Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

GunGame Mod v2.13c [YARDIM]

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
wolfeanor

Mesaj gönderen wolfeanor »

Selamın aleyküm. Kullandığım gungame plugini gayet güzel çalışmasına rağmen 21. lvlde oyunu bitiyor. Yani M249 lvlin de 2 kişi öldürünce oyun sonlanıyor. 2 lvl sonra bitmesi lazım. Bomba ve Bıçak levelleri gelmiyor.

Sma ve cfg dosyasını konuya ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Konuyu düzenleme vakti gelmiş geçiyor. Lakin pc yok elimde. Ezbere bişeyde söyleyemem. Bu haftasonu eğer sıkıntıyı çözen olmazsa ben hallederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
wolfeanor

Mesaj gönderen wolfeanor »

OPC Line yazdı: Pzt Kas 28, 2022 5:12 pm Konuyu düzenleme vakti gelmiş geçiyor. Lakin pc yok elimde. Ezbere bişeyde söyleyemem. Bu haftasonu eğer sıkıntıyı çözen olmazsa ben hallederim.
3 gündür bi çözüm arıyorum. Ben bir kaç bir şey denedim ama çok fazla bilgim yok bu konularda eğer bi çözüm bulunursanız sevinirim :cry:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

wolfeanor yazdı: Pzt Kas 28, 2022 6:59 pm
OPC Line yazdı: Pzt Kas 28, 2022 5:12 pm Konuyu düzenleme vakti gelmiş geçiyor. Lakin pc yok elimde. Ezbere bişeyde söyleyemem. Bu haftasonu eğer sıkıntıyı çözen olmazsa ben hallederim.
3 gündür bi çözüm arıyorum. Ben bir kaç bir şey denedim ama çok fazla bilgim yok bu konularda eğer bi çözüm bulunursanız sevinirim :cry:
Haftasonu internet kafeye gidip konuyu komple düzenleyeceğim. Daha anlaşılır kurulumu daha kolay şekilde. :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala