Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucu nasıl kapatılır

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
DragonLoreHD

Sunucu nasıl kapatılır

Mesaj gönderen DragonLoreHD »

Merhaba yakın bir zaman zarfında sunucu açmayı planlıyorum bunun için bütçemi (reklam masrafı/1 yıllık ts3 masrafı/3 aylık cs sunucu mastafı) ama şöyle bir sorun var sunucu tutmazsa ne yapıcam sunucu tutmadığı zaman uğraşmadan kapatmayı planlıyorum internette gezindim ama csdurağı sunucusu nasıl kapanır bulamadım.
Yani yanlış anlamadıysam sunucu kiraladığımda hep para kesicek. Sunucu nasıl kapatabilirim anlatabilecek varmı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Sunucu nasıl kapatılır

Mesaj gönderen Red »

DragonLoreHD yazdı: Pzr Nis 16, 2023 10:46 am Merhaba yakın bir zaman zarfında sunucu açmayı planlıyorum bunun için bütçemi (reklam masrafı/1 yıllık ts3 masrafı/3 aylık cs sunucu mastafı) ama şöyle bir sorun var sunucu tutmazsa ne yapıcam sunucu tutmadığı zaman uğraşmadan kapatmayı planlıyorum internette gezindim ama csdurağı sunucusu nasıl kapanır bulamadım.
Yani yanlış anlamadıysam sunucu kiraladığımda hep para kesicek. Sunucu nasıl kapatabilirim anlatabilecek varmı.
Sunucunun para kesip kesmemesi sana bağlı. Panelde son 7 gün kala sunucunun faturası oluşur eğer ödeme yapmazsan sunucun süre sonu kapanır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala