Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Orijinal admin_head.mdl dosyası

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
Clan İsmi: mausgaming
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

Serverım admin_kirmizi.mdl not found hatasından dün çökme yaşadı admin_mavi ve admin_kirmizi mdl dosyalarını kaldırdım. çünkü bu şekilde durup dururken sys error log lar çıktı:
L 18/04/2020 - 17:03:44: (map "aim_map") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
L 18/04/2020 - 17:03:47: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
L 18/04/2020 - 17:03:49: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found

Bugün ise @Yek'ta nın eklediği CSM-AdminSapkasi.sma isimli dosyayı kurdum fakat şimdi de admin_head.mdl not found hatası alıyorum. şuan plugins.ini içerisindeki adminşapkası nı kapattım (başına; işaretiyle). sanırım orijinal admin şapka mdl dosyaları lazım.

en son aldığım error loglar :
L 30/04/2020 - 18:06:38: (map "aim_map") Mod_LoadModel: models/admin_head.mdl not found
L 30/04/2020 - 18:06:41: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_head.mdl not found
...

önemli: iki takımda da mavi olsun istiyorum arkadaşlar. kırmızı kesinlikle olmasın. admin T de iken mavi bere / ct de iken mavi kask taksın.

bu konuyla alakalı orijinal mdl dosyalarını atar mısınız? ve ufaktan da tarif ederseniz sevinirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bobmarleyxx3
Clan İsmi: MAJESTIC GAMING

Mesaj gönderen bobmarleyxx3 »

Senin model dosyası eklemene gerek yoktu zaten kurduğun '' CSM-AdminSapkasi'' plugini otomatik çalıştırıyor tek yapman gereken yükledikten sonra plugins.ini ye CSM-AdminSapkasi.amxx yazman.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

bobmarleyxx3 yazdı: Prş Nis 30, 2020 10:38 pm Senin model dosyası eklemene gerek yoktu zaten kurduğun '' CSM-AdminSapkasi'' plugini otomatik çalıştırıyor tek yapman gereken yükledikten sonra plugins.ini ye CSM-AdminSapkasi.amxx yazman.

CSM admin şapka sma yı yükleyince de admin_head.mdl not found hatası veriyor. csm asmin şapka. amxx zaten geliyor plugins.ini nin içine otomatik olarak. ayrıca şuan yine sw çöktü ve iceworlde döndü. sw 15 kişi falan olunca yapıyor bunu nedense. şuan verdiği hata da bu şekilde:

L 18/04/2020 - 17:55:02: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
L 18/04/2020 - 17:55:04: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
L 18/04/2020 - 17:55:07: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
L 18/04/2020 - 17:55:09: (map "fy_iceworld16") Mod_LoadModel: models/admin_kirmizi.mdl not found
En son teknik tarafından Cum May 01, 2020 3:16 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Darkness Berry

Mesaj gönderen Darkness Berry »

"admin_kirmizi.mdl" İsimli modeli models/ klosörüne atınız. Modeli bulamadığı için sunucu çökmüş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

Darkness Berry yazdı: Cum May 01, 2020 3:16 am "admin_kirmizi.mdl" İsimli modeli models/ klosörüne atınız. Modeli bulamadığı için sunucu çökmüş.

işte elimde veyahutta models klasöründe admin_kirmizi admin_mavi ve admin_head klasörleri yok. sildim 😔 onlar lazım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

Darkness Berry yazdı: Cum May 01, 2020 3:16 am "admin_kirmizi.mdl" İsimli modeli models/ klosörüne atınız. Modeli bulamadığı için sunucu çökmüş.

ekstra olarak şöyle bir şey yaptım;
CSM-AdminSapkasi.sma yı tekrar yükledim. plugins.ini içine otomatik amxx olarak da geldi. amxx.cfg içine girdim ve şu şekilde düzenledim:
csd_sapkamodel "admin_mavi.mdl" // CSDuragi şapka modelidir.Models klasörüne yükleme yapip değiştirebilirsiniz.
;csd_sapkamodel "admin_kirmizi.mdl" // cs kirmizi

ayrıca admin_sapka.amxx i de kapattım yani başına (;) koydum

bakalım server 15-20 kişi olunca ne olacak, admin şapkalar nasıl olacak çok merak ediyorum. olumsuzluk olursa tekrar aktaracam. yardımcı olanlara/olacaklara teşekkür ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Klasör değil, dosya. Normalde bütün sunuculara atılı gelmekte olan bir model dosyası. Sunucu dolduğu vakit hata veriyor diye bir şey olmamalı. Başka bir şeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

Yek'-ta yazdı: Cmt May 02, 2020 12:53 pm Klasör değil, dosya. Normalde bütün sunuculara atılı gelmekte olan bir model dosyası. Sunucu dolduğu vakit hata veriyor diye bir şey olmamalı. Başka bir şeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz.

şimdilik teşekkürler :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
teknik
İletişim:

Mesaj gönderen teknik »

Yek'-ta yazdı: Cmt May 02, 2020 12:53 pm Klasör değil, dosya. Normalde bütün sunuculara atılı gelmekte olan bir model dosyası. Sunucu dolduğu vakit hata veriyor diye bir şey olmamalı. Başka bir şeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz.

hocam bunu yükledim ve sizin CSM.Admin.şapkası dosyanızı yükledim şuan T takımında ve CT takımında da KASK var. yani T de bere değil KASK var. renkte skıntı yok renk mavi uygun fakat T bere - CT kask olacaktı. nerde eksik yapıyor olabiliriz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala