Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Biohazard Mod istek

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MarkWeLL
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx

Biohazard Mod istek

Mesaj gönderen MarkWeLL »

selam aleykum arkadaşlar ekte elinde bu fotografta veya fotograftakine benzer modu olan varsa paylaşabilir mi biohazard in gelişmiş hali modunu arıyorum eski tip degil birde modun ek özelligi zombilere ateş ettikçe her mermide 30 $ dolar para kazanma şansı oluyor modda oda olursa çok sevinirim
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tscolik1

Biohazard Mod istek

Mesaj gönderen tscolik1 »

güzel kardeşim bu resimler benim eski serverime ait yani Rap3JuLL Of The Zombies :) o lazer modelini ve resimlerdeki diger eklentileri nerede görsem tanırım. Eger aradıgın cevabı bulamazsan pluginci arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MarkWeLL
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx

Biohazard Mod istek

Mesaj gönderen MarkWeLL »

tscolik1 yazdı: Çrş Eki 14, 2020 10:17 pm güzel kardeşim bu resimler benim eski serverime ait yani Rap3JuLL Of The Zombies :) o lazer modelini ve resimlerdeki diger eklentileri nerede görsem tanırım. Eger aradıgın cevabı bulamazsan pluginci arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir.
puliginci arkadaş ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

LWZemrahbaba
Server Ip/DNS: 213.238.173.cc
Clan İsmi: LastWar'Z ~ ZM

Biohazard Mod istek

Mesaj gönderen LWZemrahbaba »

MarkWeLL yazdı: Çrş Eki 14, 2020 10:36 pm
tscolik1 yazdı: Çrş Eki 14, 2020 10:17 pm güzel kardeşim bu resimler benim eski serverime ait yani Rap3JuLL Of The Zombies :) o lazer modelini ve resimlerdeki diger eklentileri nerede görsem tanırım. Eger aradıgın cevabı bulamazsan pluginci arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir.
puliginci arkadaş ?
görseldeki server yabancı gelmedı bana Warninz klan kapatıldı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala