Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[Harita] jail_isyankar_inc2

Yalnızca size ait olan harita ve modellerin paylaşımları.
( Bölüm yönetici onaylıdır . Piyasada bulunan model ve haritalar onaylanmayacaktır )

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
Bu bölümde yalnızca şahsınıza ait olan harita/model paylaşımı yapabilirsiniz.
Şahsınıza ait olmayan tüm içerikler silenecektir

Konu Sahibi
DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

[Harita] jail_isyankar_inc2

Mesaj gönderen DarkThrone »

Harita ismi : jail_isyankar_inc2
Küçük Açıklama : Arkadaşlar Yaptığım İlk Maptır. Harita biraz büyüktür görünüş ve boyut olarak. Incredible Gaming'de kullanmıştık ondan sonra bilgisayarım arıza verince harita dosyaları kayboldu rmf dosyaları vs .bsp dosyasını maps klasörüne otomatik indiği için arkadaşımdan buldum. Burada paylaşma amacım Kimsenin bu mapı editleyip kendi klanına aitmiş gibi sahiplenmemesi ve aynı zamanda mapın kaybolmamasıdır. Gamebanana gibi yerlerde paylaşılmadı, patenti alınmadı :D .Map 0'dan ilk olarak yerin çizilmesinden başlanmıştır. Haritaya başka bir yerden ek olarak sadece Surf'u aldım buda ayrı olarak rmf şeklinde paylaşılmıştı. İsteyen klanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. [Umarım]
Bu arada haritada 2 farklı yerde silah vardır. 1.si sınıfta öğretmen masasının altında saydamdır o geçerek alabilirsiniz. 2. ise havuzdan 3 numaralı kutunun altında kırarak alabılırsınız.

Ek Bilgi: Kafes arkasında sağ da yerde ahşap zemin var oraya çatışma vs koyarım diye koymustum fakat koymadım orası kırılmıyor bosuna ugrasmayın :D nocliplede girmeyin içi boş. Tam karşısında bir tane daha var orası kırılıyor içinde surf ve bhop var. Kz de bazı yerlerde görünmez cam vardır redbull la direk atlayamazsınız.

Harita Resimleri :

1.Hücre
hl 2020-05-04 00-10-35-583.jpg
2.Kafes
hl 2020-05-04 00-10-44-513.jpg
3.Hücre cıkısı sag taraf
hl 2020-05-04 00-10-54-196.jpg
4.Hücre çıkısı sol taraf
fsadad.jpg
5.Kafes arkası kuleye giden bölüm.
hl 2020-05-04 00-11-26-052.jpg
6.Surf Giriş.
hl 2020-05-04 00-11-43-029.jpg
7.Surf.
hl 2020-05-04 00-11-49-665.jpg

Video:

BSP DOSYASI.
jail_isyankar_inc2.bsp
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

jail_isyankar_inc2 [YeniHarita]

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Onaylandı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bobmarleyxx3
Clan İsmi: MAJESTIC GAMING

Mesaj gönderen bobmarleyxx3 »

Gayet güzel olmuş ama artık klasikleşmiş oyunların dışında farklı oyunlarda gelmeli :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

bobmarleyxx3 yazdı: Pzt May 04, 2020 12:41 pm Gayet güzel olmuş ama artık klasikleşmiş oyunların dışında farklı oyunlarda gelmeli :)
Çok Teşekkür Ederim. Haritayı 3 sene felan önce yapmıştım. Bana göre fazla büyük bu yüzden kendi server'ımda sadece Adminlik yarışlarında oynatırdım :) Bir gün tekrar yapmayı düşünürsem dikkate alıcam :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala