Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Torpilli şifreler

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
aesav

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen aesav »

Arkadaşlar merhaba. Bu oyunda ve panel kullanımında siz gençler kadar çok iyi değiliz. Yakın arkadaşlarımla takılıyoruz, eski günleri yad ediyoruz.
Sorum şu ki; yaş ortalaması 35-40 civarı olan bu grupta bazı arkadaşlarımız çok sorun yaşıyor. Bunlar için isabeti kolaylaştırıcı, mermi yanından geçse de isabet edebilecek vs. bunlara benzer şifreler mevcut mu? Mevcutsa nelerdir? Rekabet düzeyini eşitlemek için soruyorum. Grup dışında da oynamıyoruz. Daha doğrusu gençler çok iyi olduğu için oynatmıyorlar sağolsunlar. Şimdiden teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen ulyoS »

Kendi yazdığım bir Kurucu Menü mevcut, belli yetkisi olanlar için sekmeme açılıyor kapanıyor falan fistan, yani sekmeme dışında da dediğiniz olayı yapması basit yapılabilir ancak çok hileye kaçıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
aesav

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen aesav »

ulyoS yazdı: Cmt May 23, 2020 7:49 pm Kendi yazdığım bir Kurucu Menü mevcut, belli yetkisi olanlar için sekmeme açılıyor kapanıyor falan fistan, yani sekmeme dışında da dediğiniz olayı yapması basit yapılabilir ancak çok hileye kaçıyor.
Anlatırsanız çok memnun olurum. Bomba nasıl atılıyor diye soran kişilerden bahsediyorum 😊 En azından birkaç kişiye avantaj sağlamamız lazım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen ulyoS »

aesav yazdı: Cmt May 23, 2020 8:02 pm
ulyoS yazdı: Cmt May 23, 2020 7:49 pm Kendi yazdığım bir Kurucu Menü mevcut, belli yetkisi olanlar için sekmeme açılıyor kapanıyor falan fistan, yani sekmeme dışında da dediğiniz olayı yapması basit yapılabilir ancak çok hileye kaçıyor.
Anlatırsanız çok memnun olurum. Bomba nasıl atılıyor diye soran kişilerden bahsediyorum 😊 En azından birkaç kişiye avantaj sağlamamız lazım.
Discord ve ya TS3 var ise, gelip anlatayım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
aesav

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen aesav »

ulyoS yazdı: Cmt May 23, 2020 8:25 pm
aesav yazdı: Cmt May 23, 2020 8:02 pm
Discord ve ya TS3 var ise, gelip anlatayım.
Çok uzağım o kavramlara maalesef :?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen ulyoS »

Im ne yapabiliriz bilemiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
aesav

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen aesav »

ulyoS yazdı: Cmt May 23, 2020 9:17 pm Im ne yapabiliriz bilemiyorum.
esc'nin altındaki tuşu indirip yazabileceğimiz şeyler değil anladığım kadarıyla. Öyle mi arkadaşım?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Torpilli şifreler

Mesaj gönderen ulyoS »

aesav yazdı: Cmt May 23, 2020 11:49 pm
ulyoS yazdı: Cmt May 23, 2020 9:17 pm Im ne yapabiliriz bilemiyorum.
esc'nin altındaki tuşu indirip yazabileceğimiz şeyler değil anladığım kadarıyla. Öyle mi arkadaşım?
Evet öyle şeyler değil maalesef

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala