Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni Panel

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
furkankose

Yeni Panel

Mesaj gönderen furkankose »

Yeni paneli hiç bilmiyorum eskisinden farkı fazla mı yani server alsam yönetebilir miyim eski bilgilerle

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Yeni Panel

Mesaj gönderen OPC Line »

furkankose yazdı: Cum Oca 31, 2020 1:17 pm Yeni paneli hiç bilmiyorum eskisinden farkı fazla mı yani server alsam yönetebilir miyim eski bilgilerle
Yönetemeyecek bişey yok. Alıştıktan sonra yeni panel daha iyi. Eski panel neyse yeni panelde o zaten. Sadece daha gelişmişi diyelim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Yeni Panel

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Müşterilerimizin bu şekilde zorluk çekmemeleri için panelin genel hatlarını hiç bozmadık.
Hemen hemen aynı yapıya sahip, üzerine ekstra geliştirmeler geldi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yapamadığınız yerleri foruma konu açarak halledebilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Yeni Panel

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

furkankose yazdı: Cum Oca 31, 2020 1:17 pm Yeni paneli hiç bilmiyorum eskisinden farkı fazla mı yani server alsam yönetebilir miyim eski bilgilerle
aslında yeni panele jail sunucuları için jail.ini ye ulaşım daha kolay plugins.ini ye tıklıyosun direkt olarak seni config'e atıyor ordan ayarlıyorsun. Pek karışık değil sadece biraz gezmen lazım tek kötü yanı "ctrl" basarken yan sekme açamıyorsun o kadar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala