Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Victory Army Yasagı (ÖZÜR KONUSU)

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
CİHANO

Mesaj gönderen CİHANO »

Yasaklanan Klan ve kullanıcı adı : VİCTORY ARMY , MEHMET TÜRK
Yasaklanan e-posta : memos_t79@hotmail.com
Yasaklanma linki : sikayet-bolumu/cs35-victory-gaming-serv ... 18122.html

Özür mesajı : Öncelikle iyi günler Ömer Bey . 11 Ağustos 2017 de Yasaklanmıştı hesabım . 2017 de cs35 de server sahibiydim . Klanın sahibi başka biriydi beraber ortak yönetiyorduk . Fakat bir talihsizlik olmuş ts3 deki yetkililerden birisi cs77 deki servere saldırıp küfür etmişler. Ben o saatte çalışıyordum geldiğimde haberim oldu . Size saygısızca forumda atıp tutan visnely denen şahısla bir münasebetim yoktur . Aslında daha önce yasagın kalkmasını rica etmek için bir mesaj atıcaktım ama çalışma ve sosyal hayat oldugu için pek dönüş yapamadım kusra bakmayın . . Benim bir kabahatim olduysa özür dilerim .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Mesaj gönderen ARZ* »

Çok eskiden biz panelimizde yetki saldırısı yaptıkları için şikayet etmiştik, sonrasında aylar sonra tesadüfen karşılaştık ve gerçek panel sahibinin çok iyi birisi olduğunu öğrendim. Yetki saldırısı yapanıda yasaklanınca hemen uzaklaştırmışlardı şuanda en sevdiğim kişilerden birisi kendisi yasağın inşallah kalkar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağınız kaldırılmıştır

Link: