Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CS 1.6 Sunucuya girdiğimde yazı yazamıyorumm..

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Selamlar.Benim bi sorunum vardı ve bu sorun nerdeyse 2 yıl oldu hala çözemedim.sıkıntı şu;BAZI serverlere girdiğimde hiçbir şekilde yazı yazamıyorum pro servere girdiysem takım seçemiyorum veya b den silah alamıyorum elime bıçak alamıyorum vs.yani serverdeyim fakat değilim gibi bi durum. hiç bir işlem yapamıyorum.Şu sorunu çözebilecek var mıdır? Bir sürü güzel server var fakat oynayamıyorum :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

ByKieL* yazdı: Sal Haz 30, 2020 3:15 pm Selamlar.Benim bi sorunum vardı ve bu sorun nerdeyse 2 yıl oldu hala çözemedim.sıkıntı şu;BAZI serverlere girdiğimde hiçbir şekilde yazı yazamıyorum pro servere girdiysem takım seçemiyorum veya b den silah alamıyorum elime bıçak alamıyorum vs.yani serverdeyim fakat değilim gibi bi durum. hiç bir işlem yapamıyorum.Şu sorunu çözebilecek var mıdır? Bir sürü güzel server var fakat oynayamıyorum :(
Nasıl bir sorun olduğunu tam olarak anlayamadım ki. Klavye ayarlarını sıfırladınız mı. Bütün dosyaları silip Cs yi yeniden yüklemeyi denediniz mi

Oyundan yazı yazamazsınız hatası veriyorsa serverda konuşmalar kapalıdır.
Ekranın üsttünde say lar geçiyorsa pro.csduragi.com bu ip adresine girin 10 dk takılıp çıkın düzelmiş olması lazım. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

DarkThrone yazdı: Sal Haz 30, 2020 3:18 pm
ByKieL* yazdı: Sal Haz 30, 2020 3:15 pm Selamlar.Benim bi sorunum vardı ve bu sorun nerdeyse 2 yıl oldu hala çözemedim.sıkıntı şu;BAZI serverlere girdiğimde hiçbir şekilde yazı yazamıyorum pro servere girdiysem takım seçemiyorum veya b den silah alamıyorum elime bıçak alamıyorum vs.yani serverdeyim fakat değilim gibi bi durum. hiç bir işlem yapamıyorum.Şu sorunu çözebilecek var mıdır? Bir sürü güzel server var fakat oynayamıyorum :(
Nasıl bir sorun olduğunu tam olarak anlayamadım ki. Klavye ayarlarını sıfırladınız mı. Bütün dosyaları silip Cs yi yeniden yüklemeyi denediniz mi

Oyundan yazı yazamazsınız hatası veriyorsa serverda konuşmalar kapalıdır.
Ekranın üsttünde say lar geçiyorsa pro.csduragi.com bu ip adresine girin 10 dk takılıp çıkın düzelmiş olması lazım. Aklıma başka bir şey gelmiyor.
Anlamamanı anlıyorum çünkü kimse anlamıyor ben anlatamıyorum galiba ama tekrar anlatmaya çalışayım;
bak şimdi mesela ben bir pro sunucuya girdim girince takım seçme ekranından CT seçiyorum fakat girmiyor ve takım seçme ekranı kayboluyor spec de beklıyorum.
Başka bir pro sunucuya giriyorum orda da bir şekilde bir takıma girebildiysem bu sefer de silah alamıyorum.para yetersizliği ile alakası yok B ye basıyorum silahı seçiyorum bastım almıyor.sonra dıyorum ki bari usp ile oynayayım,arada elime bıçak almaya çalışıyorum fakat almıyor bug oluyor usp gitmiyor elimden.Karışık olmuş olabilir kusura bakma fakat durum böyle :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Cs yi steam ' den kullanın veya buradan indirdin https://csduragi.com/cs-1.6-full-indir.html

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Zaten Csduraginin sitesinden indirdim csyi.ve cs 1.6 için para vermek de istemiyorum. yokmu şunun çözümü ya

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

denetim masasından cs nizi kaldırın. CSDurağı sitesinden tekrar indirip kurun lütfen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Öyle de denedim. hem dosya konumunu sildim denetim masasından kaldırdım program özelliklerinden de sildim tekrar düzgünce yükledim yine BAZI serverlerde aynı sorunu yaşıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

OHH ME WHO

Mesaj gönderen OHH ME WHO »

Bende bu sorunu Yaşıyorum Lütfen Yardım Edin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Tesla
Server Ip/DNS: cs85.csduragi.com
Clan İsmi: Hawkinq -JB-

Mesaj gönderen Tesla »

Ben arada yaşıyorum bu sorunu örneğin 213.238.173.100 e girdim say a yazamıyorum veya bıçak alamıyorum.
Çözüm olarak consola connect 213.238.173.100 yazıyorum sw ye tekrar bağlanınca çözülüyor isterseniz bi deneyin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala