Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CS 26 Yönetim Devirliği + İsim Değişikliği

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
-OkanBey*.
Server Ip/DNS: CS23,CS33
Clan İsmi: CoverYCLaN

Mesaj gönderen -OkanBey*. »

Merhaba öncelikle konumu şikayet bölümü kilitli olduğu için açamıyorum şikayet bölümüne taşınırsa sevinirim. Kendi sunucumun ismini değiştiremedim diye cs69 saldım çünkü isim değiştiremiyorum diye Ömer abiye sordum değiştiremezsiniz dedi cs26.csduragi.com ipsi ama değişti izin almış olabilir onun hakkında bilgim yok (Bilmedende değişmiş olabilir). Bu ip adresinin sahibi birçok klana yönetim devirliği isim vs. değişti bu ip adresine bakılmasını istiyorum bazı klanlar yönetim devirliği yaptığı için düştü bu klan bir kaçkere yaptı gerek ThugsArmy ondan önce başka ismi vardı Quanril, TeamTR şimdi ise yönetime SAS COMMAND klanı geçmiş durumunda cs23 ipsindeyim burayada bu arkadaşlar gelmişti birşeyler söylemişti ip bekleyen onca insan var csduraginda 2 yıldır olan birisiyim gere kendi sunucularım gerekte ortaklarım oldu klan ismi değişmesini anlarım ama sürekli sürekli yönetime geçmesini anlayamam tek bu ip adreside yok bir çok ip surekli yönetim değiştirdi son zamanlarda daha ondan öncede sadece benim isteğimin kontrol edilmesidir. Ömer abi gereğinin yapılmasını açıklamasını yapcağına eminim benimle fikirlerime katılan ve katılmayan herkese şimdiden saygı duyorum teşekkür ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

SAS COMMAND yapıldıysa ömer abinin izni ile yapılmıştır diye düşünüyorum 26nın sahibi biliyor çünkü isim değişmenin yasak olduğunu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Konunuzu devir-sikayetleri-f48/ buraya açın ve onay almasını bekleyin. Diğer türlü geçenki gibi silinir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
-OkanBey*.

AlperYilmazOfficial yazdı: Pzt Oca 18, 2021 10:20 pm SAS COMMAND yapıldıysa ömer abinin izni ile yapılmıştır diye düşünüyorum 26nın sahibi biliyor çünkü isim değişmenin yasak olduğunu
Doğru olabilir Ömer abi izin verdiyse bilmen bu klanlar içinde senin klanında ismi var ama önceden olduğu için kimse düşmanlığım olduğu için yazmadım senin 29. ipin düştü sırf yönetim deviliğinden ben buyuzden yazdım yönetim devirliği olan sunucular düşüyordu. SAS COMMAND klanın sahibi var ekibi var Ömer abi bakar bu konuya ben şıkayetlere taşıcağım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
-OkanBey*.

ulyoS yazdı: Pzt Oca 18, 2021 10:33 pm Konunuzu devir-sikayetleri-f48/ buraya açın ve onay almasını bekleyin. Diğer türlü geçenki gibi silinir.
Hemen ben taşıyorum fazla forum kullanan insan değilim bilmiyordum teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala