Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Takım Oyuncuları Ayarlama ve Random takim değişme

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
burakozdemir58

Mesaj gönderen burakozdemir58 »

merhabalar arkadaşlar yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım :)

isteğim şu ; her round sonunda CT'den 1 ile 4 oyuncuyu arasında T'ye atması . T'deki oyuncularıda CT'ye atması .

1 ile 4 oyuncu dememin sebebi ise serverin doluluk oranına göre ilerlemesini istiyorum , oranlar şöyle olursa :)
--------------------------
** CT sayısı 1'den 7'ye kadar ise > T takımı 1 kişi olsun . (server'da 7 CT'ye 1 T veya 1 CT'ye de yine 1 T düşmesini istiyorum )
** CT sayısı 8'den 14'ye kadar ise > T takımı 2 kişi olsun . (server'da 14 CT'ye 2 T veya 8 CT'ye de yine 2 T düşmesini istiyorum )
** CT sayısı 15'den 21'e kadar ise > T takımı 3 kişi olsun . (server'da 21 CT'ye 3 T veya 15 CT'ye de yine 3 T düşmesini istiyorum )
** CT sayısı 22'den 28'e kadar ise > T takımı 4 kişi olsun . (server'da 28 CT'ye 4 T veya 22 CT'ye de yine 4 T düşmesini istiyorum )
---------------------------
Bu T'takımını oynuyan arkadaşlar her round sonunda değişmesini istiyorum random şekilde .

NOT : BEN BUNU ŞUANDA DEATHRUN PLUGİNİ OLARAK KULLANIYORUM FAKAT SERVER FULL DURUMDA İKEN 31 CT'YE KARŞI 1'TE OYNUYOR BUNU İSTEMİYORUM BU YÜZDEN YUKARIDA YILDIZLA GÖSTERDİKLERİM KISMINI AYARLIYABİLECEK YAPICAK ARKADAŞ VARSA ŞİMDİDEN ŞÜKRANLARIMI SUNAR ÇOK TEŞŞEKKKÜÜRR EDERİMM :))

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
burakozdemir58

arkadaşlar yardımcı olucak birisi yokmu ya ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
burakozdemir58

tahminimce zor birşeyde istemiyorum :/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala