Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

1337 | Assault | Harita için İstek&Öneri&Fikir HK

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Harita ismi : 1337 Assault
Harita Yapımcısı : DeviL @Serhat Öndeş
Oyun Modu : Hostage Rescue
Oyun Sürümü : Beta

Merhabalar, Yeni bir harita yapımı için @CivilEngineer Eşliğinde yeni bir Assault haritasına başladık. Harita için görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir. Harita beta sürümde olduğu için eksik ve hata olma olanağı mevcuttur. Eksik veya Hata olarak gördüğünüz yerleri bizlere resim ile bildirirseniz seviniriz. Tüm önerilere açığız.

Harita içi görseller ;
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Harita dosyası ;
1337beta.bsp
Model Dosyası ;
cvl.rar
Model dosyasını cstrike/model klasörüne cvl klasörü açıp "CVL" klasöründe bulunan dosyaların hepsini aktarmanız gerekmektedir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
En son Serhat Öndeş tarafından Pzr Ağu 11, 2019 8:27 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

Serhat Öndeş yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:17 pm oalrak
Hata olarak gördüğüm tek yer.
En son By.King ►EmrullaH◄ tarafından Pzr Ağu 11, 2019 8:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

By.King ►EmrullaH◄ yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:22 pm
Serhat Öndeş yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:17 pm oalrak
Hata oalrak gördüğüm tek yer.
İlgili alan düzenlendi. TDK kurallarına uygun şekilde uyardığınız için sizin gibi TDK sevenlere teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Mesaj gönderen F.T.H »

Deathmatch oyuncuları için "Assault" JailBreak oyuncuları için "Büyükisyan" haritası vazgeçilmez gibi bir şey yani bana kalırsa artık bir değişiklik şart ama oyuncular seviyorsa yapacak bir şey yok : )

Harita güzel eline sağlık yüzeyleride beğendim fakat şu alan sanki boş kalmış oyuncuların kendini savunacakları bir alan olabilir
Bir de zor ulaşılacak yüksek bir alana makineli tüfek konulabilir eğlenceli olur
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

F.T.H yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:34 pm Deathmatch oyuncuları için "Assault" JailBreak oyuncuları için "Büyükisyan" haritası vazgeçilmez gibi bir şey yani bana kalırsa artık bir değişiklik şart ama oyuncular seviyorsa yapacak bir şey yok : )

Harita güzel eline sağlık yüzeyleride beğendim fakat şu alan sanki boş kalmış oyuncuların kendini savunacakları bir alan olabilir
Bir de zor ulaşılacak yüksek bir alana makineli tüfek konulabilir eğlenceli olur
Makine tüfek olayını Anıl @CivilEngineer sormamız gerek harita halen beta aşamasında olduğu için ilgili alan düzenlenecektir. İlginiz için teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Map güzel gözüküyor fakat aklıma takılan ve olması gereken bir kaç şey gördüm.
Ekran Görüntüsü (840).png
Buradaki yere bir kapı olsa aynı assault_1337 deki üst geçitin oradaki küçük 2 pencereli yer gibi güzel olurdu.
Ekran Görüntüsü (841).png
Bu aradaki mesafe çok küçük, ct için güzel yerdi eğer orası biraz daha gözle görülür olursa iyi olabilir.
Ekran Görüntüsü (842).png
CT deki bu yerde sadece mavi yere gidebiliyoruz bu mavi alana sağdaki boşluk da eklenebilir ve buradaki gibi bu taşa takılıyoruz, neden takılalım ki ?
Orası biraz geriye alınabilir.
Ekran Görüntüsü (844).png
Burada havada kalınabiliyor.
Ekran Görüntüsü (845).png
Buradan geçemiyoruz ve bana göre geçilebilinmesi gereken bir yer.

Ayrıca vince kafa atmak da hoş olabilirdi ama içinden geçiyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

F.T.H yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:34 pm Deathmatch oyuncuları için "Assault" JailBreak oyuncuları için "Büyükisyan" haritası vazgeçilmez gibi bir şey yani bana kalırsa artık bir değişiklik şart ama oyuncular seviyorsa yapacak bir şey yok : )

Oraya bir şey koymak biraz saçma olur nedeni şu çünkü karşıdan gelen adamlar gene kendi takım arkadaşları ama karşı rakip aşağıdan vurduğu için ve oraya engel konulur ise t için çok zor durum olur o zaman da zevk alınmaz ve haksızlık olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Mesaj gönderen F.T.H »

Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 11, 2019 8:37 pm Oraya bir şey koymak biraz saçma olur nedeni şu çünkü karşıdan gelen adamlar gene kendi takım arkadaşları ama karşı rakip aşağıdan vurduğu için ve oraya engel konulur ise t için çok zor durum olur o zaman da zevk alınmaz ve haksızlık olur
Ben awp ile karşı takıma karşı orada savaşıyordum çıkıp ölmek yerine birkaç kutu eklenebilir tabi zevke bağlı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

@By.King ►EmrullaH◄ Vinç ile ilgili çalışmalarımız halen devam etmekte o alana giriş olmuyacak ilgili alana daha farklı fikirler mevcut lakin yapılmadı.

Diğer resimlerinize gelirsek yukarıda dursa dediğiniz model normalde valve hammerde o şekilde büyük lakin cs.16 onu küçültmüş o silinecek.

Mavi alan ise bilerek yapıldı düzenlenir basit şeyler onlar.

2'ci fotoğraftaki olay bilerek yapıldı.
5'ci fotoğraf düzenlenecek oraya dikkat etmedim.
1'ci resim için öyle bir şey gerek yok. 1337'de öyle bir görmedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

1. resim için diyorum işte orada awp pusulması için alan olsa güzel olur aslında ?
Zaten t ler @F.T.H attığı yere çıkabilir çünkü oranın içi küçük ve çift zıplama var.
T ler 2 yerden awp kesebilirler
CT için de orası açık olaydı güzel olabilirdi, sağlı sollu vuvurlardı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala