Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sürekli İnternet Kopması HK.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

ALFA CREW

Mesaj gönderen ALFA CREW »

Sana En Basit Çözümü Söylüyorum TürkTelekomun Orda Alt Yapısı Varsa Hemen Fiber İçin Başvuruda Bulunuyorsun Hemen Gelip Bağlıyorlar.

Ben Bağlattım Oyunlarda 1 MS Gibi ping Alıyorum Fazlaca Download & Upload Alıyorum Sana Önerim Çevrende Alt Yapı Varsa
Fiber Bağlatman.
Uyarı : Bakır Değil Fiber ! Bazen Müşteri Hizmetleri Bşatan Savma İş Yapabiliyor ! Belirtin Ustune Bastıra Basıtra

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

ALFA CREW yazdı: Pzt Eki 19, 2020 10:02 am Sana En Basit Çözümü Söylüyorum TürkTelekomun Orda Alt Yapısı Varsa Hemen Fiber İçin Başvuruda Bulunuyorsun Hemen Gelip Bağlıyorlar.

Ben Bağlattım Oyunlarda 1 MS Gibi ping Alıyorum Fazlaca Download & Upload Alıyorum Sana Önerim Çevrende Alt Yapı Varsa
Fiber Bağlatman.
Uyarı : Bakır Değil Fiber ! Bazen Müşteri Hizmetleri Bşatan Savma İş Yapabiliyor ! Belirtin Ustune Bastıra Basıtra
TT müşteri hizmetleri numarası nedir? 444 1 444 ten bağlanılmıyor..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

ulyoS yazdı: Pzt Eki 19, 2020 8:30 am Evet internet varken alındı, normal şartlarda en az 5-6 olan şeydi indirme hızı.

Karar verdim zaten, tüm delilleri toplayıp ;

1- İlgilenmediklerini,
2- Konuşma Kayıtlarını,
3- Mağduriyetini,
4- Ciddi tavır alamadığımı,
5- Param ile rezil olduğumu

Direk topladıktan sonra belge şeklinde kendilerine sunup halen çözmeye çalışmayacaklarsa THY'ne başvurduktan sonra gerekli belgeleri alıp bir de Mahkemeye başvuracağım.

Bunun nedeni şudur ki, ben bu sorunu yeni çekmiyorum. Düzelicek diye her zaman bekletilmektende sıkıldım..

Bakalım sert davrandığım vakitte düzelme olacak mı?
Kendileri ile görüştüm, beğenmiyorsanız başka yerden alabilirsiniz biz size yetemiyoruz gibi sözler kullandılar, bir günde 9-10 GB kullanıyorsunuz nasıl oluyor gibi şeyler de söylediler. Sıkıntı şu ki bu internet sınırsız limitsiz.

Evet son çarem tamamen ekran görüntüleri ve videolarını alarak Tüketici Hakem Heyetine başvurmak. Sonrası zaten gelecektir..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

Mesaj gönderen ADOW »

Bence hiç uğraşma modemin fişini çek camdan aşa at

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

Mesaj gönderen baskanbey38 »

Taha Demirbaş yazdı: Pzr Eki 18, 2020 11:00 pm Taha Ben Bu Cs.1.6 Girince pingim 200 300 neden

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

Mesaj gönderen baskanbey38 »

ulyoS yazdı: Pzt Eki 19, 2020 12:22 am Kardeşim modem arayüzüne giriş yapmış. Bu şekilde bir SS yolladı, her yere bakmış ama daha detaylı internetle ilgili bir şey görememiş
Bunlar Aynı Şey Mi ? Cs Girince Oto Ping Çıkyıor bende 300 400 e de
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

ADOW yazdı: Pzt Eki 19, 2020 11:30 am Bence hiç uğraşma modemin fişini çek camdan aşa at
Öyle yapmama ramak kaldı..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Eğer hiç bir yoldan çözüm alamıyorsan, eskilerden bir abimizin başka sorun için kullandığı bi çözüm var belki sanada yarayabilir(!) ;
https://youtu.be/Ys_F9bsrWkg?t=31

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mr1mr2
İletişim:

Mesaj gönderen mr1mr2 »

Bende d smart net kullaniyordum 15mbt hiz dı (sözde) 65 tl di baglattim. Kahretsin baglattigim gune 1 sene çektim rezilligi sürekli ping girmeler kopmalar ara ara gelgit internet vs yıldırmıştı binada turkcelin fi eri varmış taahhut cezamin 600 unü karşıliyomuş bize gec dedi 800 lira ceza cikmişti 200 lira ödedim sükür şuan tertemizz turkcel fiber kullaniyorum imkanin varsa iptal ettirip başka nete geç 30 40 lira fazla ver aylik kafan rahat olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala