Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Precache Sorunu

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
whygh0st
Clan İsmi: Rönesans
İletişim:

Precache Sorunu

Mesaj gönderen whygh0st »

ulyoS yazdı: Cum Kas 27, 2020 10:09 pm
whygh0st yazdı: Cum Kas 27, 2020 7:32 pm Yukarda link mevcut. Eğer başka eklenti önerisi olursa önerilerinize açığım.
Kendi düzenlediğiniz, ayar çektiğiniz eklentiyi atınız.
https://dosya.co/gu1bd3448u5t/plugin.zip.html Dosya büyük olduğu için dosya yükleme sitesine yükledim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Precache Sorunu

Mesaj gönderen ulyoS »

Sadece eklenti dosyasını yüklesen yeterli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
whygh0st
İletişim:

Precache Sorunu

ulyoS yazdı: Cum Kas 27, 2020 10:33 pm Sadece eklenti dosyasını yüklesen yeterli
SMA dosyasını Kasa ismi hariç değiştirmedim. Silah modellerinde değişiklik yaptım. Ben ikisinide attım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Precache Sorunu

Mesaj gönderen ulyoS »

79 toplam model var eklentide, ben 120 model ile 512 hatasına yakalanmıştım. Sadece bu modu aktif ettiğinde ek hiç bir eklenti aktif etmediğinde halen çökme yaratıyor mu bakar mısın?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
whygh0st
İletişim:

Precache Sorunu

ulyoS yazdı: Cum Kas 27, 2020 10:55 pm 79 toplam model var eklentide, ben 120 model ile 512 hatasına yakalanmıştım. Sadece bu modu aktif ettiğinde ek hiç bir eklenti aktif etmediğinde halen çökme yaratıyor mu bakar mısın?
Denemiştim zaten. Normal default maplerde sorunsuz çalışıyor. Fakat CSGO mapi ile açtığım zaman 512 hatası veriyor ve Iceworld açıyor. Örneğin dust2 go açıyorum. Hata veriyor ve Iceworld açılıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Precache Sorunu

Mesaj gönderen ulyoS »

O zaman maplardaki model ve benzeri dosyalar yoruyor, css_inferno açar mısın? Gamebanana da mevcut, sadece map ve txt dosyası var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
whygh0st
İletişim:

Precache Sorunu

ulyoS yazdı: Cmt Kas 28, 2020 11:23 am O zaman maplardaki model ve benzeri dosyalar yoruyor, css_inferno açar mısın? Gamebanana da mevcut, sadece map ve txt dosyası var.
Çalışıyor hocam. Sanırım dediğiniz gibi. Pluginle birlikte olunca o mapler açılmıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Precache Sorunu

Mesaj gönderen ulyoS »

Tüm eklentileri kapatıp yine de o mapları açıp 2-3 eklenti de yanına koysanız yine çöker, çünkü bazı maplar cidden zorlayacak türde. 50 tane ses ve modelle ben de çökerim doğrusu, size iyi geceler dilerim sorunuz çözüldü ise ne mutlu. Ek olarak ; css_mapismi diye açılmasını istemiyorsanız, mapın ismini panele yüklerken go_mapismi diye de yapabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
whygh0st
İletişim:

Precache Sorunu

ulyoS yazdı: Pzr Kas 29, 2020 12:33 am Tüm eklentileri kapatıp yine de o mapları açıp 2-3 eklenti de yanına koysanız yine çöker, çünkü bazı maplar cidden zorlayacak türde. 50 tane ses ve modelle ben de çökerim doğrusu, size iyi geceler dilerim sorunuz çözüldü ise ne mutlu. Ek olarak ; css_mapismi diye açılmasını istemiyorsanız, mapın ismini panele yüklerken go_mapismi diye de yapabilirsiniz.
Hocam çalışıyor derken css_inferno çalışıyor ama bazı CSGO mapleri çalışmıyor (model isteyenlerin çoğu/Örneğin D2GO). Model çok yükeniyor sanırım. Başka plugin vs. deniceğim sanırım. Bundan başka plugin önerirseniz sevinirim. Teşekkürler : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Precache Sorunu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Konsoldan rescount yazıp kaç adet resource olduğu ve limitin kaç olduğunu görebilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala