Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

HvH Mod [ALPHA] - Hilelerin Savaşı

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Elwë

Mesaj gönderen Elwë »

Resim

Selamlar, @VPRDEVTG öncülüğünde ' Hack VS Hack ' adı altında HVH sunucusu kurmuş bulunmaktayız.

CS:GO oyunundan aşina olabileceğiniz bir moddur, her çeşit kuralın serbest olduğu hile açılıp stress giderildiği bir moddur.

Ancak, tabii ki de biz bu kadar zıvanadan çıkmadık ve bir adet kural koyduk.

1- Client tabanlı, .dll, .exe gibi hileler yasaktır.

Bunun dışında bir kuralımız bulunmamakta. Evet geçelim bu modu nasıl yaptığımıza..
Mod yapım aşamasında iken aklımızdaki fikir tam olarak belli değildi, bu yüzden biz de öneri almaya başladık.

Şu anki halinde olması için bize öneriler veren ; @Taha Demirbaş'a teşekkürlerimizi iletiriz.

Sunucumuza, steam id bazlı level sistemi ekledik. Bununla beraber Chat eklentimizi ise buna göre entegre etmiş bulunmaktayız, ayrıca her silaha özel HD Skin Modeli yükledik..

SAY MESAJLARI ;
Resim

SAĞ ÜST HUD ;
Resim

Ana menümüz ise M ve N tuşlarına bindli şekildedir. /cheats, /cheatsmenu, /hack, /hackmenu, /hvh, /hvhmenu kısayollarındadır.
Resim

Ayrıca, eğer "ben yine de menü içerisinde görmek istiyorum" derseniz ;
Resim

Yeni gelen arkadaşlarımıza direkt Ana Menümüz altında modumuz hakkında bilgi alabilir ;
Resim

Bazı arkadaşlarımız silahı sol elde kullanabiliyorlar, bu yüzden kısayol olarak böyle bir menümüz de var ;
Resim

HİLE MENÜMÜZ ;
Resim

HİLE MENÜMÜZ 2. SAYFA ;
Resim

Tabi ki de bu hileler hemen açılmıyor, bu hileler için rütbe almanız gerekmekte, her hile için ayrı rütbe mevcut.

Şu anlık sunucumuz sadece önerilere açıktır, tamamen bitince tanıtım konusu ile beraber aktif bir şekilde oynanacaktır.

Biliyoruz, CS1.6 'da hileleri hiç sevmezsiniz ancak burası tamamen eklenti ile bu şeyleri sağlayan bir sunucu. Yani o Bordo Klavyeleri yere bırakın.

Sunucu Adresi : CS62.CSDuragi.COM
En son Taha Demirbaş tarafından Pzr Haz 28, 2020 6:09 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: başlık

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Burada konu sahibi arkadaş ; "Sunucu hile açam girem sunucu değil. Level kasa kasa hile açabileceğin bir sunucu." demek istemiştir.
Allah bileğinize zeval vermesin. Hile açmayı bilmek için hileleri vurmanız gerekecek.

Öneri istenmiş. Öneri konusuna gelince oyunda bir çok arkadaşımız "ne bu ya vuruyom vuruyom ölmüyo hile bu " demesinden yola çıkarak ilk 3 hiti yememe gibi seçenek olabilir.

Ama sunucunun cıvığını çıkarmayın. Yeni gelen oyuncuyu ezmeyecek şekilde olmalı. Yoksa yeni gelen yükselemez ama eskileri ihya edersiniz. Ve tabi cpu yu unutmayın.

Ve son olarak birşey soracağım. Bu eklentilerin oyuncuya verdirdiği tepkileri vac nasıl karşılıyor bir tecrübeniz var mı ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Taha Demirbaş yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:11 pm Burada konu sahibi arkadaş ; "Sunucu hile açam girem sunucu değil. Level kasa kasa hile açabileceğin bir sunucu." demek istemiştir.
Allah bileğinize zeval vermesin. Hile açmayı bilmek için hileleri vurmanız gerekecek.

Öneri istenmiş. Öneri konusuna gelince oyunda bir çok arkadaşımız "ne bu ya vuruyom vuruyom ölmüyo hile bu " demesinden yola çıkarak ilk 3 hiti yememe gibi seçenek olabilir.

Ama sunucunun cıvığını çıkarmayın. Yeni gelen oyuncuyu ezmeyecek şekilde olmalı. Yoksa yeni gelen yükselemez ama eskileri ihya edersiniz. Ve tabi cpu yu unutmayın.

Ve son olarak birşey soracağım. Bu eklentilerin oyuncuya verdirdiği tepkileri vac nasıl karşılıyor bir tecrübeniz var mı ?
Tecrübem yok, eğer hile eklentilerden dolayı vac yediriyor ise steam olarak kesinlikle girilmemesi gereken bir sunucu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

JB[EREN]JB yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:18 pm Tecrübem yok, eğer hile eklentilerden dolayı vac yediriyor ise steam olarak kesinlikle girilmemesi gereken bir sunucu.
Kesinlikle VAC yemezsiniz, eklentiler ile olan bir durum olduğundan ötürü VAC yeme gibi bir durum söz konusu değil..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Elwë

Mesaj gönderen Elwë »

Taha Demirbaş yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:11 pm Burada konu sahibi arkadaş ; "Sunucu hile açam girem sunucu değil. Level kasa kasa hile açabileceğin bir sunucu." demek istemiştir.

Vac tarafından herhangi bir negatif karşılama durumu söz konusu değil, bunun benzerini uzun zamandır kullanıyoruz zaten kullandığımız eklentilerin derlemesiyle oluşan bir mod kendisi. Bizzat kendim de steam oyuncusuyum ve herhangi bir şekilde zararı, negatif durumu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Sunucuda dengeli bir düzen söz konusu şu an için, girip siz de bakarsanız zaten daha detaylı öneri veya şikayette bulunabileceğinize eminim. Yeni veya eski farketmeksizin herkesi elimizden geldiğince eşit şekilde tutmaya çalışıyoruz.

İlk 3 hit yememe mevzusuna gelecek olursak tavsiyeniz için teşekkürler, en yakın zamanda aramızda görüşüp buraya gelen tavsiyeleri sunucumuza geçireceğiz. Tekrardan teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Sunucuda oynadım, mantığını çok sevdim. Elinize sağlık ama ama [VPR] Aykut isimli yetkiliniz iyi oynayamadığından anneme kadar küfür etti. Bunuda burdan belirteyim dedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Elwë

Mesaj gönderen Elwë »

JB[EREN]JB yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:27 pm Sunucuda oynadım, mantığını çok sevdim. Elinize sağlık ama ama [VPR] Aykut isimli yetkiliniz iyi oynayamadığından anneme kadar küfür etti. Bunuda burdan belirteyim dedim.
Kendisi ekibimizden fakat öyle şeyler yapabileceğini ben de tahmin etmemiştim. Tekrardan kusura bakmayın, ilgileneceğim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

JB[EREN]JB yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:27 pm Sunucuda oynadım, mantığını çok sevdim. Elinize sağlık ama ama [VPR] Aykut isimli yetkiliniz iyi oynayamadığından anneme kadar küfür etti. Bunuda burdan belirteyim dedim.
Şu anlık küfürü serbest bırakma düşüncesindeyiz, sonuçta herkes hile ve kim kime neden sen hilesin diyerek küfür etsinki dedik. Normal şartlarda oyuncumuz her hangi bir şekilde küfür edememekte çok sert kurallar ile banlıyoruz ancak bu sunucuda bir ayrıcalık düşündük, tabii oy çoğunluğunca istenmezse hemen kaldırılacak bir durum olabilir bu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

+ Hile sunucusunda hile koruması açık :D.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Elwë

Mesaj gönderen Elwë »

JB[EREN]JB yazdı: Pzr Haz 28, 2020 6:31 pm + Hile sunucusunda hile koruması açık :D.
Daha önceden farklı modlar denediğimizden ötürü koruma açık kalmış. Bilgi vermenizden ötürü teşekkürler, kapattık :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala