Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bbmenu Hata

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Colditz

Bbmenu Hata

Mesaj gönderen Colditz »

CobanYildizi yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:46 am
Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:39 am Sma içini php, Hastebin yahut Pastebin aracılığıyla atabilir misin?
https://hastebin.com/veqixibaxu.cs
CSDurağı dışına bir sunucuda mı deniyorsunuz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
CobanYildizi

Bbmenu Hata

Mesaj gönderen CobanYildizi »

Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:46 am
CobanYildizi yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:46 am
Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:39 am Sma içini php, Hastebin yahut Pastebin aracılığıyla atabilir misin?
https://hastebin.com/veqixibaxu.cs
CSDurağı dışına bir sunucuda mı deniyorsunuz?
Eved . Burdan Buldum Plugini Oyunyoneticisinden deniyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Bbmenu Hata

Mesaj gönderen Colditz »

Attığın eklenti reapi modülü kullanmakta ve amxmodx sürümü yüksek sunucularda çalışmaktadır ki zaten eklentide bind_pcvar_* komutu bulunmamakta. Söylediğiniz sunucu bildiğim kadarıyla ne reapi modülü kullanıyor ne de amxmodx sürümü yüksek sunuculara sahipti zamanında. Eğer söylediğim koşullara uygun ise include dosyalarında bir sıkıntı bulunmakta.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
CobanYildizi

Bbmenu Hata

Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:55 am Attığın eklenti reapi modülü kullanmakta ve amxmodx sürümü yüksek sunucularda çalışmaktadır ki zaten eklentide bind_pcvar_* komutu bulunmamakta. Söylediğiniz sunucu bildiğim kadarıyla ne reapi modülü kullanıyor ne de amxmodx sürümü yüksek sunuculara sahipti zamanında. Eğer söylediğim koşullara uygun ise include dosyalarında bir sıkıntı bulunmakta.
NASİL YAPABİLİRİM ACABA ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Bbmenu Hata

Mesaj gönderen Colditz »

Öncelikle söylediğim koşullara uyup uymadığını bilmem gerekiyor. Eklentiyi kurduktan sonra veren tam hatayı buraya yazar mısın?
Ayriyetten herhangi bir reapi ile çalışan eklentiyi derleyip, hata verirse, hataları yine buraya yazar mısın?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Bbmenu Hata

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 1:55 am Attığın eklenti reapi modülü kullanmakta ve amxmodx sürümü yüksek sunucularda çalışmaktadır ki zaten eklentide bind_pcvar_* komutu bulunmamakta. Söylediğiniz sunucu bildiğim kadarıyla ne reapi modülü kullanıyor ne de amxmodx sürümü yüksek sunuculara sahipti zamanında. Eğer söylediğim koşullara uygun ise include dosyalarında bir sıkıntı bulunmakta.
bind_pcvar* komutunu düzelttim şuan client_print hatası veriyormuş herhalde reapi olunca client hata veriyordu diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
CobanYildizi

Bbmenu Hata

Colditz yazdı: Cmt Oca 25, 2020 2:00 am Öncelikle söylediğim koşullara uyup uymadığını bilmem gerekiyor. Eklentiyi kurduktan sonra veren tam hatayı buraya yazar mısın?
Ayriyetten herhangi bir reapi ile çalışan eklentiyi derleyip, hata verirse, hataları yine buraya yazar mısın?
Resim

Resim

BAŞKA REPAİ DENEDİM YÜKLENDİ HATASİZ

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala