Eski csduragi tarzi küfür reklam engelleme plugini

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Cum Haz 23, 2017 6:22 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar bana bir adet küfür reklam engelleme plugini lazım csduragının eski reklam küfür engelleme plugini gibi ne gag atsın ne ban atsın yasaklı kelimeler kullanıldıgında bloklasın [kufur reklam ıcerikli kelime kullandınız bloklandı vey sansurlendi] gibisinden bir plugin lazım böyle bir plugin verebilirseniz çok sevnirim piyasadaki pluginlerin cogunu denedim olumlu birşey alamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

@Yek'-ta
@redarmygaming
@TunnS[C]

Cum Haz 23, 2017 11:25 pm
Kullanıcı avatarı

Clan İsmi: Dev. Team
İletişim:
ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
CSD Dev. Team. | http://www.redarmygaming.org | Steam :taha555
-Red[A]rmY | Community 2018 Yeni Yüzü İle Çok yakında..!

Cum Haz 23, 2017 11:43 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
redarmygaming yazdı:ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
teşekkürler ,acaba bu plugin benim istediğim tarz banlama kickleme yapmıyor blokluyor değilmi

yoksa banlama ve kickleme yapıyormu belli bir uyarı sayısını gecdikten sonra suan deneme fırsatım yokta kusura bakmayın

Cum Haz 23, 2017 11:48 pm
Kullanıcı avatarı

g_maxsansur = register_cvar("sv_kre_maxuyari","0") // maksimum uyari sayisi // 0 konulursa banlama olmayacaktır.
LİNKİN PARK <3
TÜRKÇE RAP <3
Uzun bir ara yokum...

Cmt Haz 24, 2017 1:48 am
Kullanıcı avatarı

İletişim:
CsKolik yazdı:
redarmygaming yazdı:ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
teşekkürler ,acaba bu plugin benim istediğim tarz banlama kickleme yapmıyor blokluyor değilmi

yoksa banlama ve kickleme yapıyormu belli bir uyarı sayısını gecdikten sonra suan deneme fırsatım yokta kusura bakmayın
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ayarlayıpta atmıştım banlama felan yok. hakta vermez direkt bloklar.

Cmt Haz 24, 2017 3:35 am
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
redarmygaming yazdı:
CsKolik yazdı:

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ayarlayıpta atmıştım banlama felan yok. hakta vermez direkt bloklar.
ikinizede teşekkür ederim fakat plugin işlev görmemekte sorunsuz olarak kurdum çalışmadı sasurlemedi.

serveri resetleyip denedim yine calısmadı.

son olarak cvar ayarlarını amxmodx e kaydettim yine olmadı

Cmt Haz 24, 2017 5:10 am
Kullanıcı avatarı

Clan İsmi: IMPERIAL GAMING
İletişim:
Aynen Bende Herşeyi Doğru Kurdum Resledim Felan Eklenti Çalışmıyor Hala Küfür Ediliyor Sansürleme Felan Olmuyor
Klan İsmi : ImperiaL Gaming
WebSitemiz: Www.Csimperial.CoM
Yardım İsteyen Yada Oyun Oynamak İsteyen Ts182.csduragi.com

Cmt Haz 24, 2017 10:11 am

İletişim:
Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin
For thousands of years, the Ichthyosaurs flourished in a Hidden Paradise.. until a small group of lost soldiers discovered them, and of course, did what man did best.. Have fun.

Cmt Haz 24, 2017 12:26 pm
Kullanıcı avatarı

İletişim:
seypa yazdı:Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin
chat eklentilerinin üzerine yazacaksınız arkadaşın dediği gibi. Veyatta serveri kapatıp açın. Başlarda algılama olmuyor.

Sal Nis 17, 2018 2:08 pm
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş yazdı:
Cmt Haz 24, 2017 12:26 pm
seypa yazdı:Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin
chat eklentilerinin üzerine yazacaksınız arkadaşın dediği gibi. Veyatta serveri kapatıp açın. Başlarda algılama olmuyor.
EN USTE DERKEN KENDI YUKLEDIKLERIMIZIN EN USUTUNE MI YOKSA CSDURAGININ YUKLEDIGININ BILE USTUNEMI ?
-[S] ` GRAND | SURF SERVER GAMİNG TEAM SİNCE 2015

İP:[ 213.238.173.75] & cs75.csduragi.com ]

SERVER FACE GRUB : www.facebook.com/groups/grandd/