Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni Panel?

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Yeni Panel?

Mesaj gönderen ARZ* »

Yeni panel de user.ini sistemi gibi sadece slot belli yetki verme ve yazdigi yetkiyi gorememe gelicekmi gelicekse tum yenilikler berabermi gelir yoksa her an gelebilirmi cunki islemler ve toplu yukleme ayri geldi? :D

@PaZee
@Taha Demirbaş

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

tengrijail
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs84.csduragi.com
Clan İsmi: Tengri

Yeni Panel?

Mesaj gönderen tengrijail »

yeni panel gelsede olur gelmesede olur yetkiver ekleyin güzelce editleyin sorun kalmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Yeni Panel?

Mesaj gönderen ARZ* »

tengrijail yazdı: Pzr Şub 25, 2018 10:36 pm yeni panel gelsede olur gelmesede olur yetkiver ekleyin güzelce editleyin sorun kalmaz.
Oyundan yazmak sıkıntı okuor kardesim mobilden yazan vs var google tarayicisi uzerinden daha rahat gelior.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

simya76

Yeni Panel?

Mesaj gönderen simya76 »

Yeni panel tam olarak nezaman gelicek 3 adet server almayı düşünüyorum ftpye toplu atılırsa iyi olur tek tek uzun sürer

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Yeni Panel?

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

WebYetsis sistemimiz olacaktı onun için. fakat benim bazı hizmetlerimi bulundurduğum firmanın ip blokları csdurağında bloklu olduğu için askıya alındı. Malesef yeni panelde de büyük ihtimal yetki verdikleriniz herkezi görebilecek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

erapoyraz

Mesaj gönderen erapoyraz »

Selamun aleyküm arkadaşlar bana yardımcı olabilicek var mı? Konuyu nereden açacağımı bilmiyorum.

Yeni gelen panelle, servere nasıl eklenti yapabiliriz? Mesela pluginleri nasıl yükliyebilirim? Örneğin reset plugini, ct veya t kazandı plugini gibi, yeni panelden anlamıyorum. Nasıl yapabilriim? Yardımcı olabilicek arkadaş var mı detaylı anlatabilicek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Mesaj gönderen Leooo »

erapoyraz yazdı: Cum Mar 09, 2018 7:56 pm Selamun aleyküm arkadaşlar bana yardımcı olabilicek var mı? Konuyu nereden açacağımı bilmiyorum.

Yeni gelen panelle, servere nasıl eklenti yapabiliriz? Mesela pluginleri nasıl yükliyebilirim? Örneğin reset plugini, ct veya t kazandı plugini gibi, yeni panelden anlamıyorum. Nasıl yapabilriim? Yardımcı olabilicek arkadaş var mı detaylı anlatabilicek
panel-kullanimi-puf-noktalar/ buradan konu acip yardim isteye bilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala