Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

JHE Lazeri ileri geri gitmesini nasıl sağlayabilirim ?

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Arkadaşlar haritada lazer yaptım lazer bölümüne ekstra olarak zorluğu arttırmak açısından bir düğme koymak istiyorum. Düğmeye bastığımda bir tane lazer baştan sona gidecek sonra başlangıça gelecek bunu düğmeye basana kadar sürekli sağlayacak. Sanırım jail_Gleam mapında vardı. Buradan anlatabilecek birisi var mıdır ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Kimse yardım etmezse şöyle bir yol izleyebilirsin, zamanında bazı yerlerde ben böyle yapıyordum.
İnternette bsp yani map dosyalarını vhe de açmaya yarayan bir program var, oradan dediğin özellik bulunan haritayı açıp istediğin özelliğin nasıl yapıldığına bakabilirsin, sadece bir tavsiye.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

bestcore yazdı: Prş May 13, 2021 2:46 pm Kimse yardım etmezse şöyle bir yol izleyebilirsin, zamanında bazı yerlerde ben böyle yapıyordum.
İnternette bsp yani map dosyalarını vhe de açmaya yarayan bir program var, oradan dediğin özellik bulunan haritayı açıp istediğin özelliğin nasıl yapıldığına bakabilirsin, sadece bir tavsiye.
Bazı haritaları açmıyor diye denememiştim şuan baktım. Origin kaplamasına func_train özelliği verişmiş. Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala