Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSGO Operation Shattered Web Skins

Yalnızca size ait olan harita ve modellerin paylaşımları.
( Bölüm yönetici onaylıdır . Piyasada bulunan model ve haritalar onaylanmayacaktır )

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
Bu bölümde yalnızca şahsınıza ait olan harita/model paylaşımı yapabilirsiniz.
Şahsınıza ait olmayan tüm içerikler silenecektir

Konu Sahibi
EnesalhanKing
Clan İsmi: Turkish Empire
İletişim:

Mesaj gönderen EnesalhanKing »

Skin İsimleri: CSGO Operation Shattered Web Pack

Skin Açıklaması: Bildiğiniz Gibi CSGO'nun Operasyon Özelliğine Yeni Gelen "Shattered Web" yani "Parçalanmış Ağlar" Operasyonun Skinlerini CS 1.6 İçin Yapılmıştır. Shattered Web Hem Yeni Hemde Güzel Bir Operasyon Olduğundan Seçtim.

Zip'in İçindeki Skinler: mp5-sd_shatteredweb , m4a4_shatteredweb , ak47_shatteredweb , elite_shatteredweb (berretta) , bayonet_shatteredweb , fiveseven_shatteredweb , aug_shatteredweb , scout_shatteredweb , deagle_shatteredweb

Skin Görüntüleri:
png1.PNG
png2.PNG
png3.PNG
png4.PNG
Skin Kurulumu: Serverinizde CSGO Mod varsa Yüklemesini Bilirsiniz. Normal Yüklemeye Gelirsek:

İlk Olarak Skininizi Seçin. Sonra onun sonundaki "_shatteredweb" kısmını siliniz. Ve Anadizine "cstrike/models" kısmına atınız

Keyfini Çıkarın :) 8-) 8-) :ct:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Onaylandı.
Konudaki şablon başlıklarını KIRMIZI renk ile renklendirmeniz gereklidir. Bu konuya dikkat edelim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Operasyon sistemi getirecektim kendi moduma çalışmalara başlamıştım bu pack bana yardımcı olacaktır teşekkürler, en azından bir şeyleri aramam konusunda zaman kaybı yaşamayacağım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EnesalhanKing
Clan İsmi: Turkish Empire
İletişim:

Mesaj gönderen EnesalhanKing »

ulyoS yazdı: Pzr Tem 12, 2020 12:08 am Operasyon sistemi getirecektim kendi moduma çalışmalara başlamıştım bu pack bana yardımcı olacaktır teşekkürler, en azından bir şeyleri aramam konusunda zaman kaybı yaşamayacağım.
Dostum Ben CSGO Modu İlk Görüşte Beğendimde Biraz Kendim. Birazda CSGO Skinlerini Aktarmak İstedim. Coğunlukla csduragi veya oyunyoneticisinin "CSGO" modunda kolay skinler var. Biraz Özgür Olması İçin Bu Skinleri Çıkartıyorum. Aklımda Şuanlık Fikir yok. Bana Başka Bir CSGO Operasyonunu veya Bir Önerin varsa söylersen sevinirim. :ct: :ct:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala