Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Gelişmiş Afk Slay , Kick Eklenti İsteği

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
demirhaNNN

Mesaj gönderen demirhaNNN »

Merhabalar , yapacak ve ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz umuyorum herkes bu eklentiden yararlanacak .
Detaylı anlatacağım yapacak arkadaş direkt anlar diye umarak ..

Öncelikle bir afk slay ve kick eklentisi olacak bir eklenti icerisinde .

*Normal bir şekilde 3 el üst üste afk kalan bir kişi her slaylandığında saydan renkli bir şekilde mesaj gececek ancak burda şöyle bir isteğim olucak eklenti icerisine bir cvar ayari eklenicek ( ör: amx_specmesaj 1 | 0 ) bu 1 oldugunda herkesin görebileceği şekilde mesaj olucak 0 olduğunda sadece ölen kişi slaylandi mesajını görücek .

* 3el üst üste afk kalan bir kişi otomatik kicklenecek ve reasonu belirtilecek ancak 2 el afk kalıp 1 el oynadığında bu hak 0 lanacak 3 el afk kalması beklenecek .

*Eklenti icerisinde bir tag komutu oluşturulacak ve eklenti icerisinde belirtilen taglar 1den fazla olabilecek virgülle ayırabilecek şekilde veya nasıl uygun olacaksa ( ör: "xxx","aaa" )

*Tagları belirtilmiş olan kişiler üst üste 3 el afk kaldığında otomatik spece atılacak , kick yemeyecek ve herhangi bir mesaj alttan gecmeyecek . Ancak 2 el afk kalıp 1 el oynadığında bu hak 0lanacak ve 3 el üst üste afk kalması beklenecek .

Bu eklenti geliştirilebilir , oynanabilir ve düzenlenebilir bir eklentidir . Daha sonradan düzenlenebilir şekilde yapılması eklenti yapımcısına kolaylık sağlar ve bu eklentiyi burada paylaşmak yerine eklenti paylaşımdada paylaşabilir .

Dediğim gibi yapımcısına + sağlayan bir eklenti olacaktır sürüm notu eklemesi onun yararınadır şimdiden teşekkür ederim .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

Mesaj gönderen baskanbey38 »

LoseBasgan yazdı: Cmt Eki 17, 2020 6:22 pm burda kaavga çıkarsa nolcak xd kendine sıkıntı kardeş buyursun kavgaya bana gelsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

LoseBasgan yazdı: Cmt Eki 17, 2020 6:22 pm
ByKieL* yazdı: Cmt Eki 17, 2020 6:19 pm Emredersiniz.
Yap et dememiş, boş yere kavga çıkarmanın lüzumu yok.
bence de.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

aynen dostum fakat adamın mesajını değiştirmişsin bir anda''LoseBasgan'' öyle bir mesaj attı sandım. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
demirhaNNN

Mesaj gönderen demirhaNNN »

ByKieL* yazdı: Cmt Eki 17, 2020 6:19 pm Emredersiniz.
Ortaya kendiminde yararlanacağı bir fikir attım . Coğu serverde kullanılabilecek bir eklenti . Nedir bu gereksiz tartışmaya acık mesajın ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala