Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Hangi Mod Tutar?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

nexogaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen nexogaming »

` White* yazdı: Çrş Kas 13, 2019 7:18 am
nexogaming yazdı: Sal Kas 12, 2019 10:28 pm 2013-2018 arası aralıksız yönettim, dünya sıralamasında surf modunda ilk 3 e soktuk. ayrıca geçen 190. Ip de denedim surf modu reklamsız clansız 20 kişiyi gördüğü oldu. Şuan ki surf mod serverları ss2 den başka map açmıyorlar farklılık yapıp bu mapları açan bi server kurcaksın, aynı mapı oynamaktan bıkan surf userı sana kaycak
213.238.173.50

Gel bakayım istersen.
Anlamadım tam olarak doluluk olcağına mı inanmıyorsun, Üstte de belirttim surf modundan anlayan birileri mantıklı şekilde yönetirse surf modu dolar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

pcman618
Server Ip/DNS: CS40.CSDuragi.COM
Clan İsmi: CLou ' Just
İletişim:

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen pcman618 »

nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 12:39 pm
nexogaming yazdı: Sal Kas 12, 2019 10:28 pm 2013-2018 arası aralıksız yönettim, dünya sıralamasında surf modunda ilk 3 e soktuk. ayrıca geçen 190. Ip de denedim surf modu reklamsız clansız 20 kişiyi gördüğü oldu. Şuan ki surf mod serverları ss2 den başka map açmıyorlar farklılık yapıp bu mapları açan bi server kurcaksın, aynı mapı oynamaktan bıkan surf userı sana kaycak
213.238.173.50

Gel bakayım istersen.
Anlamadım tam olarak doluluk olcağına mı inanmıyorsun, Üstte de belirttim surf modundan anlayan birileri mantıklı şekilde yönetirse surf modu dolar.
50 ` de farklı mapler açılıyor gel gör anlamında diyor :D . Respawn mod + paraşütlü surf beni sarmadığı için pek tercih etmiyorum ama DestanTR ` yi takdir ediyorum güzel server kurmuşlar ilgileniyorlar . Kendileri gametrackerda rakibimizdir :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen ADOW »

ahmetsencanx2 yazdı: Çrş Kas 13, 2019 1:28 am 100k aboneli ve aktif kanalın varsa her mod tutar 😂👍
100k cs oynayan varmı turkiyede :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen ` White* »

nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 12:39 pm
213.238.173.50

Gel bakayım istersen.
dediğin şeyler artık işe yaramıyor. Yok ilgi filan..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

nexogaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Hangi Mod Tutar?

Surf modunu kurup yanına DM ekleyenlerle muhattap olmayı sevmem, sebebi asıl surfu bok etmeleridir. Modu kuran her mapa buy koymuş boşuna mı yapılmış. Ben bu tür serverları surften anlamayan kişilerin açmış olduğunuda biliyorum. Biz yıllar boyunca emek verdik bizim gibi kimse yapamadı ona üzülüyorum. Geçmişe bi özlem var, keşke her şey geçmişteki gibi kalsa. Aynı olay bayrak kapmaca mod içinde geçerli saçma sapan eklentiler, alakasız mod editleri

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CivilEngineer
Server Ip/DNS: 213.238.173.204
Clan İsmi: CivilGaming
İletişim:

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen CivilEngineer »

nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 6:18 pm Surf modunu kurup yanına DM ekleyenlerle muhattap olmayı sevmem, sebebi asıl surfu bok etmeleridir. Modu kuran her mapa buy koymuş boşuna mı yapılmış. Ben bu tür serverları surften anlamayan kişilerin açmış olduğunuda biliyorum. Biz yıllar boyunca emek verdik bizim gibi kimse yapamadı ona üzülüyorum. Geçmişe bi özlem var, keşke her şey geçmişteki gibi kalsa. Aynı olay bayrak kapmaca mod içinde geçerli saçma sapan eklentiler, alakasız mod editleri
Her seyi biliyorsun madem açarsın bi surf serveri ayni zamanda birde bayrak kapmaca. Alakasiz mod editleri yapmadan dümdüz kurarsın oynatırsın. Oturdugun yerde bosa ahkam kesme. Senin sacma sapan olarak gördüğün eklentierde emek var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

nexogaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Hangi Mod Tutar?

CivilEngineer yazdı: Çrş Kas 13, 2019 7:30 pm
nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 6:18 pm Surf modunu kurup yanına DM ekleyenlerle muhattap olmayı sevmem, sebebi asıl surfu bok etmeleridir. Modu kuran her mapa buy koymuş boşuna mı yapılmış. Ben bu tür serverları surften anlamayan kişilerin açmış olduğunuda biliyorum. Biz yıllar boyunca emek verdik bizim gibi kimse yapamadı ona üzülüyorum. Geçmişe bi özlem var, keşke her şey geçmişteki gibi kalsa. Aynı olay bayrak kapmaca mod içinde geçerli saçma sapan eklentiler, alakasız mod editleri
Her seyi biliyorsun madem açarsın bi surf serveri ayni zamanda birde bayrak kapmaca. Alakasiz mod editleri yapmadan dümdüz kurarsın oynatırsın. Oturdugun yerde bosa ahkam kesme. Senin sacma sapan olarak gördüğün eklentierde emek var.
Oturduğum yerde ahkam kesmiyorum. Ben kendimi kanıtlamışım ne bildiğimi beler yaptımızı bilen biliyor. Vaktim olsa ilgilenebilecek olsam açarım tereddüt etmem, bizden geçti zaten ayrı konu. Böyle bir şey yazmanda yanlış, tanımıyorsun etmiyorsun 2013 de 2014 de hiçbir clan açık değilken biz yapmıştık her şeyi. Yeni nesil serverlar bilmez çoğu şeyi.

Ayrıca konuyla ilgisiz bi yorum atmışsın, bi arkadaş hangi mod diye sormuş bizlerde cevaplamışız kendi fikirlerimizle. Surf modcularla hafiften atışmışız ama o normal zaten surf modun geleneği zaten birileri illa birileriyle uğraşması gerekiyor. Diyeceğim şu 1. Mesaja yanıt vermek istersen ver kendi fikrini sun ama konu başlığını baika yerlere taşımanın bi mantığı yok ben kimseyi kastetmedim kendin alındıysanız bilemeyeceğim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CivilEngineer
Server Ip/DNS: 213.238.173.204
Clan İsmi: CivilGaming
İletişim:

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen CivilEngineer »

nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 8:04 pm
Oturduğum yerde ahkam kesmiyorum. Ben kendimi kanıtlamışım ne bildiğimi beler yaptımızı bilen biliyor. Vaktim olsa ilgilenebilecek olsam açarım tereddüt etmem, bizden geçti zaten ayrı konu. Böyle bir şey yazmanda yanlış, tanımıyorsun etmiyorsun 2013 de 2014 de hiçbir clan açık değilken biz yapmıştık her şeyi. Yeni nesil serverlar bilmez çoğu şeyi.

Ayrıca konuyla ilgisiz bi yorum atmışsın, bi arkadaş hangi mod diye sormuş bizlerde cevaplamışız kendi fikirlerimizle. Surf modcularla hafiften atışmışız ama o normal zaten surf modun geleneği zaten birileri illa birileriyle uğraşması gerekiyor. Diyeceğim şu 1. Mesaja yanıt vermek istersen ver kendi fikrini sun ama konu başlığını baika yerlere taşımanın bi mantığı yok ben kimseyi kastetmedim kendin alındıysanız bilemeyeceğim
Söylediğin şekilde konuda hangi mod tutar sorusu sorulmus. Sunucularin kullandıği eklentiler ve modlarla ilgili yorumunuz sorulmamış. Benim vermem gereken cevabı siz kendi kendinize vermişsiniz. Geçmişte ne yaptığınız hangi başarılar elde ettiğiniz beni pek ilgilendirmiyor. 2013te ki oyuncu kitlesi ile su an ki oyuncu kitlesini isterseniz hiç karşılaştırmayalim.

Her neyse konuyu dallandirip budaklandirmak istemem. Geçmişinizle sizlere başarılar dilerim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Metecan Bey

Hangi Mod Tutar?

Mesaj gönderen Metecan Bey »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Sal Kas 12, 2019 10:29 pm
Metecan Bey yazdı: Sal Kas 12, 2019 8:16 pm
nexogaming yazdı: Sal Kas 12, 2019 1:02 pm IP ne olursa olsun düzgün bir surf mod her şekilde tutar. Aynı şekilde Ip ne olursa olsun 10 15 kişilik clanla bayrak kapmaca modda tutar, hem bu 2 sinden az server var hemde tutan modlardır.
kanka birşey sorucamda yanlış anlama , hayatında kaçkere surf swsi yönettin suanda tek pro tutuyor .
TEK PRO Tutuyor demenızdekı kastınız nedir ?
neye göre bu cumleyı kullandınız ?
ben her iplere günlük bi göz gezdiriyorum ve genellikle prolar dolu oluyor full 32/32 tabi jail vs. modlarda doluyor .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

nexogaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Hangi Mod Tutar?

CivilEngineer yazdı: Çrş Kas 13, 2019 8:13 pm
nexogaming yazdı: Çrş Kas 13, 2019 8:04 pm

Söylediğin şekilde konuda hangi mod tutar sorusu sorulmus. Sunucularin kullandıği eklentiler ve modlarla ilgili yorumunuz sorulmamış. Benim vermem gereken cevabı siz kendi kendinize vermişsiniz. Geçmişte ne yaptığınız hangi başarılar elde ettiğiniz beni pek ilgilendirmiyor. 2013te ki oyuncu kitlesi ile su an ki oyuncu kitlesini isterseniz hiç karşılaştırmayalim.

Her neyse konuyu dallandirip budaklandirmak istemem. Geçmişinizle sizlere başarılar dilerim :)
Geçmişi bilmeyen hem şuanı hemde geleceği iyi kavrayamıyor maalesef, konunun başını okusaydınız 1. Mesaja yanıt verdiğimi. Sonraki mesajlarda ise bana yazılan bir şeye cevap verdiğimi görürdünüz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala