Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSStats 0 CSDM Top15 Çalışmıyor

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
thek4x

Mesaj gönderen thek4x »

Merhaba arkadaşlar,
CSDM ne zaman aktif etsem top15'i calistiramiyorum kapali halinde ki top da kaliyor killeri saymiyor.

Forumda söylenen csstats ayarı zaten 0 statscfgmenuden sayXX rank rankstats açık ve makina defalarca resleniyor netice aynı.

Rica etsem yönlendirir misiniz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
thek4x

Mesaj gönderen thek4x »

konu günceldir. bi aktif oluyor map değişimi sonrası kapanıyor tuhaf birşey. yardım edecek kimse yokmu?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Onun sebebi top15 modülünün kill sayımlarını sadece oyuncu doğduğunda yapması. Konu ile ilgili bir kaç kişiye yazmıştım nasıl çözebiliriz diye, eğer csdm istiyor isen modüllü olanı kullan tarzında yanıtlar aldığımı hatırlıyorum. Modüllü olanı da kapatıp açmak için sunucuyu restartlamak gerekiyor, benim istediğim harita değişimlerinde kapatılıp açılması. Ama yapamadım, kaldı öyle. Ben de en mantıklı olanın modülsüz çalışan csdm eklentisinde cstatstın kill sayımını durdurması gerektiğini düşündüm. Ortada bir sayım yok ise, harita değişimlerinde eksik veriler girecek ise çalışmasının bir anlamı yoktu.

top15=csstats

Çözebilir iseniz ne güzel, benim onun için yapabileceğim bir şey yok.
İlgili eklenti; https://dev-cs.ru/resources/55/

Full CSDM kullanacak isen sunucuyu modüllü olanı açman lazım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
thek4x

Mesaj gönderen thek4x »

Hocam cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. çözdüğümde csdm ile alakalı yaşadığım diğer problemlerle birlikte bunu da paylaşıcam
teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Sunucunuz full CSDM mi yoksa pro olup arada geceleri CSDM mi açıyorsunuz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
thek4x

Mesaj gönderen thek4x »

Full csdm hocam proyu sadece mevcut özellikler de değişiklik veya yeni bir plugin yüklediğim de ileride beklenmedik bir sorun yaşatmasın diye csdm aç kapa yapıp test etmek için geciyorduk. Çünkü söyle birşey farkettik. Plugins.iniden Kaldirdigimiz bir çok plugin makinayı defalarca reslememize rağmen hala çalışmaya devam ediyodu (: plugins iniden yorum satırı yapmayı da biraktik sildik smasinida silsek derlenmiş haline eriscek yetki yoktu. Sonra farkettim ki csdm kendini olusturken aşağıda resmini paylaştığım ini dosyasini baz aliyor ve panelin sadce yazma izni var bu dosyaya silme izni yok. User’ın hiç bir müdahale izni zaten yok dolayisyla yeni birşey ekledigimizde geliyordu fakat kaldirmak istediğimiz de csdm yi yeniden baslatmak zoruna kalıyoduk bunlar doğru yanlış bizim kisitli erisimimizle tecrübe edindiğimiz şeydir dogrusunu siz daha iyi bilirsiniz
IMG_20210422_090919.jpg
plugins-csdcsdm.ini
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
thek4x

Mesaj gönderen thek4x »

hocam şunu bi deneyebilir miyiz sizden rica etsem yalnız derlerken derleyici sürümünden kaynaklı strcmp yerine content.equals kullanmak gerekiyor mysql'e yazıyor killeri

https://goldsrc.ru/resources/218/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala