Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eklenti yaptıracagım bir kişi yapmıyor

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Arkadaşlar normal bir jbmenuye hesap sistemi kurup kahraman menu diye bir yer oluşturacagız ve o menuye spiderman ironman batman olaacak bunların sadece +200 can armor her el 5 tl felan filan olacak bunları almak ıcın 3bin 5bin diye kredi sistemi olacak bu kredilelr hesapda birikecek kredi ve jb(tl) farklı işler gorecek jb jbmenden alışverış kredi sadece kahraman menuden birşeyler almaya yarıyacak hesap oluşturmaz isek bu menuye giremeyecegiz ve ayrıdan 1 2 tane reklam amaçlı jbmenuye kucuk eklemeler olacak

bunları Yapmaya 2 3 kişiyle görüştüm hep bi aksilikler çıktı ve server açma hevesimi kaçırdı.Kesin yardım edicek arkadaşlar iletişim kurabilir mi ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

bestcore yazdı: Sal May 26, 2020 12:18 am Arkadaşlar normal bir jbmenuye hesap sistemi kurup kahraman menu diye bir yer oluşturacagız ve o menuye spiderman ironman batman olaacak bunların sadece +200 can armor her el 5 tl felan filan olacak bunları almak ıcın 3bin 5bin diye kredi sistemi olacak bu kredilelr hesapda birikecek kredi ve jb(tl) farklı işler gorecek jb jbmenden alışverış kredi sadece kahraman menuden birşeyler almaya yarıyacak hesap oluşturmaz isek bu menuye giremeyecegiz ve ayrıdan 1 2 tane reklam amaçlı jbmenuye kucuk eklemeler olacak

bunları Yapmaya 2 3 kişiyle görüştüm hep bi aksilikler çıktı ve server açma hevesimi kaçırdı.Kesin yardım edicek arkadaşlar iletişim kurabilir mi ?
Kolay bir şey değil acıkcası ben 1 bucuk aydır arıyorum kredi sistemi olmasa da olur yetkıye baglıyorm ama benle plugıncıde oluyor dıger server uyelerınde olmuyor sureklı bı aksılık bana kalırsa her seyım ayarlı plugıncılere gore de hata yok amma velakın olmuyor yani.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Yardım guncel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

para vericektim csd yasaklıymış adamlar kaçtı banlanırım korkusundan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

xDream

Mesaj gönderen xDream »

bu dediğin sistem moongamingdeki mi? eğer öyleyse onu yapan Forumdan leeye diye birisi ismi ömer, ona ulaşmayı deneyebilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

leeye'ye ulaştım ilk once 40'a anlaştık sonra fiyatı 150 200 yaptılar :( neyse bizde yapmayı öğreniriz elbet :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

bestcore yazdı: Sal May 26, 2020 5:07 pm leeye'ye ulaştım ilk once 40'a anlaştık sonra fiyatı 150 200 yaptılar :( neyse bizde yapmayı öğreniriz elbet :D
Istediğiniz şey basit birşey değil vakit alıp test edilmesi gereken birşey, 40 tlye kimsenin yapacağını zannetmem.
Kendim yaparım uğraşıp derseniz kerim'in forumda paylaştığı kayıt sistemi var onunla birşeyler yapmayı deneyebilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

TEŞEKKÜRLER

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala