Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dışarıdan satın alınan eklentiler ve yapımcıları hk

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

OmerMETE yazdı: Prş Mar 05, 2020 8:15 pm Yekta hocam rica etsem bildirdiğim konu düzeltimine bakarmısnız?
Mobilim, pc ye yarın akşam geçebilirim.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

ben her konuda belirttim, bunların paylaştığı mod SORUNLU, hep söyledim fakat hepte bana geri dönüşü "e o zaman sen yap onu kullanalım", "başka ne yapacağız, eklenti yok." gibi gibi saçma sapan şeyler ile dönüldü. bi' ara bunu söylediğim için linç bile yemiştim. illa csgo mod diye bir eklenti kurmak zorunda değilsiniz. bir çok forumda menü mevcut. onları kendinize göre çevirebilirdiniz. ses olayları olsun, modelleme olsun, modun yarısından fazlasını bu forumdan temin edebilirdiniz. zamanında bende csgo mod yaptım. onların modunu kullanmadan hemde.

"bize saldırı olmadı ki" diyen kişilere şöyle açıklamak isterim. tamam saldırı olmadı bunda hepimiz okeyiz fakat şöyle bir durum daha var. sonuçta para vermişsin, adam neden saldırı yapsın. sadece güvenliğini alıyor. olurda bir gün ters düşersen o zaman dünya kaç bucakmış görebilirdin. Ömer TELLİ'nin burada ki hatası sizleri, sunucunuzu ve oyuncularınızın keyfini düşünmek idi. bu forumda şunu da fark ettim, Ömer TELLİ ne zaman bir karar alsa sürekli yuhalanıp "bunu yapmayacaktın" gibi şeyler oluyor. arkadaşlar azıcık mantık lütfen. bir kişi neden sahibi olduğu firmayı kötü duruma sokmak ister ? bu yasaklamaya karşı çıkan kişiler için sadece 5 dakikalık empati seansı öneriyorum.

son olarak eklemek istediğim bir diğer konu ise

"ürünlerimiz tamami ile şeffaf kargo içerisindedir" diyen elemanlardan eklenti temin edin. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Mesaj gönderen ` White* »

wooow

cidden güzel akıl bağı oldu.

en yakın sürede sunucumun modunu değiştirecem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LoseBasgan
Clan İsmi: MoonGaming

Mesaj gönderen LoseBasgan »

ENESIZM yazdı: Prş Mar 05, 2020 8:27 pm ben her konuda belirttim, bunların paylaştığı mod SORUNLU, hep söyledim fakat hepte bana geri dönüşü "e o zaman sen yap onu kullanalım", "başka ne yapacağız, eklenti yok." gibi gibi saçma sapan şeyler ile dönüldü. bi' ara bunu söylediğim için linç bile yemiştim. illa csgo mod diye bir eklenti kurmak zorunda değilsiniz. bir çok forumda menü mevcut. onları kendinize göre çevirebilirdiniz. ses olayları olsun, modelleme olsun, modun yarısından fazlasını bu forumdan temin edebilirdiniz. zamanında bende csgo mod yaptım. onların modunu kullanmadan hemde.

"bize saldırı olmadı ki" diyen kişilere şöyle açıklamak isterim. tamam saldırı olmadı bunda hepimiz okeyiz fakat şöyle bir durum daha var. sonuçta para vermişsin, adam neden saldırı yapsın. sadece güvenliğini alıyor. olurda bir gün ters düşersen o zaman dünya kaç bucakmış görebilirdin. Ömer TELLİ'nin burada ki hatası sizleri, sunucunuzu ve oyuncularınızın keyfini düşünmek idi. bu forumda şunu da fark ettim, Ömer TELLİ ne zaman bir karar alsa sürekli yuhalanıp "bunu yapmayacaktın" gibi şeyler oluyor. arkadaşlar azıcık mantık lütfen. bir kişi neden sahibi olduğu firmayı kötü duruma sokmak ister ? bu yasaklamaya karşı çıkan kişiler için sadece 5 dakikalık empati seansı öneriyorum.

son olarak eklemek istediğim bir diğer konu ise

"ürünlerimiz tamami ile şeffaf kargo içerisindedir" diyen elemanlardan eklenti temin edin. :D
O modun sorunlu olduğunu ve takılmadığına bende şahidim. Diğer konudada sonuna kadar haklisin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

` White* yazdı: Prş Mar 05, 2020 10:27 pm wooow

Belirtilen modu satın aldıysanız modunuzu değiştirmelisiniz, panelden kendiniz kurduysanız değiştirmenize gerek yoktur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OmerMETE
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Jail.AtalantaJB.Com
Clan İsmi: Atalanta Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen OmerMETE »

Ömer Bey Yapay Zekayı kaldırdığımdan dolayı server-tanitimi-clan-tanitimi/yapay-zek ... 41425.html bu konunun düzeltilmesini talep ediyorum konu şeklinde yeni konu düzenlemesini size gönderebilirmiyim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Mesaj gönderen ` White* »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Mar 05, 2020 10:55 pm
` White* yazdı: Prş Mar 05, 2020 10:27 pm wooow

Belirtilen modu satın aldıysanız modunuzu değiştirmelisiniz, panelden kendiniz kurduysanız değiştirmenize gerek yoktur
kendim kurdum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

O zaman herhangi bir sorun teşkil etmez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

qros08

Mesaj gönderen qros08 »

selcuk1934 yazdı: Prş Mar 05, 2020 6:46 pm ucretsız eklentıde problem yasamadım hıc ucretlıde lısanslı bır urun oldugu ıcın bence gereklı durumlarda sunucuda eklentıyı pasıf bırakmakta haklılar gelelım meseleye okadar kısının setınfosu cekılmıs gercekten zarar vermek ıcın yapılsaydı sanırım csd bırcok sunucuya zarar verılırdı
Kardesim Yazdiğin Metinde Şurasi Dikkatimi Çekti;
(gercekten zarar vermek ıcın yapılsaydı sanırım csd bırcok sunucuya zarar verılırdı)

Kardeşim Anlayana Sivrisinek saz anlamayana sazi soksan az diye bir laf var Herşeyin bir vakti olduğu gibi bununda vakti vardi zamani gelince yani kendi (sunucularini acinca) topluca vurucaklardi ve bunlar bu eklentileri satin alanlarla gordugun gibi wp gruplari var nolcakti vurup sifirlama yapcaklardi hadi gelin bizim sunucuya tekrardan kurulum yapalim ucretsiz felan diyip kendilerine cekceklerdi (clan) oyunculari simdi olaya daha geniş kapsamli bak dahada savunulmaz bir konu oyuncunu calcaklar parani calcaklar daha ne olmasini beklersin ?

2. HEMEN VURMAMA SEBEBI
Bu modlar AYLIK ücret ile satiliyor adam vurunca bidahiki aylik parasini alamicak niye vursun hemen ama öyle bir duruma getirip vurcaktıki butun musteriler ona gebe kalip sunucusuna gecicekti gecmek zorunda idi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

selcuk1934
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen selcuk1934 »

argo deyimle konu çözülmez bende sert tepki veriyim o zaman " csd demekki yeterli koruması yokmuş " para oyuncu calma dıyorsun "Taverna 9 ay yetkılıydım 9 ay az bır sure degıl hıcbır oyuncu bana cıkıpta baska sunucuya yonlendırıldık demedı yada modla alakalı hıc saldırı yemedı" sımdı cıkmıs mod tehlıkelı guvenlıgınız ıcın sunucularınızı sıfırladık dıyorsunuz hadı kabul edılır bır durum belkıde eklentıyı panele ucretı karsılıgında kurdurdular bunu dusundunuzmu arastırmanızı duzgun yapmadıgınızı dusunuyorum kı karsı taraf zaten kaynak kodlarını ıncelemenız ıcın verebılırız demıs onada bakmıyorsunuz sonucta sızın bu panellere erısme yetkınız var ben nasıl ınanıcam sıze bu eklentılerde oynama yapmadıgınıza ? yaptıgın argolu yoruma karsılık benım yorumum budur kı csd hakkındada karsı tarafın agır ıthamları var kanıtlamıslar ssler ıle kı hos ıthamlar degıl 2 cs forumu tartısıyor zararlı cıkan moda para veren ınsanlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala