Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

format veya sistem geri yükleme hak.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

arkadaşlar bilgisayarıma baya virüs bulaşdı ben sistem geri yükleme yapıyorum fakat 8 saat zaman gecdi ekranda yükleme yapılıyor dior fakat degişen bişe yok ve bütün not defteri dahil bütün dosyalar dc dönüşüyor ve google aclmıyor artık ne yapmamı öneririsiniz bu konuda

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LoftysGaming
Server Ip/DNS: Cs7.csduragi.net
Clan İsmi: Lofty's @ Gamin

Mesaj gönderen LoftysGaming »

Ayaz Hepyek yazdı: Sal Eki 01, 2019 5:00 pm arkadaşlar bilgisayarıma baya virüs bulaşdı ben sistem geri yükleme yapıyorum fakat 8 saat zaman gecdi ekranda yükleme yapılıyor dior fakat degişen bişe yok ve bütün not defteri dahil bütün dosyalar dc dönüşüyor ve google aclmıyor artık ne yapmamı öneririsiniz bu konuda
Merhaba;

Combofix indirip bilgisayarınızı taratınız muhtemelen düzelecektir. Sadece XP, Vista, Windows 7 ve 8 ile uyumludur.
https://www.gezginler.net/indir/combofix.html

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

LoftysGaming yazdı: Sal Eki 01, 2019 5:41 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Sal Eki 01, 2019 5:00 pm arkadaşlar bilgisayarıma baya virüs bulaşdı ben sistem geri yükleme yapıyorum fakat 8 saat zaman gecdi ekranda yükleme yapılıyor dior fakat degişen bişe yok ve bütün not defteri dahil bütün dosyalar dc dönüşüyor ve google aclmıyor artık ne yapmamı öneririsiniz bu konuda
Merhaba;

Combofix indirip bilgisayarınızı taratınız muhtemelen düzelecektir. Sadece XP, Vista, Windows 7 ve 8 ile uyumludur.
https://www.gezginler.net/indir/combofix.html
Bi yararı olmayacaktır geri yükleme yarıda kesilmiş buyuk ihtimal tek çare format.
@Ayaz Hepyek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Emre Gezer

Mesaj gönderen Emre Gezer »

Bu tarz durumlarda ekte verdiğim dosyayı masaüstüne çıkartıp, sağ tık yükle diyerek dosyaların açılmasını sağlayabilirsiniz. Bazı virüs formları exec uzantılı dosyaları bozduğundan bu şekilde hata almanız normaldir. Daha sonrasında W10 kullanıyorsanız Defender'i derin tarama olarak başlatın temizler zaten bilgisayarınızı. W10 değilse harici bir antivirüs kurarak tarama yapın
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala