Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

hata veriyor

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ahmetduran1155

hata veriyor

Mesaj gönderen ahmetduran1155 »

MaviRuh* yazdı: Prş Tem 09, 2020 12:02 pm kardeşim models klasorunun ıcınde og_yumruk modelin yok onu yükle
yüklü reis

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MaviRuh*
Server Ip/DNS: 213.238.173.30
Clan İsmi: Mr.GaminG JB
İletişim:

hata veriyor

Mesaj gönderen MaviRuh* »

OG_Yumruk.mdl
Modelin ismini böyle yap models klasörüne yükle

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

hata veriyor

Mesaj gönderen OPC Line »

Warning verdiyse bir sıkıntı olmaz yani plugin çalışır.Ayrıca bende kullanıyorum bende de warning verdi fakat sıkıntısız çalışıyor.
Bu düşünceyle fazla devam etme kardeşim. Çünkü yanlış bir tutum. Warning varsa çalışır error varsa çalışmaz gibi bir düşünceye girme. Çalışır doğru ama eksik veya yanlış çalışabilir. Veya warning varsa çalışır demek her warning içinde geçerli değildir.
Kaldı ki loose indentation ı düzeltemeyecek kadar bilgin yoksa böyle bir düşünceye hiç girme.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

hata veriyor

Mesaj gönderen ulyoS »

OPC Line yazdı: Prş Tem 09, 2020 3:52 pm
Warning verdiyse bir sıkıntı olmaz yani plugin çalışır.Ayrıca bende kullanıyorum bende de warning verdi fakat sıkıntısız çalışıyor.
Bu düşünceyle fazla devam etme kardeşim. Çünkü yanlış bir tutum. Warning varsa çalışır error varsa çalışmaz gibi bir düşünceye girme. Çalışır doğru ama eksik veya yanlış çalışabilir. Veya warning varsa çalışır demek her warning içinde geçerli değildir.
Kaldı ki loose indentation ı düzeltemeyecek kadar bilgin yoksa böyle bir düşünceye hiç girme.
Ufak bir ek, her uyarı için değil ancak bazen loose indentation bile verdiği zaman bir satırı okumadığı oluyor, şöyle düşün bir orada döngü veya eğer komutu var ise okumaz ve bu sayede eklenti yanlış çalışır ufak bir örneği olacaksa şunu diyebilirim ki, yetkiye bağlı bir eğer komutu var orayı okumadı eklenti uyarı verdi sen takmadın çalıştırdın, o zaman o yetki kısmı geçersiz olur herkes kullanır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

hata veriyor

Mesaj gönderen ByKieL* »

OPC Line yazdı: Prş Tem 09, 2020 3:52 pm
Evet her warning verdiği zaman eklenti çalışır diye bir olay yok ve bende bunu kastetmedim fakat yanlış anlaşıldım sanırım.
Ben bu eklenti için dedim satır fazlalığı var ve pek bi zararı yok şuan ben de kullanıyorum ve sorun çıkarmadı.Siz de sonuna kadar haklısınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala