Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Banner için Yardımcı gerekiyor. Lutfen.

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
kenan57
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen kenan57 »

Selam Arkadaşlar. Ben Ts 133 ün ve cs32 nin yonetim Ekibine Mensubum. Sizlerden banner için Yardım istiyorum. ts133 adresine yada cs32 ye gelip ben banner için geldim demeniz yeterli olucaktır. Banner yapabilecek birisini arıyorum lutfen yardım edin. :? ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Mesaj gönderen ARZ* »

@ShooTeR en kisa zamanda ilgilenicektir. Ancak bannerde olmasi istediklerinizi atin forum uzerindende yardimci olabilirler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
kenan57
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen kenan57 »

Banner üzerinde Serverın İp Si Ts nin İp si olsun ve Best Of Brotherhood Gaming yazısı Bannerin uzerine yukardan aşağı düşer şekilde olabilirse sevinirim. Ben yaptım fakat düşünçe kayboluyor düzeltemedim de. Sorun oldu biraz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

kenan57 yazdı: Sal Tem 03, 2018 11:14 pm Banner üzerinde Serverın İp Si Ts nin İp si olsun ve Best Of Brotherhood Gaming yazısı Bannerin uzerine yukardan aşağı düşer şekilde olabilirse sevinirim. Ben yaptım fakat düşünçe kayboluyor düzeltemedim de. Sorun oldu biraz.
Kendi yaptğınız psdyi gönderin hatalarını düzeltip üzerinde edit yaparak sizlere atalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ChormeCAN
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen ChormeCAN »

ShooTeR yazdı: Çrş Tem 04, 2018 12:38 am
kenan57 yazdı: Sal Tem 03, 2018 11:14 pm Banner üzerinde Serverın İp Si Ts nin İp si olsun ve Best Of Brotherhood Gaming yazısı Bannerin uzerine yukardan aşağı düşer şekilde olabilirse sevinirim. Ben yaptım fakat düşünçe kayboluyor düzeltemedim de. Sorun oldu biraz.
Kendi yaptğınız psdyi gönderin hatalarını düzeltip üzerinde edit yaparak sizlere atalım.
kankam benim ts ye gelde banada bi el atıver biliyosun ip'yi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
kenan57
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen kenan57 »

@ShooTeR Valla hacı kusuruma bakma ya . Sinirden sildim ben biraz asabiyim de. yinede Sagolasın teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

kenan57 yazdı: Sal Tem 03, 2018 10:57 pm Selam Arkadaşlar. Ben Ts 133 ün ve cs32 nin yonetim Ekibine Mensubum. Sizlerden banner için Yardım istiyorum. ts133 adresine yada cs32 ye gelip ben banner için geldim demeniz yeterli olucaktır. Banner yapabilecek birisini arıyorum lutfen yardım edin. :? ;)
Resim
elimdeki psdlerden yaptım eğer sıfırdan yapım isterseniz konuya cevap olarak yazın @ChormeCAN saat 2 yada 2.30 gibi gelcem sizin tsye pusuda bekle.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ChormeCAN
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen ChormeCAN »

ShooTeR yazdı: Prş Tem 05, 2018 12:36 pm
kenan57 yazdı: Sal Tem 03, 2018 10:57 pm Selam Arkadaşlar. Ben Ts 133 ün ve cs32 nin yonetim Ekibine Mensubum. Sizlerden banner için Yardım istiyorum. ts133 adresine yada cs32 ye gelip ben banner için geldim demeniz yeterli olucaktır. Banner yapabilecek birisini arıyorum lutfen yardım edin. :? ;)
Resim
elimdeki psdlerden yaptım eğer sıfırdan yapım isterseniz konuya cevap olarak yazın @ChormeCAN saat 2 yada 2.30 gibi gelcem sizin tsye pusuda bekle.
Kanka bu akşam gelme şansın varmı yurt dışındaydım yeni geldim akşam kaç gibi gelirsin ona göre hoşgeldinize adam koyayım seni çekmesi için

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS37.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: JackDaniel's
İletişim:

Mesaj gönderen Levelsiz »

ChormeCAN yazdı: Prş Tem 05, 2018 3:56 pm
Resim
Kanka bu akşam gelme şansın varmı yurt dışındaydım yeni geldim akşam kaç gibi gelirsin ona göre hoşgeldinize adam koyayım seni çekmesi için
:roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Mesaj gönderen ShooTeR »

ChormeCAN yazdı: Prş Tem 05, 2018 3:56 pm
Resim
tsdeyim şuan akşam konuscaksak 7-8 gibi gelirim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala