Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs 1.6 daki inanılmaz düşüş

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

holigan
Server Ip/DNS: 213.238.173.117
Clan İsmi: Holigan | Clan

Mesaj gönderen holigan »

Yek'-ta yazdı: Prş May 23, 2019 7:03 pm Valve 2 çalışanı ile 1.6 ya sürekli güncelleme getiriyor. Bu güncellemeler daha çok açıklar ve hatalar ile ilgili. Fakat yakın bir zamanda skor tablosuna yönelik bir güncelleme getirecek. Konu ile ilgili daha efektif bir güncelleme talep ettim sabah. Skor tablosundaki takım isimlerinin ve DEAD/ BOMB / Defusal Kit / VIP yazılarının eklenti ile degistirilebilmesine yönelik. Bununla birlikte yeni panel ile çalışmalar hızlanacak. Valve ve biz geliştiriciler oyuncu kapasitesi düşmekte olan oyun için bir şeyler yapıyoruz. Ben daha çok Ruslara yakın olduğum için onlar ile sohbet edip durumu takip ediyorum.
Türk geliştiriciler olarak şuanda CSD deyiz, fakat tek CSD için çalışmıyoruz. CSD kuralları altında diğer sunuculara da destek sağlıyoruz.
Ben şahsen Steam üzerinden oyunun Türkçe olması için gönüllü olduğumu HL yi güncelleyen mikela ya yazdım. Geri dönüş almadım ama çevirip hazır dosyaları Haziran ayından sonra atacağım.
Bununla birlikte Ömer TELLİ RevEmu nun güncellemesi ile yeni client hazırlayacağını söyledi. Bu client için NonSteam e yönelik bir kaç ekleme yapabilir.
Biz buradayız, fakat oyuncular daha ne kadar burada olur bilemeyiz. Bütün planlar bittikten sonra 1.6 ya okkalı modlar ve eklentiler yazacağız. Görmediğiniz özellikleri oyuna entegre edeceğiz. Bunlar için şuan zaman lazım.
tükendik be ümstad

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Mesaj gönderen ogibaba911 »

yazın ölü dirilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

SobaBorusu

Mesaj gönderen SobaBorusu »

Yazın csd nin daha çok yukselcegine inanıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MamiReyiz [S]

Mesaj gönderen MamiReyiz [S] »

Yav ben eskiden oynadığımda tabi 3 sene geçti zulaya başlmadan önce bir sürü jail serveri vardı bir tane boş jail arıyordumki ordakiler sıkılmasın kendi serverime çağim diyordum :D boş sewde bile 10 kişi vardı boş boş hücrenin içinde birbirlerine sövüyorlarmıydı napıyorlardı unuttum :D güzel günlerdi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

77 FPS
Server Ip/DNS: Kapalı.

Mesaj gönderen 77 FPS »

Şuan şöyle söyleyeyim, CS:GO zamanında bir güncelleme ile FPSleri tavan yaptı. Bu da oyuncu kitlesini aşırı derece de arttırdı. Buna güvenen Valve bu kodu otomatik geçirmek istedi oyunculara, ardından olanlar da oldu. 150 FPS alan oyuncular, güncellemeden sonra oyuna girdiklerinde 40'a kadar düştüğünü gördüler. Düşük sistemli oyuncular için rezalet bir durum haline geldi. 50 FPS'i gören oyuncular şuan maximum 15, 20 alıyor. Bu sebeple CS: 1.6 ile mazisi olan oyuncular tekrardan geri dönüş yapacaklardır. Buna eminim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala