Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSD Tracker hkk.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Özcan Örs
Gönderilme zamanı: : Prş May 23, 2019 1:39 pm
Oylama: :
Status: : Yeni
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Serhat Öndeş yazdı: Prş May 07, 2020 6:15 pm
Özcan Örs yazdı: Prş May 07, 2020 5:13 pm
Serhat Öndeş yazdı: Prş May 07, 2020 4:54 pm

Kusura bakma özcan ama bu forumda trakcerden anlayan hiç bir allahın kulu yok. Belki biliyor ise Yekta biliyordur. Yani bu iş olur ise kafandaki gibi yürümeyecek.
Serhat nerden biliyorsun bilmediğini Herkes in tek tek tracker yapıp önüne serdiğini ben görmedim? O yüzden emin olabilirsin çok sağlam kişiler var ve yapabilirler ama neyse ben uzatmak istemiyorum sonuçta 3 5 kişi için o kadar kişinin oyu çöpe atılacak.
Özcan görüşüne saygım sonsuz ama bu olay gelir ise gereksiz ve isteleneni vermiyecek sizde ondan zevk almayacaksınız.
Sağol serhat benim de sizlerin görüşüne saygım var ama red oyu verdin köşene çekilip izleyebilirsin. Bir de diğer arkadaşların görüşlerine baksın yetkililer. Bir de mücahit in yazısını okur isen sevinirim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Özcan Örs yazdı: Prş May 07, 2020 6:27 pm
Serhat Öndeş yazdı: Prş May 07, 2020 6:15 pm
Özcan Örs yazdı: Prş May 07, 2020 5:13 pm

Serhat nerden biliyorsun bilmediğini Herkes in tek tek tracker yapıp önüne serdiğini ben görmedim? O yüzden emin olabilirsin çok sağlam kişiler var ve yapabilirler ama neyse ben uzatmak istemiyorum sonuçta 3 5 kişi için o kadar kişinin oyu çöpe atılacak.
Özcan görüşüne saygım sonsuz ama bu olay gelir ise gereksiz ve isteleneni vermiyecek sizde ondan zevk almayacaksınız.
Sağol serhat benim de sizlerin görüşüne saygım var ama red oyu verdin köşene çekilip izleyebilirsin. Bir de diğer arkadaşların görüşlerine baksın yetkililer. Bir de mücahit in yazısını okur isen sevinirim
Vlla benim görüşüm halen aynı inşallah pişmanlık yaşamazsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

specified yazdı: Prş May 07, 2020 5:30 pm Kısacası diyorsunuz ki csdtracker gelirse kıyamet kopar, ama gerekli filtreler ile zaten csdurağı içerisindeki sıralamayı zaten gametracker üzerinden görebiliyorsunuz ( https://www.gametracker.com/search/cs/?query=213.238.173. )
E hani şuan kıyamet mi kopuyor yani?
Bu talebin açılmasının tek sebebi, 3+ kişinin şikayet ettiği serverin NR olmasından diye düşünüyorum. Zira NR olan çok fazla sunucu var.
Misal; vakti zamanında kendi aramızda 16vs16 atıyorduk maç botunu kullanarak. Server bu yüzden NR oluyordu gt'de.
Csdurağında zaten bot atmak yasak değilmi? Bot atan varmı yokmu kontrol edilmiyor mu? Kimse demiyor Ömer TELLİ 7/24 bu sistemde gözü kalsın diye. Siz sanıyormusunuz ki 7/24 her servera tek tek bakılıyor bot atılıyormu diye? Bu sistem geldiğinde kurallar doğrultusunda yine bot atmak yasak olacak. Bot atan sunucu sahipleri 1.de uyarı 2.de sistemden banlanılır olur biter. Ve emin olun bot atan sunucu sahibini rekabet olduğu için hemen ifşalarlar. İlla birisinin 7/24 sistem başında kalmasına gerek yok.
Gelelim "1.yim diye konu açacaklar" muhabbetine. Adam 1. olmuş açabilir, açarsa kimse birşey diyemez. Tabi açmayadabilir, açmazsa da kimse birşey diyemez. Şuan forumda varmı Gametrackerda bilmem kaçıncıyım, Türkiye'de 1.yim diye bir konu? Benim bildiğim yok, he olsa da farketmez, dediğim gibi kimseyi ilgilendirmez. Emek veren meyvesini alır.

"Kusura bakma özcan ama bu forumda trakcerden anlayan hiç bir allahın kulu yok."
Sistem için ben yardımcı olurum :) Data mining & web scraping olayları zannettiğiniz kadar zor değil.
Merak etmeyin bende 5 senedir burdayım ve iyi yönetilen sistemlerin kusursuzlaştığına çok şahit oldum.
Kalp bırakmak istiyorum, bu güzel yorumuna :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

specified yazdı: Prş May 07, 2020 5:30 pm Kısacası diyorsunuz ki csdtracker gelirse kıyamet kopar, ama gerekli filtreler ile zaten csdurağı içerisindeki sıralamayı zaten gametracker üzerinden görebiliyorsunuz ( https://www.gametracker.com/search/cs/?query=213.238.173. )
Bu talebin açılmasının tek sebebi, 3+ kişinin şikayet ettiği serverin NR olmasından diye düşünüyorum. Zira NR olan çok fazla sunucu var.
Misal; vakti zamanında kendi aramızda 16vs16 atıyorduk maç botunu kullanarak. Server bu yüzden NR oluyordu gt'de.
Csdurağında zaten bot atmak yasak değilmi? Bot atan varmı yokmu kontrol edilmiyor mu? Kimse demiyor Ömer TELLİ 7/24 bu sistemde gözü kalsın diye. Siz sanıyormusunuz ki 7/24 her servera tek tek bakılıyor bot atılıyormu diye? Bu sistem geldiğinde kurallar doğrultusunda yine bot atmak yasak olacak. Bot atan sunucu sahipleri 1.de uyarı 2.de sistemden banlanılır olur biter. Ve emin olun bot atan sunucu sahibini rekabet olduğu için hemen ifşalarlar. İlla birisinin 7/24 sistem başında kalmasına gerek yok.
Gelelim "1.yim diye konu açacaklar" muhabbetine. Adam 1. olmuş açabilir, açarsa kimse birşey diyemez. Tabi açmayadabilir, açmazsa da kimse birşey diyemez. Şuan forumda varmı Gametrackerda bilmem kaçıncıyım, Türkiye'de 1.yim diye bir konu? Benim bildiğim yok, he olsa da farketmez, dediğim gibi kimseyi ilgilendirmez. Emek veren meyvesini alır.

"Kusura bakma özcan ama bu forumda trakcerden anlayan hiç bir allahın kulu yok."
Sistem için ben yardımcı olurum :) Data mining & web scraping olayları zannettiğiniz kadar zor değil.
Merak etmeyin bende 5 senedir burdayım ve iyi yönetilen sistemlerin kusursuzlaştığına çok şahit oldum.
Baaak, ters düşeriz, yapmaaaa, yanarız
Senaryoyu yazıyorum, bakın. Alpereni dürtükleyin..
Alperen toplayacak clandakileri herkese afk bıraktıracak, csdtrackerı kastıracak kastıracak. Sonra foruma gelip TeamTR CSDTracker 1. si krallar imparatorluklar vs. yazacak. Bakın burası çokomelli! Diğer clanlar afk bıraktırarak 1. oldular vs. falan fişman yazacak. Sonra Ömer TELLİ ye bir ton şikayet gidip CSDTrackerdan TeamTRyi alacak. Sonra Alperen bozulacak bu duruma, sinirlenecek, öfkelenecek, sonra CSDurağına saldırmaya kalkışacak.
Bu senaryo şaşmaz. At fava, görürsünüz.
Sistem yazılır, yönetilir, ama ne Ömer TELLİ bununla uğraşmak ister ne başka birisi. Açmak isteyen açsın, desteklerim. Ömer TELLİ de açar ise derim ki ben ilgilenmiyorum, ben bir tek foruma bakarım arada o kadar.
Bu arada siz modlara göre ayrılsın diyorsunuz ama, adam pro sunucu, sunucu ismine jail, bayrak kapmaca, zombie yazıyordu zamanında.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen DarkThrone »

Yek'-ta yazdı: Cum May 08, 2020 2:32 am

Alperen toplayacak clandakileri herkese afk bıraktıracak, csdtrackerı kastıracak kastıracak. Sonra foruma gelip TeamTR CSDTracker 1. si krallar imparatorluklar vs. yazacak. Bakın burası çokomelli! Diğer clanlar afk bıraktırarak 1. oldular vs. falan fişman yazacak. Sonra Ömer TELLİ ye bir ton şikayet gidip CSDTrackerdan TeamTRyi alacak. Sonra Alperen bozulacak bu duruma, sinirlenecek, öfkelenecek, sonra CSDurağına saldırmaya kalkışacak.
Sistem yazılır, yönetilir, ama ne Ömer TELLİ bununla uğraşmak ister ne başka birisi. Açmak isteyen açsın, desteklerim. Ömer TELLİ de açar ise derim ki ben ilgilenmiyorum, ben bir tek foruma bakarım arada o kadar.
Bu arada siz modlara göre ayrılsın diyorsunuz ama, adam pro sunucu, sunucu ismine jail, bayrak kapmaca, zombie yazıyordu zamanında.
AHAHAHAHAHA
Okurken gülerek okudum eğlendim. Nedense sahne yabancı gelmedi zorluk çekmeden hemen oynattım filmi. Gelmesini istiyorum ama bu yoruma +1 atabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen ulyoS »

Yekta'da damat havası görüyorum, çokomelli damat.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Yek'-ta yazdı: Cum May 08, 2020 2:32 am Bu arada siz modlara göre ayrılsın diyorsunuz ama, adam pro sunucu, sunucu ismine jail, bayrak kapmaca, zombie yazıyordu zamanında.
[ `ScornfuL ~ GaminG ] PRO - 213.238.171.7 - Pro.ScornfuLGaming.COM - Surf-gg-jail-zm-dm-csd-flag-bhop-fun-game

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen Özcan Örs »

JB[EREN]JB yazdı: Cum May 08, 2020 4:45 am
Yek'-ta yazdı: Cum May 08, 2020 2:32 am Bu arada siz modlara göre ayrılsın diyorsunuz ama, adam pro sunucu, sunucu ismine jail, bayrak kapmaca, zombie yazıyordu zamanında.
[ `ScornfuL ~ GaminG ] PRO - 213.238.171.7 - Pro.ScornfuLGaming.COM - Surf-gg-jail-zm-dm-csd-flag-bhop-fun-game
Yav öylelerine çok tav oluyorum 😂😂 bir destan yazmış adam yani bildiğin server değil de yol geçen hanı mübarek 😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Özcan Örs yazdı: Cum May 08, 2020 4:49 am
Yav öylelerine çok tav oluyorum 😂😂 bir destan yazmış adam yani bildiğin server değil de yol geçen hanı mübarek 😂
Server listesinede sığmamış. Kaynak kodlarından aldım :D :D .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

specified
Server Ip/DNS: csX.csduragi.com
Clan İsmi: FCS Gaming
İletişim:

CSD Tracker hkk.

Mesaj gönderen specified »

Yek'-ta yazdı: Cum May 08, 2020 2:32 am

Bu yorumundan hissettiğim bu veya bunun gibi olaylarda alperenin csdurağına saldırdığı. Ve bu yorumdan anladığım: alperenin banının tekrar tekrar kalkması. Bu ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır. İsim pek önemli değil hadi X diyelim. Bu X kişisi işine gelmeyen her fırsatta saldırıp banı 3-5 ay sonra açılıyorsa bunun sebep senaryoları çok değil: Ya topluluğu büyüktür kitleyi kaçırmak istemezler anlarım, Ya torpillidir 1 mesaja ban açılıyordur, ki dünyadaki bütün devletlerde bile torpil dönüyorken bunuda anlarım, Ya önüne gelen ban açılıyordur, böyle birşey olmadığını biliyorum ama senaryo işte :D ama bunuda anlarım. Ama bu senaryolardan gerçekten anladığım tek şey hepsinin yanlış oluşudur. Çünkü sistem yanlış. Şuan hala aynımı bilmiyorum ama yapılan yorumlara göre banlar atılıp kaldırılıyordu. Çoğu oyunda bulunan "Oyuncu mahkemesi" burdada olmalı. Herneyse bunlar apayrı konular, çok dağıtmayalım.

Bu oyunda kaypak, kibirli insandan daha çok iyi insan tanıdım. Toplu buluşmalardan tut, 2 hafta önce evlenen çiftimiz bile var. Ben bu oyun topluluğuna bu kadar olumsuz bakamıyorum nedense. Bilmiyorum belki ben denk gelmedim jail oynamadığım için, ama jail sunucusu olan tanıdıklarımda var hiçbiri bu X topluluğuna girmiyordu.
Bu sistemde katı kurallar konulmalı, tek uyarı hakkı olmalı. 2.de geri açılmamak üzere sistemden kaldırılmalı. Düzen bozan sunucu sahiplerine ayrı işlemler uygulanmalı. Ayrıca afklara çözüm olarak default bi eklenti yapılabilir sunuculara. Bu saydıklarının çözümünün olmadığını düşünmüyorum.

Hee önceki yorumundaki panel, gelen saldırıları önleme önceliklerine kesinlikle katılıyorum bunu yazmayı unutmuşum.
Gametrackerda modlara ayırma diye bir olay yok, çok fazla sunucu olduğu için sunucu adından ve ipsinden filtrelendirme yapılıyor, csdtrackerda böyle birşey söz konusu değil. Çünkü sadece kendi bünyesindeki ipler listelenecek ve gametrackerdaki filltreleme değil mod filtrelemesi yapılabilir. Örneğin claim yapan account toplu mod seçimi değil tek mod seçimi yapmasına olanak sağlanır. Bununda çözümü var

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli