini gerektiren bir husus yok. Yazı olarak zaten pubbot kullananlar /tbws yazarak karıştırabilirler.
Eklenmesini gerektirecek bir husus var. İnsanların aklında hangisi daha kolay kalır? /tbws - /karistir? Bence amx_karistir daha iyi olurdu, bu benim şahsi düşüncem. Tbws'nin açıklaması ne bilmiyorum fakat Türkçe olmasını isterdim. Ayrıca data/lang konusunda ne düşünüyorsun? Bence yazı olayını değiştirme olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Team Balance with Score. Belki amx_takimlarikaristir yaparım. Direkt karıştır yazmak doğru olmaz, farklı eklentiler de bu komutu kullanabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

Yek'-ta yazdı: Cmt Şub 06, 2021 7:53 pm
Bıraktım ben 1.6yı. Sadece kenarda kalan bir kaç eklentim vardı. O kadar yazdım, silsem kendime kötülük etmiş olurdum.
Bunları Pro Public paketi şeklinde paylaşmayı düşünür müsünüz? Çünkü insanların işine yarayan birşeylerin mutlaka sizde olabileceğinden eminim, şu eklentiyi uzun süredir arıyordum. Elinize sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yek'-ta yazdı: Cmt Şub 06, 2021 7:53 pm Özcan eklentiyi test edebilme şansınız varsa çok iyi olur. Ben yazdım, bir kere test edip Ömer Beye gönderdim. Detaylı test etme durumum yok. Dönüşleriniz bu sebep ile önemli.
Tamamdır yekta yarın test edip dönüş yapacağım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala