Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ping Kablo Net

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
aimpassivepro

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen aimpassivepro »

Başka sunucuya girdiğimde csduragindan farklı ping sorunu yaşamıyorum ama csduraginda ping sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetleriylede konuştuğumda sorunun sunucudan kaynakladındığını söylüyorlar. Tracert kayıtlarımda felanda bi sorun bulunamadı. CGN IP bloğunda da değilim. Yardımcı olacak var mı acaba. Diğer suncularda 25-30 arasıyken Csduraginda 65-70ms arası oluyor ama ben csduraginda oynayan biriyim hep oynıyamıyorum 1 aydır böyle.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Bu konuda sorun yaşayan bazı arkadaşlar müşteri temsilciliğine yaptığı baskı sonucunu pingini düşürübildi.
Son gelen bilgi CGN ip havuzundan çıktıktan sonra pinglerin düzeldiği oldu
Google ufak bi kablonet ping diye arayınca yaşanan problemin kablonetten kaynaklı olduğunu göreceksiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
aimpassivepro

Ping Kablo Net

CGN ip havunda değilim şu anda 6*.249.66.2** ipim bu şekilde. Ama yeniden müşteri hizmetlerini arıyacağım. Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AteSinOqLu
Server Ip/DNS: 213.238.173.29
Clan İsmi: Pa$Ha PRO

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen AteSinOqLu »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Oca 16, 2021 3:15 pm Bu konuda sorun yaşayan bazı arkadaşlar müşteri temsilciliğine yaptığı baskı sonucunu pingini düşürübildi.
Son gelen bilgi CGN ip havuzundan çıktıktan sonra pinglerin düzeldiği oldu
Google ufak bi kablonet ping diye arayınca yaşanan problemin kablonetten kaynaklı olduğunu göreceksiniz
Aynen aynı sorun bende de vardı hız probleminden her gün arıza kaydı oluşturduk bi kaç güne düzelttiler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
aimpassivepro

Ping Kablo Net

Tamamdır ekip gelecek söylerim teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pustonicky

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen pustonicky »

aimpassivepro yazdı: Cmt Oca 16, 2021 4:57 pm Tamamdır ekip gelecek söylerim teşekkür ederim.
Son duruma göre konuyu günceller misin bende ona göre arayacağım bende bahsi geçen ip havuzunda değilim lakin pingim düşmüyor resmen

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
aimpassivepro

Ping Kablo Net

Yapacakları birşey yokmuş hizmetimin iptalini istedim cayma bedeli ödemeden 10 gün içerisinde cevap verecekler bilgi veririm yeniden.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Lol gibi oyunlarda ping yaşıyorum deyin, onlara suçu atabileceklerini hiç sanmıyorum :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

cazi53

Ping Kablo Net

Mesaj gönderen cazi53 »

Merhaba dostum bende de bir aralar aynı sorun vardı şuan 8-9 ms alıyorum. Sinyal değerlerinde sorun var demişti, ilk aradağım görüştüğüm mh. Düzeldi sonra 1-2 gün sonra tekrar aynısı oldu. Yine mh. aradım bu sefer sorun gözükmüyor denmişti bana. Bende önceki mh. böyle böyle yaptı sorunum düzeldi demiştim. Benim buradan yapabileceğim tek işlem modeminizi resetlemek, değerleri sıfırlamak demişti. Dedim iyi yapın gitsin. Yaptı modemi kapat aç yaptıktan sonra stabil bu değerleri almaktayım. Yani sen mh ile yapacağın görüşmende sana sorun yok dese de bunu yapmaya diretebilirsin. Bu sorun da bizim burada Turkcell fiber alt yapı çalışması oluyordu ondan kaynaklı oldu bu durum. Bakıyorum speedtest de 0 sıkıntı ama cs sunucularında sıkıntı 25-35 arası ms ler alıyordum. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm yardımcı olur sana da umarım.

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
aimpassivepro

Ping Kablo Net

Tamamdır haber bekliyorum 10 gün içersinde cayma bedeli olmadan interneti iptal etme şansım var eyer etmezlerse bende senin dediğin gibi yapacam çok teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala