Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eski csduragi tarzi küfür reklam engelleme plugini

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CsKolik

Mesaj gönderen CsKolik »

merhaba arkadaşlar bana bir adet küfür reklam engelleme plugini lazım csduragının eski reklam küfür engelleme plugini gibi ne gag atsın ne ban atsın yasaklı kelimeler kullanıldıgında bloklasın [kufur reklam ıcerikli kelime kullandınız bloklandı vey sansurlendi] gibisinden bir plugin lazım böyle bir plugin verebilirseniz çok sevnirim piyasadaki pluginlerin cogunu denedim olumlu birşey alamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

@Yek'-ta
@redarmygaming
@TunnS[C]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CsKolik

Mesaj gönderen CsKolik »

redarmygaming yazdı:ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
teşekkürler ,acaba bu plugin benim istediğim tarz banlama kickleme yapmıyor blokluyor değilmi

yoksa banlama ve kickleme yapıyormu belli bir uyarı sayısını gecdikten sonra suan deneme fırsatım yokta kusura bakmayın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MRX3565

Mesaj gönderen MRX3565 »

g_maxsansur = register_cvar("sv_kre_maxuyari","0") // maksimum uyari sayisi // 0 konulursa banlama olmayacaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

CsKolik yazdı:
redarmygaming yazdı:ektekini kullanın. Banlama özelliğide var. Aslında forumdaki bu fakat pek bilinmeyen özelliği var o banlanma olayı kapatılıp haklar alınabiliyor. Tekte bloklayacaktır.
teşekkürler ,acaba bu plugin benim istediğim tarz banlama kickleme yapmıyor blokluyor değilmi

yoksa banlama ve kickleme yapıyormu belli bir uyarı sayısını gecdikten sonra suan deneme fırsatım yokta kusura bakmayın
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ayarlayıpta atmıştım banlama felan yok. hakta vermez direkt bloklar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CsKolik

Mesaj gönderen CsKolik »

redarmygaming yazdı:
CsKolik yazdı:

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ayarlayıpta atmıştım banlama felan yok. hakta vermez direkt bloklar.
ikinizede teşekkür ederim fakat plugin işlev görmemekte sorunsuz olarak kurdum çalışmadı sasurlemedi.

serveri resetleyip denedim yine calısmadı.

son olarak cvar ayarlarını amxmodx e kaydettim yine olmadı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

YeKTaBEYy
Clan İsmi: IMPERIAL GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen YeKTaBEYy »

Aynen Bende Herşeyi Doğru Kurdum Resledim Felan Eklenti Çalışmıyor Hala Küfür Ediliyor Sansürleme Felan Olmuyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Mesaj gönderen seypa »

Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

seypa yazdı:Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin
chat eklentilerinin üzerine yazacaksınız arkadaşın dediği gibi. Veyatta serveri kapatıp açın. Başlarda algılama olmuyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

caner5706
Server Ip/DNS: 213.238.173.45
Clan İsmi: -[S] ` GRAND |
İletişim:

Mesaj gönderen caner5706 »

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Haz 24, 2017 12:26 pm
seypa yazdı:Kullandıginiz baska chat eklentisi varsa en üstüne bu pluginin adini yazip kaydedin
chat eklentilerinin üzerine yazacaksınız arkadaşın dediği gibi. Veyatta serveri kapatıp açın. Başlarda algılama olmuyor.
EN USTE DERKEN KENDI YUKLEDIKLERIMIZIN EN USUTUNE MI YOKSA CSDURAGININ YUKLEDIGININ BILE USTUNEMI ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala