Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Serverde LAG

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Serverde LAG

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Geçen Gün Konu Açtım Silindi Tüm Eklentileri Kapattığım Halde Serverdeki Lag Gitmiyor Herkesin Pingi Anlık 120-200 Olup Geri Düşüyor Panelden Baktım Herkesin Pingi Aynı Dikkatimi Çekti Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Veya Nasıl Çözülür.

Fotoğrafta Pinglerin Düşmüş Hali 1000'e Kadar Çıkıyor Herzaman Değil Anlık Oluyor.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Serverde LAG

Mesaj gönderen F.T.H »

Yetkililerimiz bana ara sıra sunucuya lag girdiğini söylüyorlardı. Gün içerisinde kontrol ettiğimde çok fazla sunucuya etki etmeyen yani komutçunun mikrofonunun vs kesilmesine kadar etki etmeyen bir lag sorunu oluyordu. Kesin olarak sunucu kaynaklı mı değil mi yoksa eklenti kaynaklı mı olduğunu tespit etmediğimden ötürü konu açmak istemedim.
Gene de bugün aldığım ss leri bırakıyorum. 213.238.173.154

17:58
jail_buyukisyan_dark-17_58_(1.02.2020).jpg
18:35
jail_buyukisyan_dark-18_35_(01.02.2020).jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Serverde LAG

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

ping fırladığı anlarda rcon stats değerlerinde fps değerleriniz kaç oluyor merak ettim yakalabilirseniz bakar mısınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mr.Persians
İletişim:

Serverde LAG

ByBuLuT ☪ yazdı: Cmt Şub 01, 2020 11:59 pm ping fırladığı anlarda rcon stats değerlerinde fps değerleriniz kaç oluyor merak ettim yakalabilirseniz bakar mısınız
20 kişi üstünde CPU 40 oluyor 60'a kadar çıkabiliyor server FPS 10'a kadar düşüyor anlık 10-60-290-100-120-50 server FPS'i bu şekilde değişiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

quadfor75
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Serverde LAG

Mesaj gönderen quadfor75 »

Mr.Persians yazdı: Pzr Şub 02, 2020 5:18 am
ByBuLuT ☪ yazdı: Cmt Şub 01, 2020 11:59 pm ping fırladığı anlarda rcon stats değerlerinde fps değerleriniz kaç oluyor merak ettim yakalabilirseniz bakar mısınız
20 kişi üstünde CPU 40 oluyor 60'a kadar çıkabiliyor server FPS 10'a kadar düşüyor anlık 10-60-290-100-120-50 server FPS'i bu şekilde değişiyor.
Aynı sorun bendede var sunucuların özellikleri düşürülmüş sanırım düzelmesini bekliyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mr.Persians
İletişim:

Serverde LAG

Ömer Bey Şu Sorunada Bir Baksak Eklentileri Kapattığımız Halde Lag Gitmiyor Sorun Bizdeyse Serveri Sıfırlayalım Eklentileri Değiştirelim.

Önceden Bu Kadar Ping Olmuyordu SS'te Server Full Ancak Önceden Full Olduğu Zaman Böyle Değildi Eklentilermiz Herzaman Kullandıgımız Eklentiler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

quadfor75
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Serverde LAG

Mesaj gönderen quadfor75 »

Güncell!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala