Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İSTEK - Hile Kontrol.

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ÇetinKurt
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen ÇetinKurt »

Arkadaşlar Serverde Sanırım Hile korumaları yetersiz duruyor .
CSD Eklentilerinden Aim delector vs mevcut onları kullanıorm Hile olmamamıza ragmen saydan bildirim felan geliyor .
Onun dışında Aim hack - cfg vs gibi hileleri rahatlıkla gırıp oynayabılıorlar..
önereceginiz Eklentiler varmıdır ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

aynen olsa güzel olur adamlar hile bulup bulup geliyor :/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Bundan iyisi şam'da kayısı.
Server taraflı kullanabilecek en iyi hile sistemleri bizde, bulacağınız en iyi çözüm serverınıza admin dikmektir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mustafadalgac
İletişim:

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen mustafadalgac »

https://www.youtube.com/results?q=cs+1. ... p=EgIIA1AU buradan güncel hilelere bak ENGELLEYEBİLİRSEN yap BOL ŞANS :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

JkLear
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen JkLear »

Ömer TELLİ yazdı:Bundan iyisi şam'da kayısı.
Server taraflı kullanabilecek en iyi hile sistemleri bizde, bulacağınız en iyi çözüm serverınıza admin dikmektir
Bundan iyisi client+server tabanlı korumadır bence. Bu server tabanlı korumanın yanına sxe yi harici olarak isteğe göre eklense tadından yenmez. __sxei_required -1 e müsade etmiyor otomatik 0'a opsiyonele alıyor. Fakat bu olayı aşan eklenti yazılabilir. İsim vermesemde anlayan anlamıştır hangi firmanın geçtiği fakat tek maç sistemine açık malesef.

Bi kere alias komutlarının alayını engelliyor. İstedikleri kadar aliaslı configlerle giriş yapsınlar. Server tabanlı alias checker a gerek kalmıyacak zaten. Kaldıki antiflash olayınıda çok iyi engellendi yıllardır.

Ekstradan en iyi çözüm admin dikmektir bence çok yanlış. Artık recent komutu winrardaki geçmişe bakmalar felan klasikleşti. Hiç anlamayan adam bile oralara bakılacağını bilip ona göre önlemini alıyor.

Hiç olmadı şu steamli arkadaşları kurtarabiliriz yine server tabanlı olarak. Şu Mrgaming teki Steam+ olayı çokçok mantıklı dışarıdan hiç bir dosyayı hl.exe ye inject edememe. Ne sxe ne eac .

Yani Yekta kardeş bunu neden paylaşmaz anlamam sonuçta koruma bazlı bi eklenti. Hani server a özgü şahsi özel bi eklenti olsa anlam veririm. Ama kimse sonuçta server larında hileci insan istemez . Ve oyun esnasında Steam+ yazanlarıda görünce insan huzurlu oynuyor hani adam benim kadar temiz en azından en kötü cfg çalıştırabilir yada skinler vs. Çoğu kötü kodlarda engelli zaten. Keşke şu sxe sistemine geri dönülse hem bu koruma hemde üzerine sxe zımba gibi olurdu ama işte hayaller hayaller. Eyvallah

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

sXe kurulamıyor, sebebi ise ReHLDS kullanmamız. Ek olarak sXe çıktığı gibi hilesi çıkıyor hemen, ben ne anladım o işten.
Client tabanlı bir sistem ChallengeArea sistemidir. ChallengeArea turnuva platformununda sahiplerinden birisi benim. Hal böyle olunca CA anti hile sistemini kendi ip adresime de kurmak istedim.
CA ile birlikte CSDurağı da benim sunucumdur ama burada tek değilim. Ömer TELLİ izin verirse ve ChallengeArea sahipleri izin verirse tüm CSD iplerine kurulabilir. CA sahiplerinden biri de Volkan yani walkmaN dır, kendisi cs5com TSK Gaming in sahibidir.
Birde ulaşamadığımız bir abimiz var, anti hilenin asıl sahibidir, mühim olan onun izin vermesi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

JkLear
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen JkLear »

sXe çıktığı gibi hilesi çıkıyor muhabbetide çok yanlış benim gözümde . Yahu en azından alias ve antiflash ta üzerine yok. Yeni çıkacak hilelerde aimi geçirebilirler ki onuda bu aim algılama sistemi gayet çözer.
Şöyle farzedelim bu dosya tarama sistemi hl.exe dizinini tarıyor.
En günceli bu olması gerek ama hepsinin açık olduğunada inanmıyorum ;https://hastebin.com/elihiduyem.php

Ne .mdl taraması açık ne .spr . resources.ini ye bakayım dedim geçen arkadaşın panelden kısıtlama var. Ayrıca hl.exe dizinine kalıntı bırakmayan ssw hilesi hala ve hala geçmekte. Bu resources.ini de var md5 değerleri ama algılayabilmesi için hileyi hl.exe dizininde açması gerek. Ya bu verdiğim en basit örneklerinden. SS alacak admin bi dünya gel ts gel discort tw ver alpemix ver anydesk ver . Bunlara gerek varmı bi komutla alacağı ss varken . sXe nin artısı tek taraflı ss alınabilmesi+bütün alias komutlarını engellemesi+antiflash benim gözümde. Burda neden kurulmuyor davası değil sxe çıktığı gibi patlatıyolar lafına açıklamamdı. Zaten Rehlds ile uyuşmuyor dedin. Bi zamanım olursa bendede hazır rhlds sunucu var denemeyi isterim localde. Burda sana yalancısın demeye getirmiyorum yanlış anlaşılmasın şimdi : )

Ama şu ca sistemini cidden görüşürsen çok makbule geçer ben tsk daki arkadaşında anlayışla onaylayacağına eminim. Diğer arkadaşta muhtemelen bırakmıştır 1.6 yı ya go dadır yada işinde gücünde adamdır. Ulaşsanız dahi hayır ben yazdım onu göz nurumdur müsade etmem demez bence. Saygılar efenim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Client taraflı bir anti cheati sunuculara kurup, oyuncuya kurdurmaya çalışmak demek %50'ye yakın oyuncu kaybı demek.
sXe'nin neredeyse her sürümde kullanıcılara çıkarttığı ayrı ayrı sorunlarla mı baş edelim, sunucu tarafında bindirdiği yük ve diğer sorunları ile mi ?
Birde üzerine 3 günde kevgire çevirdikleri için hiçbir esprisi kalmıyor.

Gerçi oyunu oynayacak oyuncu bulamadığınız da, hile sorununuz zaten olmayacaktır :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

JkLear
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen JkLear »

Hacı bende zorla dayatma taraftarı değilim prooyundaki gibi komutla aç kapa sistemi olsa isteğe göre, önceki iplerden sağlam tayfası olan server lar ara ara aç kapa yaparak yoklayabilir. Tabiki user kaybı olur ama renkli player dosyaları kullananlar abidik kubidik illegal skinler veya dosyalar kullananlar not defteriyle karşılaşır %90 . Ki böyle oyuncudansa az olsun öz olsun kafasındayım ben.
Özetle olmayacak bir sistem kimse uğraşma taraftarı değil. Hak veriyorum ben sizlerede.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

İSTEK - Hile Kontrol.

Mesaj gönderen Colditz »

Hilenin olmaması için en iyi seçim serverı sadece steamlere özel yapmaktır. (Steam only)
Servera sadece steamden bağlanırlar ise hile sorunu ortadan kalkar fakat user kaybına yol açabilir. Birçok kişi steam den oynamak yerine
normal yüklediği için. Ama eğer ortam sağlam ise, steam ile oynayan çok kişi var ise, steamlere özel yapabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala